Patarimai plaukiantiems baidarėmis

parašė , 2020-06-30 19:37

Plaukimas baidarėmis – puikus vandens sportas arba tiesiog laisvalaikio praleidimo būdas. Tai labai universali pramoga, kadangi galite plaukti tiek su savo šeimos nariais, tiek su draugais, ar net kolegomis. Jei ir jūs norėtumėte išbandyti šią puikią pramogą, rekomenduojame apsilankyti https://www.vilniaus-baidares.lt tinklapyje. Čia rasite plaukimo maršrutus, naudingą informaciją, išvykimo laikus ir kainas – visą informaciją, norint susiplanuoti išvyką baidarėmis. Nors dauguma tokių išvykų vyksta būtent vasarą, baidarėmis be problemų galite plaukti ir rudenį arba pavasarį. Tikri šio užsiėmimo entuziastai į keliones neužšąlančiomis upėmis leidžiasi net ir žiemą.

Kodėl turėtumėte išbandyti baidares?

Baidarės Vilniaus miesteEsame įsitikinę, jog pamilsite šį užsiėmimą jau po pirmojo bandymo. Yra nesuskaičiuojama galybė privalumų, kuriuos siūlo plaukimas baidarėmis:

  • Tai puiki mankšta. Jei norite užsiimti veikla, kuri būtų ne tik smagi, bet ir sudegintų daug nepageidaujamų kalorijų, plaukimas baidarėmis yra pats tas. Be to, priešingai nei kitose sportinio tipo veiklose, baidarėse yra itin maža rizika gauti traumą ar patirti kitokios žalos. Plaukimas baidarėmis nesukelia daug streso sąnariams ar minkštiesiems jūsų audiniams, todėl galite nesijaudinti, jog pakenksite sau. Tai yra puiki mankšta gerinanti širdies ir kraujagyslių veiklą bei lavinanti daugybę raumenų grupių.
  • Plaukti galite bet kur. Žinoma, pats populiariausias sprendimas plaukimui baidarėmis yra upės, kurių Lietuvoje turime iš tiesų nemažai, tačiau iš esmės su baidarėmis plaukti galima bet kur.
  • Plaukimas yra puiki kolektyvinė veikla. Kaip jau minėjome, šia pramoga galima užsiiminėti praktiškai su bet kuo. Tai leis užmegzti dar artimesnį ryšį ir pažinti vienas kitą kiek kitokiomis aplinkybėmis, nei esate įpratę.

Ko reikia norint plaukti baidare?

Tikriausiai nėra labai sunku atspėti, jog norint plaukti baidare, svarbiausia yra turėti pačią baidarę. Jums tikrai nereikia pirkti baidarės, kadangi tai gali kainuoti nemažus pinigus – paprasčiausias variantas yra tiesiog išsinuomoti baidarę kelionei. Tai bus patogu ir tikrai nekainuos daug pinigų. Prie baidarės jums taip pat reikės irklų, kuriuos gausite nuomodamiesi baidarę.

Ne ką mažiau svarbus aksesuaras bet kurioje kelionėje baidarėmis – gelbėjimosi liemenė. Net jei ir plaukiate nesraunia ir negilia upe, tiesiog privalote dėvėti gelbėjimosi liemenę. Labai svarbu išsirinkti tinkamo dydžio liemenę, mat per maža ji jus spaus ir bus sudėtinga kvėpuoti, o per didelė trukdys judesių laisvei. Taip pat vertėtų pasirūpinti ir atsarginiais rūbais bei specialiais maišeliais, kurie leistų jiems išlikti sausiems.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *