Automobilių nuoma – kur rasti geriausius pasiūlymus?

parašė , 2017-12-13 21:08

Automobilių nuomos pasirinkimas interneto erdvėse išties platus – čia rasite ir didelių, ir mažesnių automobilių nuomos įmonių, siūlančių skirtingas kainas ir sąlygas. Visas jas patikrinti užtrunka tikrai daug laiko. Būtent todėl 2017-aisiais metais Lietuvoje pristatyta naujovė – automobilių nuomos platforma AutoRentalis.lt, kurioje visus geriausius automobilių nuomos pasiūlymus galite pamatyti vienoje vietoje, juos palyginti ir išsirinkti tinkamiausią variantą.

AutorentalisKodėl verta rinktis AutoRentalis.lt?

  • Laikas. Kadangi vienoje vietoje matomi visi tiekėjai, nereikia gaišti laiko atskirų automobilių nuomos įmonių paieškose. Platformoje sudaryta galimybė patiems palyginti kainas, sąlygas ir išsirinkti sau optimalų variantą.

  • Plačiausias pasirinkimas ir kokybė. Įmonė bendradarbiauja ne su individualiais asmenimis, o tik su stambiausiais automobilių nuomos tiekėjais. Tai garantuoja didžiausią pasirinkimą, patikimumą ir kokybę. Kiekvienas iš šių tiekėjų turi nuo 150 automobilių ir įsipareigoja suteikti tik naujus ir garantinius automobilius.

  • Garantijos. Jei paslaugas užsisakančiųjų automobiliai sugenda ar sulūžta, tiekėjai įsipareigoja juos pakeisti be papildomo mokesčio, nesvarbu, klientas kaltas ar nekaltas.

  • Užsakymo valdymas. AutoRentalis.lt siūlo neįtikėtinai patogų užsakymo valdymą – likus ne mažiau nei 72 valandoms iki automobilio atsiėmimo laiko galima nemokamai pakeisti automobilio klasę, nuomos laiką ar atšaukti užsakymą, o už tai jokių pinigų mokėti nereikia.

  • Pagalbos linija. Nuo užsakymo pateikimo iki nuomos laikotarpio pabaigos 24/7 veikia pagalbos linija. Tarptautinės įmonės, kilus klausimų, tokios paslaugos dažnai suteikti negali, nes jų aptarnavimo paslaugos dažniausiai vėluoja.

  • Mokėjimas vietoje. Už nuomą sumokėti iš anksto yra nebūtina – tai galima padaryti ir atvykus atsiimti automobilio bei įsitikinus, kad gaunama tai, dėl ko buvo tartasi.

  • Jokių užslėptų mokesčių. Dar prieš užsakant, visos automobilio nuomos sąlygos yra labai aiškiai ir konkrečiai pateiktos prie kiekvieno automobilio aprašymo, todėl garantuojama, kad atvykęs klientas neturės mokėti jokių papildomų netikėtų mokesčių, kas neretai pasitaiko nuomojantis per tarptautinius brokerius, kuomet, iš pradžių pasirodžius patraukliai kainai, galų gale klientas papildomai permoka dėl mokesčių, kurie parodomi tik atvykus atsiimti automobilį.

  • Nuomos laikotarpis. Visų automobilių nuomos laikotarpis yra neribojamas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *