Kaip atrodyti lieknesnei be jokių dietų?

parašė , 2017-12-13 22:45

LiluGrakščios figūros siekia daugelis moterų, tačiau organizmą alinti dietomis pasiryžta ne visos. Tiesa, lieknesnei atrodyti galima ir kitais, paprastesniais būdais. Vienas jų – pasirinkti tinkamą aprangą arba pakeisti šukuoseną. Į ką verta atkreipti dėmesį?

  1. Jei Jūsų veido forma plati. Nedarykite plaukų skyrimo per vidurį, skirkite juos šone. Taip pat patartina darytis puresnę plaukų šukuoseną arba plaukus rišti aukštai – taip veido formą pailginsite ir išryškinsite veido bruožus.

  2. Jei riebalai kaupiasi pilvo srityje, o šlaunys yra lieknos, neaptempianti pilvo A formos suknelė bus puikus pasirinkimas. Sijonai gali būti trumpi, atidengiantys kojas – pagrindinį tokio figūros tipo privalumą. Rekomenduotini V formos iškirptės megztukai ir palaidinės, vizualiai prailginantys liemenį ir išryškinantys gražią krūtinę.

  3. Jei apatinė kūno dalis (šlaunys, sėdmenys, kojos) platesnė už viršutinę, o liemuo siauras, siūloma pabrėžti plokščią pilvuką ir dėmesį nukreipti nuo probleminės šlaunų srities. Rinkitės trapecijos formos sijonus, slepiančius šlaunis. Tokiam figūros tipui tinka ir trumpos palaidinės, švarkai, megztukai su ovalia arba kvadratine kaklo iškirpte, taip pat siūlomos palaidinės su raukiniais. Rekomenduojama vengti trikotažinių, „pieštukinių“ sijonų.

  4. Jei gamta apdovanojo didele krūtine, netinkama apranga gali šį privalumą paversti trūkumu. Norint pabrėžti gražią krūtinę, reiktų rinktis kvadrato, širdelės ar pusapvalės formos iškirptę. Nuo putlaus biusto dėmesį padės nukreipti puošnus pečių dekoras, ilgos rankovės. Siūloma vengti plačių, apsmukusių palaidinių, raukinių, vertikalių dryžių ir verčiau rinktis minimalizmą bei klasikinius drabužių modelius.

  5. Probleminėms sritims paslėpti – liekninamieji apatiniai. Pastaraisiais metais ypatingai išpopuliarėjęs būdas ne tik atrodyti lieknesnei, bet kartu ir lieknintis, yra dėvėti figūrą formuojančius / koreguojančius apatinius. Atsikišęs pilvukas, pakritę sėdmenys, į akis krintančios šlaunys – daugelio moterų kompleksų priežastys. Kad probleminės sritys būtų paslėptos, specialistai rekomenduoja išsirinkti kompresuojančius / figūrą formuojančius moteriškus apatinius ir tai daryti atsižvelgiant į savo figūros tipą, norimą formavimo / kompresijos lygį. Specialus apatinis trikotažas aptempia pilvuką, pakelia sėdmenis ir suformuoja figūrą taip, kaip Jūs to norite. Apžvelgti lietuvišką liekninančių apatinių pasiūlą galite svetainėje www.lilu.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *