Namus apšildo kondicionierius

parašė , 2017-03-20 23:52

KondicionavimasLaima džiaugiasi, kad namus šildantys kondicionieriai kaina ir efektyvumu išsprendė visus klausimus, dėl namų šildymo. Moteris jau išgyveno vienus apvalius metus, todėl žino, kad kondicionieriai kaina atsiperka ir per didžiausius šalčius, kai tenka daug šildyti, ir per karštį, kada būna patogu įsijungti tiesiog šiek tiek gaivinantį ir šaltą orą pučiantį orą. Kondicionieriumi šildant namus, tai vadinama geoterminiu šildymu, nes šiluma paimama iš aplinkos ( oras – oras ) ir vėliau paverčiama reikiama šiluma, bei vėl atiduodama.

Anksčiau buvo krosnis

Kaip pasakoja Laima, seniau čia stovėjo didžiulė krosnis, kuri turėjo iš kitos pusės ir vadinamąjį pricą, koklinę krosnį ir lovą. Ant jos būdavo labai smagu prisėsti, pasišildyti. Ten ir visi vaikai, ir katės sulipdavo. Tačiau pati tėvus prisimena nuolat aprūkusiais veidais ir rankomis, o kai ėmė kimštis kaminas, kiekvienais metais namai aprūkdavo lyg dešrų rūkykla, ir atrodydavo, kad uždusi nuo smalkių. Kai ji nusprendė čia kraustytis, svarstė, ar atkurti senąją krosnį, ar geriau pasiimti kažką, kas leistų lengviau ir paprasčiau gyventi bei tiesiog turėti galimybę patogiai pabūti namuose ir nesirūpinti jokiu kietuoju kuru.

Po remonto liko viena erdvė

Sprendimą kabinti kondicionierių Laimai padėjo priimti ir pasikeitusi struktūra kambarių. Jeigu anksčiau čia buvo keli kambariai, apšildomi atskirais radiatoriais, tai dabar buvo viena didžiulė erdvė. Meistrai, kurie čia darė remontą, pasiūlė pasikabinti kondicionierių, nes jis turėtų labai gerai apšildyti namus. Po vieną erdvę galės labai lengvai vaikščioti šiluma ir kondicionierius aprūpins ją pakankamu šilumos kiekiu.

Žiemą užtenka kondicionieriaus

Labiausiai Laima bijojo žiemos, nes nežinojo, kokie bus šalčiai, ir kaip jai pavyks juos išgyventi. Juk buvo neaišku. Kiek iš tiesų čia bus tos žiemos, o kiek tik atrodo, kad dar jos laukia. Taigi, Laima su nerimu sulaukė didžiausių šalčių. Ir, jos laimei, namuose kondicionierius vis tiek šildė daugiau negu tada, kai per šalčius būdavo kūrenama krosnis. O sąskaita už elektrą padaugėjo mažiau nei 10 eurų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *