Pavertimas praktinio pirkimo į naudingą pirkimo modelį sme

parašė , 2017-07-19 16:06

SME Finansai

Įgyvendinamas Pirkimas Naudingam Pirkimo Modeliui

Ekonominiame Indijos audinyje, Mažos ir Vidutinės Įmonės (SME) turi reikšmingą vaidmenį žaisti. Sektorius su 6 000 produktų asortimentu, prisideda prie apytikrio 8 % bendrasis vidaus produkto Indijoje ir lengvina 45 % gamybos apimties ir 40 % eksporto nuo šalies. Tai tariamai maža dar ryškus ir dinamiškas sektorius mano, kad potencialas greitina pramoninį vystymąsi, ir yra iš tikrųjų facilitator ir vedantis partnerį procese apimančio vystymosi Indijai. Bet, kažkur žemyn linija, šitos įmonės susiduria su iššūkiais, kurie ne paprasčiausiai sustabdo augimą jų vystymosi, bet net kerpa jų sparnus tuo metu, kai jų kelyje į pasisekimą. Indija nepakanka pakėlime pažangos SME’s per finansinę pagalbą
Kodėl? Viena iš priežasčių, kurias mes skaičiuojame yra, kad tik 6 % šitų įmonių yra užregistruotas kompanijų Archyvare, tuo metu, kai 94 % nukritimas po neregistruotų įmonių kategorija.

Elgdamasis su įvairiais procesais tokiais kaip pirkimas urmu, apyvartinio kapitalo cirkuliacija, elgdamasis su finansais, kliento pasitenkinimu, sutikimas susiejo veiksmą, pasirodo, besielgiantis pirkimas ir taip toliau yra griozdiškas SMEs, kai su visu veiksmu turi turėti reikalo kartu. Tipiškai jie yra firmos, kurios bėga ant žemų investicijų. Garsinė pinigų cirkuliacija ir daug apyvartinio kapitalo gali padrąsinti verslininką sulaikyti jo firmą ant vandens.

Taip, kaip verslininkas garantuoja jo pinigai cirkuliuoja gerai?

Prekybinis ryšys Nuolaidose

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Derliaus nuėmimas dauguma pašalpos iš kiekvieno penso, kurį investuojama, padeda rinkti geriausią naudą. Kreditoriai yra laimingiausi, kai grynųjų pinigų sandoriai yra ant stalo ir nueis, kurį papildoma mylia, kad garantuotų reikalą uždaro ankstyviausiame. Čia ta papildoma mylia siejasi su žavių nuolaidų pasiūlymu, reikalai mėgsta, apmoka iš anksto atviras ir padeda 10 % nuolaidai, yra paplitę. Kituose kredito scenarijuose, mažmenininkai yra primygtinai siūlyti sumažinti kredito trukmę per nuolaidų periodo pasiūlymus. Čia kreditorius siūlo plokštės pasirinkimą, anksčiau jūs atsiskaitote su savo skola, didesnei nuolaidai gali padėti. Svarstykite:

Užmokėkite nedelsiant ir gaukite 5 % nuolaidą atsiskaitant grynaisiais

AR

Mokestis per 10 dienų ir gauna 2 % nuolaidą

Jei prekybininkas nori nupirkti prekių vertę Rs.100,000/-, tai pasiekiamas pasirinkimas yra:

Užmokestis atvira pagalbos nuolaida atsiskaitant grynaisiais: 100,000-5 % nuolaida = Rs.95,000/-

Jei mokėtas po 15 dienų = Rs.100,000/-

Jei kreditas, kuriam padedama = 100,000-2 % = Rs.98,000/-

Metinės Santaupos dėl atvirų užmokesčių, padedančių nuolaidai atsiskaitant grynaisiais = 5000 per month*12 = Rs.60,000/-

Apimties Žaidimas

Kitas galingas vidurkis besilaikančių produkto kainų jos žemiausiame, yra per pirkimą urmu inventoriaus ir prekių, panaudotų gamyboje. Jei jūsų verslas yra stabilus, ir jūs turite įžvalgą, kad suplanuotumėte priekyje atsižvelgimą produkto įkainojimo, sezoninių reikalavimų ir produkto tinkamumo laidavimo atitikti paklausą pastoviai, tai ilgalaikis kontraktas su pardavėjais yra tinkamas.

Mažmenininkas galėjo įskelti reikalą pastoviam aprūpinimui medžiagos porą metų konkurencinga kaina. Užmokesčio terminai galėjo apimti įmokos pasirinkimą, ar kas ketvirtį ar pusiau kasmet, garantuodami, kad jūsų fondų srautas yra kontroliuotas. Gerai suplanuotas ir atliktas reikalas galėjo kaupti puikią naudą.

Kitas kelias į pirkimą urmu yra per tarpininkus ar agentūras, kurios yra sujungtos su SME’s daugybe. Jie grupuoja savo specifinius reikalavimus, kad sutrūkinėtų, apimtis įkūrė reikalus su didmenininkais. Tai apriša, ir pastovus verslas yra galvažudiško lenktyniavimo priežastis dėl didmenininkų verslo.

Šiandien, su einamąja prieiga ir sujungimo galimybe tinkle, daug platformų pasirodė, kurie skatina pirkimą urmu per grupės metodą. Pora įmonių su bendru reikalavimu medžiagos ar prekių, klubas kartu, kad sudarytų didmeninį sandėrį su didmenininkais. Rezultatas, pašalinimas tarpininkų, sultingesnių reikalų mažmenininkui ir aukštesnės komercinės apyvartos didmenininkui.

Visi anksčiau minėti scenarijai tikrai apima apyvartinio kapitalo blokavimą. Ir MSME’s, kadangi mes žinome veido sunkumus toje zonoje. Vienintelis pasirinkimas, kuris lieka paima paskolą, kad padidintų jų išlaidų valdžią gauti jos pašalpą. Bet kita vertus, bankai paskolina kaltinimo palūkanų normas taip aukštai kaip 10-19 % verslo kreditase. Tai atskiedžia gautos nuolaidos vertę, net jei tai vidutinė nuolaida taip aukšta kaip 8-10 % kaip scenarijuose virš. Vienintelis vidurkis, kad padarytų reikalą, naudingą MSME, yra tinkamumas paskolų su žemesnėmis palūkanų normomis. Šis pageidaujamas tarpas buvo pastebėtas kažkokio FinTech paleidimo, kas su jų ekspertize technologijoje ir įvairiais sąjungininkais skolinančioje erdvėje padarė verslo kreditus naudingas. Nuo pagalbos paskoloms po poros dienų į skolinimą palūkanų normų taip žemai kaip 1.5-3 % per mėnesį, kuris yra apytiksliai 18 % per metus. Tačiau po svarstymo bereikšmių sandorio kainų ir lengvumo gauti kreditus per 48 valandas, pasirodė, šitos FinTech kompanijos buvo nauda MSME pasauliui. Gavimas tokių trumpalaikių paskolų nuo bankų be įkeisto turto yra griozdiškas, kad pasakytų mažiausiai. Dabar verslininkai gali būti ramūs ir įsitikinę, aptardami didelius reikalus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išvada

Šiandien, yra gausių platformų, kurios pradeda pirkimą urmu tarp didmeninių ir mažmeninė rinkų. Reikalavimas vis dar lieka tą patį, stambaus apyvartinio kapitalo reikalingumą. SME’s tęsia stovėti su iššūkiais, ir finansiniais ir kitaip, ilgina jų kelią į pasisekimą. Šio daugialypio FinTech paleidimo pripažinimas rizikavo į skolinančią erdvę MSME’s. Organizacijos kaip FlexiLoans, kurie aprūpina apyvartinį kapitalą skolina šitoms mažoms įmonėms, giriasi greitu ir lengvu disbursal paskolų per vos 48 valandas. Tai gaivinantis, kad pamatytų paradigmos poslinkį būdu, kuriuo verslininkai dabar artėja prie verslo minčių, su įsitikinimu ir tikėjimu. Šitų pažangos MSME’s turėjimas galvoje dabar turi daug ryškesnę ateitį ir ves partnerius procese apimančio vystymosi Indijai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *