Ko reikia, norint prekiauti malkomis?

parašė , 2018-03-26 22:39

Manote, pakanka turėti savo miško ir jau galite užsiimti malkų pardavimu? Deja, ne. Vilkikų pardavimas jus turėtų iš pradžių dominti labiau negu malkų pardavimas, kadangi norint jas parduoti, nepamirškite, patys ir vešite žmonėms į kiemus, prie namų.

Sunkvežimio

VilkikaiTaigi, kas jums iš tiesų turėtų būti aktualu, tai sunkvežimiai. Dažniausiai malkos vežamos po 5 – 6 erdvinius kubus, o tai jau nedidelis sunkvežimiukas. Tokį turėdami, galėsite vežti malkas žmonėms ir nesukti galvos, kur pasiskolinti priekabą ar, į kieno bagažinę sukišti tas malkas. Patogiai išvežiosite žmonėms kurą ir, žiūrėkite, per vieną vasarą gal net pilnai atidirbsite vilkikui, sunkvežimiui, savivarčiui.

Sunkvežimio vairuotojo

Paprastų B kategorijos vairuotojų teisių nepakaks, norint vairuoti tokią stambesnę mašiną. IR turėtumėte džiaugtis dėl to, kad sunkvežimių nevairuoja paprasti lengvųjų mašinų vairuotojai. Tik pagalvokite, kaip baisu būtų pasirodyti kelyje, jeigu žinotumėte, kad jame pilna tokių vairuotojų, kurie nemoka valdyti šių didžiulių miesto džiunglių žvėrių. Taigi, vairuotojas galėsite būti jūs pats, bet pirmiau turėsite išsilaikyti teises.

Miško

Kitas dalykas, kurio reikės – tai miškas. Būtent miškas jums reikalingas, norint turėti malkų. Priklausomai, kokioje jis teritorijoje, kokios tos teritorijos nuostatos, galėsite miško pjauti mažiau arba daugiau. Taigi, turėsite pasistengti, kad jo visuomet būtų pakankamai. Beje, brangesnės visuomet bus lapuočių malkos, nes spygliuočių – ne tokios kaitrios. Tad gerai bus ne tik miškas, bet ir giria, kurioje savo šaknis leidžia ir spygliuočiai, ir lapuočiai. Taip pat spygliuočiais negalima kūrenti židinio, kadangi sakai lieka ant sienelių, tad lapuočių poreikis tikrai bus didelis.

Lentpjūvės

Iš tiesų, turėti lentpjūvę nėra taip būtina, kaip turėti savo transportą – sunkvežimį. Mat prekiauti galėsite tik tada, jeigu patys ir nuvešite. O štai supjauti malkas galite ir kitur. Jeigu apskrityje yra viena lentpjūvė, galite savo medžius gabenti ten. Ten jie ir bus tinkamai supjauti ir paruošti virsti malkomis. Aišku, jeigu turėsite savo, pigiau kainuos, daugiau uždirbsite. Jei planuosite tik malkas pjauti, pakaks ir vienų staklių, tad net ir didelės lentpjūvės turėti neprireiks.

Sandėlio

Taip, sandėlio tikrai reikia, nes laikyti malkas, suverstas kieme ir pridengtas brezentu, būtų tiesiog šventvagiška. Jūsų malkos turėtų saugiai džiūti sandėliuose ir neperšlampamose malkinėse, tik taip galėsite užtikrinti žmonėms, kad parduodate jiems tikrai sausą medieną. Reklamos internete apie parduodamas malkas juk turėtų atitikti realybę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *