Karšta padažo istorija – lūpos pliaukštelėjimas, gardi istorija

parašė , 2013-02-10 12:09

Karšta Padažai istorija yra istorija iniciatyvių vyrų, atleistų iš darbo prie ugningo šaltai į meistrišką padarymą karšto padažo, kuris yra įniršis tarp gurmano įsimylėjėlių. Karšta padažo istorija taip pat užrašo chronologine tvarka jų avantiūrą, kad sukurtų išradingus karštus padažo pakitimus kad grakštumas beveik kiekviena virtuvė pasaulyje.

Padažo istorikai rinko informaciją daugiausia nuo etikečių ant karštų Padažai butelių, įkurdintų privačiose kolekcijose. Karšti padažo reklaminiai skelbimai, gauti iš miesto žinynų ir laikraščių, yra kiti ištekliai. Informacija apskritai yra reta, bet kas yra pasiekiamas, punktai turtingai ir įvairiai karštai padažo istorijai.

Liepsnojantis karštas padažas turėjo kuklią pradžią formoje Kajenos padažų Masačusetse kelias atgal in1807.

1849 yra orientyro metai karšto padažo istorijoje. Pirmas padažo importas įvyko 1849 kai Anglijos Pieva & Perrin Vusteršyro padažas pavertė į savo kelią į JAV, ir Baltas Pulkininkas pakėlė pirmą užrašytą chronologine tvarka Aštrų pipirų padažą, šaltai nukerpa.

Baltas Pulkininkas paruošė pasaulinį pirmą Aštraus pipirų Padažai padažą ir reklamavo jį. Karštas padažas buvo dabar gerai ir iš tikrųjų paleistas į sukomercinimą.

Karšto padažo pakitimas išėjo 1860 kai J. McCollick & Niujorko Co pagamino Paukščio Pipiro Padažą.

Bet karštas padažas iš tikrųjų sugavo vaizduotę visuomenės su Edward McIlhenny bręstu Aštriu pipirų padažu karštas padažas 1868.

1870 ir 1906 yra aukšti vandenženkliai karštoje padažo istorijoje iš kur, McIlhenny gavo patentą ant karšto padažo Aštraus pipirų padažo įvairovės, ir McIlhenny klanas registravo Aštraus pipirų padažo prekės ženklą kaip prekyženklį, atitinkamai.

Karšta padažo rinkodara sulaužė naujus pagrindus su Čikagoje Konditerija skelbimo kopija jo Vėsiam Padažui, kuris dėjo tai kaip egzotinę įvairovę su vaistine pašalpa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *