Bloga kredito istorija gali uždaryti duris paskoloms?

parašė , 2020-06-15 10:37

Šiais laikais daugelis žmonių gyvena nuo vienos paskolos link kitos. Ir toks gyvenimo tipas yra visiškai normalus, vis daugiau supranta, kad pinigai turi cirkuliuoti, tad visiškai neverta jų kaupti, galiausiai, kai ko nors reikia – nebijokite skolintis ir tuo pačiu naudoti tuos pinigus taip, kaip Jums labiausiai norisi. Bet yra priežasčių, kurios gali užkirsti kelią paskolai gauti. Kai kuriose situacijose, bloga kredito istorija yra viena iš jų.

Paskolos su bloga kredito istorijaTačiau dažniausiai priežastys, kodėl neišduodama paskola, yra visai kitos. Jos susijusios su pajamomis ir kredito įmokoms tenkančia jų dalimi. Tai – daug svarbesni dalykai kreditoriams vertinant ar išduoti paskolą ar ne. Bet svarbu suprasti ir asmens kredito istorijos įtaką galimybėms pasiskolinti bei kaip ją vertina skirtingos įmonės (pvz. greituosius kreditus teikiančios kredito įmonės ir bankai kredito istoriją gali vertinti skirtingai).

Svarbiausia – susipažinti su galimybėmis

Galvojama, kad paskolos su bloga kredito istorija yra prieinamos tik vienetams, juolab, teikiamos gana prastos sąlygos. Tai nėra visiškai tiesa. Svarbiausia susirasti įmonę, kurios sąlygos Jus tenkina ir, žinoma, susižinoti – ar su prasta kredito istorija paskola gali būti mokama.

Jei kalbėsime apie greituosius kreditus, tai kredito istorija turės labai mažai įtakos. O jei ji suprastėjo tik dėl keleto laiku neatliktų įmokų už sąskaitas (taip, į kredito istoriją įeina ne tik su paskolomis susiję mokėjimai, bet ir atsiskaitymai už paslaugas, sąskaitų apmokėjimai ir pan.), tuomet tai absoliučiai neturės jokios įtakos. Svarbu, kad kredito istorija nebūtų tragiška ir ji nebūtų pablogėjusi dėl laiku negrąžintų paskolų ar turimų įsiskolinimų. Visais kitais atvejais gauti paskolą su bloga kredito istorija tikrai nebus sudėtingą.

Bankai – sunkiai skolina

Galvojant apie paskolas dažniausiai pirmiausia į galvą ateina bankai, kurie skolina gana didelis sumas. Tačiau tai, kad paskolina apskritai, dar nereiškia, kad gausite paskolą būtent Jūs. Paprasčiausiai jie dažniausiai kelia labai aukštus reikalavimus ir jeigu net ir pati mažiausia smulkmena nebus tinkamai atitikta – paskola gali likti tik kaip nemalonus atsiminimas.

Štai todėl kreditų įmonės tampa labai patrauklia alternatyva, kuri verta Jūsų laiko. Paprasčiausiai, paskolos internetu daugeliui yra išduodamos greitai ir lengvai, o dažniausiai jų sąlygos yra labai lanksčios, juolab, skolintis gali net ir tie, kurie iki šiol turi skolų. Paskolos su bloga kredito istorija, žinoma, neteikiamos labai lengva ranka, jei toje istorijoje yra daug neigiamų dalykų. Tačiau visumoje, greitieji kreditai internetu šituo atžvilgiu turi daug lengviau patenkinamus reikalavimus nei kitos paskolos. Todėl kai kreipiamasi dėl tokios paskolos internetu, atmetimų yra kur kas mažiau nei tais atvejais, kai bandoma skolintis iš kitų institucijų.

Alternatyvos – visada yra

Paskolos internetu su bloga kredito istorija gali būti įveikiamos gana paprastai. Tik reikia daugiau skirti dėmesio smulkmenoms, kurios garantuoja, kad rasite variantą, kuris Jums labiausiai tinkamas.

Žinoma, tos pačios alternatyvos yra labai įvairios. Vienu atveju pasirenkamos galimybės sumokėti mažiau palūkanų, tačiau tokiu atveju grąžinimo terminas gali būti kur kas greitesnis. Kita galimybė yra kur kas ilgesnis paskolas grąžinimo laiko tarpas, tačiau tokiu atveju dažniausiai palūkanos yra kur kas didesnės. Kuris variantas yra geresnis? Atsakyti sunku, kadangi kiekvienas renkasi jam labiausiai tinkamą alternatyvą.

Išmokite valdyti savo pinigus

Šiais laikais paskola gaunama tikrai labai greitai ir paprasta, tačiau reikia bandyti gyventi taip, kad tos paskolos reiktų kuo rečiau. Paprasčiausiai daugelis žmonių laisva ranka ima paskolas net ir tokiu atveju, kai realiai jos nėra labai reikalingos. Štai todėl labai svarbu įvertinti kiekvieno atsakomybę, galiausiai, išmokti planuoti savo pinigus. Žinoma, tai yra darbas, tačiau šis darbas gali labai pakoreguoti Jūsų gyvenimą.

Nepriklausomai nuo Jūsų kredito istorijas gauti paskolas gali kiekvienas. Tik reikia skirti dėmesio smulkmenoms, būtinai įvertinti jas, kadangi tai garantuoja, kad rasite variantą, kuris visapusiškai patenkins Jūsų poreikius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *