Kokią grindų dangą rinktis?

parašė , 2019-09-04 08:40

Įvairios grindu dangos siūlomos pardavėjų nejučia priverčia ilgai galvoti, kokią iš jų rinktis. Vienos turi vienokius privalumus, o kitos kitokius. Pirkėjui svarbiausia turi būti ne žemiausia kaina, o surasti geriausiai tinkančią grindų dangą. Aptarkime pačius populiariausius pasirinkimus.

DangosVienas iš dažniausių pasirinkimų – laminuota grindų danga. Tai populiarius pasirinkimas dėl gero kainos ir kokybės santykio. Laminatas palyginus su, pavyzdžiui, parketu, kainuoja gerokai pigiau, tačiau vaizdas jo tikrai labai geras. Dėka įvairių spalvų ir raštų galima kurti kokį tik norite interjerą. Taip pat tokios grindų dangos praktiškumas yra didelis privalumas pirkėjams. Tai lengvai valoma danga, kurios klojimas labai paprastas. Taigi, jūs galėsite patys susidėti laminato grindis. Tereiks tik šiek tiek žinių. Pagal atsparumą galima rasti skirtingus pasirinkimus. Norėdami atsparių smūgiams ir įbrėžimams grindų iš laminato, galite rinktis pagal atsparumo klases. Be to, laminuota grindų danga puikiai tinka šildomoms grindims. Kaip trūkumą galima paminėti, kad tai nėra natūrali medžiaga ir nepatiks tiems, kurie nori prabangios medienos grindų.

Kitas pasirinkimas – parketas. Šios grindys patiks tiems, kurie vertina natūralumą. Už tai reikės brangiau sumokėti. Tai esminis trukumas. Parketo grindys brangios ir jas reikia reguliariai atnaujinti, o tai papildomos išlaidos. Norėdami susidėti parketą turėsite samdyti meistrus, kurie jas sudės. Patiems gali būti sudėtinga ir galite pridaryti daugiau klaidų, kurias ištaisyti kainuos brangiau. Ne visas parketas tinkamas šildomoms grindims, todėl jei jums reikia parketo šildomoms grindims, tai atidžiai skaitykite, kas nurodyta.

Plytelės – populiarus pasirinkimas. Jeigu kadaise plytelės buvo klojamos tik vonioje ir virtuvėje, tai dabar dažnai jomis klijuojamos grindys holuose, laiptinėse, svetainėse. Tai praktiškas pasirinkimas, nes valymas ir priežiūra tokios grindu dangos yra labai paprastas. Galbūt tai lėmė jų populiarumą. Taip pat dar viena puiki savybė – jos puikiai tinka šildomoms grindims, nes yra labai geras šilumos laidininkas.

Kokią grindų dangą rinktis priklauso nuo daugelio dalykų. Vieniems svarbu kaina, kitiems reikia natūralumo ar tokio pasirinkimo, kurį gali patys susidėti, o ne samdyti meistrus. Kai kurie perka pigiausią dangą, o kai kurie ilgai renkasi ir nusprendžia rinktis brangiausią. Vis dėl to, reikia paminėti, kad ir kokią grindų dangą išsirinksite, tačiau svarbiausia rinktis kokybiškas medžiagas ir patikimus meistrus, kurie jums padarys grindis. Tai labai svarbu norint ne vienerius metus džiaugtis grindimis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *