Savinaudotos kreditai

parašė , 2017-08-08 23:50

Jei jūs būsite šiuo metu savisamdytas ar būsite praeityje tada, jūs būsite pažįstamas su iššūkiais labiausiai savinaudotas žmonių veidas, kai tai atvyks laikas gauti Vidaus paskolą. Išleiskite mane imti jus per tai, kuo kai kurie iš šitų iššūkių yra ir mano patarimai, kad padėtų jums užbaigti juos.

Yra taip pat didelis sąrašas daiktų, kurie turi būti tiekti jūsų Brokeriui, kai jūs tikitės gauti paskolą, skirtingai nuo PAYG tarnautojų, daugumai skolintojų reikiate jūsų, kad tiektų minimume jūsų Dvi naujausią Pajamų deklaraciją ir Verslo Financials taip pat kaip jūsų Atskirą Pajamų deklaraciją ir vertinimo pranešimą, kad parodytų jūsų verslo pajamas per praėjusius 2 finansinius metus.
Ką jūsų Brokeris daro su šia informacija?

Jie dirba per šituos skaičius, kad spręstų vidurkį per abu metus tačiau jei dėl bet kokios priežasties yra didelis skirtumas tarp dvejų metų (kuris vyksta dažniau negu ne, kai jūs esate savisamdytas), tada žemesni metai, finansinės detalės yra panaudotos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas daiktas, kad svarstytų, gaudamas jūsų Vidaus paskolą yra visas verslo debetas, yra sudaryti ant jūsų Balanso taip pat kaip vertingų dalykų. Tai reiškia, nors jūs negalite turėti jokių paskolų apskritai, verslas gali turėti Nuomos Pirkimo ar Automobilio Išperkamąsias nuomas, kurias svarstys, žiūrėdamos į tai, kiek jūs galite pasiskolinti.

Mano patirtyje, dauguma buhalterių dirba su savo klientais, kad sumažintų jų pajamas taip žemai kaip galimą gelbėjimą jų pinigai ant Mokesčio tačiau, kai pajamos nusileidžia per žemai, tai gali reikšti, kad jūsų skolinimosi gebėjimas yra sumažintas. Kartais, aš net pamačiau kai kuriuos klientus ant pajamų taip žemai atrodo, tai neaptarnauja jų einamojo debeto nekalbant apie naują.

Taip, ką jūs galite padaryti? Pirma, aš drąsinu jus dirbti su jūsų brokeriu, neskubėdamas, kad aptarčiau tai, kas vyko jūsų versle per keletą pastarųjų metų, priežastį smukimo ar nuolydžių naudoje, kas keleri ateinantys metai atrodys kaip ir taip toliau, Jūsų Brokeris tada sugebės gauti prieigą prie daugialypių skolintojų ir bankų, kad pamatytų, kuriam geriausiai tiktų jums, jūsų ilgalaikiams planams ir jūsų verslui.

Daugiau informacijos, geresni kai prieita prie gavimo jūsų kreditas, kuriai pritariama taip, įsitikina, kad jūs sakote jūsų Brokeriui viską. Pavyzdžiui, jūsų verslas galbūt tik prasidėjo prieš dvejus metus, tokiu būdu daug rašymo-offs gali būti Paleidimo kainomis ir ne tinkamas būsimiems metams. Jūs turėjote parašyti – nuo didelio pranešimo kaip blogas debetas metai ir per kurį taip pat neneš. Visa ta informacija gali padėti jūsų Brokeriui sušvelninti Skolintojui Jūsų vardu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip pat svarbu turėti šią diskusiją ir pateikti jūsų išankstinį pritarimą anksčiau, negu jūs pradėsite savo namą, medžiojantį, kadangi savinaudotos kreditas yra linkusios paimti truputėlį ilgiau. Jūsų išankstinio pritarimo vietoje turėjimas reikš, kad jūs galite pradėti savo namo medžiojimą nuo žinių to, kiek jūs galite pasiskolinti taip pat kaip patogumas, jums iš anksto pritaria ant aptarnavimo pusės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *