Verslo paskolos. Kam jos skirtos ir kur dėl jų kreiptis?

parašė , 2019-08-20 10:47

Verslo paskolaTikrai ne vienas iš mūsų esame svarstę ar netgi svajoję apie galimybę pradėti nuosavą verslą, tačiau greitai atsisakę šios minties. Kai kurie neranda tinkamos nišos, kiti išsigąsta konkurencijos ar suabejoja savimi. Bet kaip teigiame tinklapyje https://www.paskoluatsiliepimai.lt/paskolos-verslui/ – dažniausiai pasitaikanti priežastis, kodėl žmonės atsisako nuosavo verslo idėjos: finansinių resursų trūkumas. Retas iš jų susimąsto, kad paskolos būna teikiamos ne tik būstui ar vartojimui, bet ir smulkiam ar vidutiniam verslui pradėti, taip keliant šalies ekonomiką.

Kam finansuoti skirtos verslo paskolos?

Kiekvienas dėl verslo paskolos besikreipiantis žmogus šios paskolos tipą pasirenka pagal tai, kokį verslą jis planuoja vykdyti. Dažniausiai pasitaikantys finansavimo tipai yra šie: apyvartinėms lėšoms, įrangos įsigijimui, verslo pradžiai ar jo vystymui. Taipogi verta paminėti, kad daugelis žmonių yra įsitikinę, kad paskolą verslui galima pasiimti tik prieš pradedant verslą, tačiau tai yra netiesa – dėl verslo paskolos galima kreiptis jau turint verslą, tačiau norint jį praplėsti ar kitais būdais patobulinti.

Kaip gauti verslo paskolą?

Verslo paskolos gavimo sudėtingumas dažniausiai priklauso nuo to, kokia suma imama, bei į kokią bendrovę kreipiamasi. Daugelyje bendrovių (ypač tose, kurios siūlo ir greituosius kreditus) viskas vyksta gana paprastai: naudodamiesi internetu kreipiatės dėl paskolos, gaunate paskolos pasiūlymą (presingai nei greitieji kreditai, susisiekimas dėl šio paskolų tipo gali užtrukti net iki keleto dienų) ir tuomet gaunate lėšas į savo banko sąskaitą.

Kas Lietuvoje siūlo paskolas verslui?

Lietuvoje paskolas verslui siūlo ne viena bendrovė ar bankas, populiariausi iš jų yra:

  • fino.lt: paskolos nuo 1 000 iki 20 000 eurų, iki 2 metų laikotarpiui su metine palūkanų norma nuo 6 procentų. Ši bendrovė nereikalauja turto ar lėšų įkeitimo.
  • swedbank: siūlo paskolas nuo 2 000 iki 200 000 eurų, iki 5 metų laikotarpiui. Palūkanų norma nustatoma individualiai kiekvienai įmonei.
  • Šeimos kredito unija (unija.lt): siūlo skirtingų tipų verslo paskolas – smulkiajam verslui (iki 14 500 eurų be turto įkeitimo), paskolas naujam verslui (iki 25 000 eurų, iki 10 metų laikotarpiui) ir investicines paskolas verslui (iki 100 000 eurų, iki 10 metų)
  • monify.lt: ši bendrovė suteikia ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas verslui. Ilgalaikė paskola siekia iki 24 mėnesių, galima pasiskolinti iki 100 000 eurų su 1,9 procentų palūkanų. Trumpalaikę paskolą reikia atiduoti per mėnesį ir galima pasiskolinti iki 30 000 eurų. Šiuo būdu nereikia mokėti palūkanų, tik sutarties paruošimo mokestį.
  • bigbank.lt: dviejų tipų verslo paskolos – apyvartinių lėšų paskola ir kredito unija. Abi jos siūlo paskolas iki 10 000 eurų su 9 procentais palūkanų, tačiau pirmoji skolina 36 mėnesiams, o antroji 12 mėnesių.

Daugiau informacijos: paskoluatsiliepimai.lt

Aspektai, kuriuos verta apsvarstyti prieš kreipiantis dėl verslo paskolos

Prieš imant verslo paskolą labai svarbu nesuklysti ir pasiimti tinkamo tipo paskolą ir tinkamai apsvarstyti, kokios sumos jums reikia, kad ateityje nekiltų nesklandumų ją grąžinant ar netgi pildant dokumentus dėl jos gavimo. Taip pat reikia nepamiršti, kad dėl paskolos reikia kreiptis kuo anksčiau, kadangi visas procesas gali užtrukti kiek ilgiau nei jūs iš pradžių planavote. Prieš pasirašant dokumentus su tam tikra bendrove nepamirškite pasidomėti ir kitomis, nes galbūt jos siūlo jums tinkamesnes sąlygas. Rekomenduotina visų pirma kreiptis į komercinius bankus ar kredito unijas, nes yra didžiausia tikimybė, kad jų siūlomos sąlygos bus geriausios ir jums nereikės permokėti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *