Playstation 3 apžvalga

parašė , 2013-01-04 07:19

Mes pradėsime seklus ir dirbsime giliau, Pasirodymas. Gerai, kas gali aš sakyti be WOW. Šis daiktas yra didžiulis, žymiai didžiausias pultas ligi šiol. Tai yra todėl, kad tai perpildoma su daiktais, padarytais nuo tolimo galo cheminių elementų lentelės vyrų baltuose paltuose. Ši pabaisa gali padaryti kažką, kurį ji mėgsta be ir sambrūzdis, žaidimo žaidimai, valdo Linux, peržiūri tinklą ir gydo natūralias ligas, anksčiau, negu jūs galėsite net pradėti įvertinti blizgią pabaigą ar prisilietimo ekrano mygtukus. Blizgesio pabaiga yra gražus prisilietimas, duodama šiuolaikinį jausmą apie tai. Tai tiks gerai su namine teatro sistema ir didele HD televizija. Playstation 3 pritaiko, kur bebūtų jūs padedate jį, vaiko miegamasis, svetainė, virtuvė, vonia, šventovė ar net požeminis kalėjimas. Tai turi prasmę suderinamumo ir užbaigtos kontrolės visko, kuriuo tai yra šalia ir turi įžūlumo priversti jus nesiginčyti.

Prisilietimo mygtukai turi gražų jausmą jiems, priemonė, kad jūs nestumiate nieko iš kelio, spausdamas normalų mygtuką per sunkiai. Yra įvairovės faceplates taip pat, Chromo ant 60 gigabaitų, 80 gigabaitų ir matyt ateinančių 120 gigabaitų modelių, matte sidabrinės pabaigos ant 40 gigabaitų modelio ir tamsesnės pabaigos ant 20 gigabaitų modelio. Paleidimo modeliai Playstation 3 ypatybė, daugiau duobių negu naujesni modeliai aistruoliams bet taip pat ir apima daugialypius kortelės skaitytojus, PlayStation 2 atgal suderinamumas (ar tai yra Aparatinė įranga ar Programinė įranga), ir aišku didesnis standusis diskas. Tyrinėdamas veidą PlayStation 3 jūs surasite labai tvarkingą žiūrintį pultą, kelias bjaurias ypatybes kaip plyšį kraunantis skaitomojo kompaktinio disko variklis. Kai įdėti teisinga vieta, PlayStation 3 yra radijo imtuvas tokiu būdu yra tiktai 2 kabeliai: Valdžia ir vizija. Tai priverčia tai atrodyti kaip normalus DVD LEISTUVAS, kol tai nėra įjungiama.

XMB: Ši pabaisa atrodo kaip Pamela Anderson, šlapia be drabužių ant. Kai įjungtas tai atrodo taip elegantiška, ramu ir susikaupę kaip Mafija, mojuojanti kulkosvaidžiais. Fonas pajuda elegantiškai ir yra permainingas ir piktogramų judėjimas sklandžiai, jie yra taip pat permainingi. Viskas PlayStation 3’s interfeisas gali beveik būti pakeičiama. Infobar gali būti įjungtas ir šalin, pakeistos piktogramos, pakeistas fonas, šriftai ir kiti daiktai gali būti pritaikytos, kol karvės negrįžta namo. Žvilgsniai Playstation 3 tačiau nedaro nieko, kad parodytų valdžią mašinos viduje.

Valdžia: valdžia ant šios mašinos yra tik nuožmi. Kažkas jūs galite paprašyti, kad tai padarytų tai bus su žemiausiu kiekiu pamatyto sambrūzdžio, ir ne triukšmas gali būti išgirstas, jei jūsų ausys nėra taip raumeninės kaip Arnold Schwarzenegger rankos. Specialiai išvystytas Ląstelės plačiajuosčio tinklo variklis gali susidoroti visiškai su kažkuo, kurį žaidėjas gali mesti į jį. Tai pasakyta, grafinė kortelė priverčiama derėti su jos puikiu apdirbimo gebėjimu. VALDYBOS PASTOVIOSIOS ATMINTIES variklis gali tiktai būti 2X, greičio variklis, bet dauguma žaidimų siūlo įdiegti pasirinkimą, tokiu būdu žaidimai gali pakrauti labai skubiai, šalindami daug ilgų naštos kartų. Standusis diskas yra 5400 RPM 2.5″ SATA užrašų knygelės variklio su gebėjimu priklausomai nuo to, kas jūs įdedate tai ar kokį SKU jūs perkate. Kontrolierius turi pakankamai valdžios trukti apytiksliai 20 valandų plius priklausomai nuo to, kiek ypatybių yra panaudotos ir kaip agresyviai ji yra panaudota. Tai taip pat prisijungia iki ir neturintis darbo PlayStation 3 po apytiksliai 2-3 sekundžių belaidai ar tučtuojau kraunant per kabelį. Grafika, išmintinga, PlayStation 3 yra, ne kūprinasi apskritai, HDMI iki 1080p GIMTAI, ne viršuje matuotas. Tai taip pat palaiko tą patį ryšį, surastą ant PlayStation 2, nors dėl bet kokios priežasties Sony apribojo tai neatvykus, bet pasirinkimas nustatymuose skubiai taiso tai. Yra taip pat programa, kad pamėgdžiotų PlayStation 1 įstatytas į kiekvieną PlayStation 3 standarto. Pasakoma, kad tai, kompiuteris turi būti 25 kartais galingesnis negu sistema, kad tai nori pamėgdžioti ir PlayStation 3 yra 35 kartais galingesnis negu Sony savas PlayStation 2. Tai yra maža mintis, kaip galingas šis pultas yra. Procesorius pakuoja 8 Bendros veiklos Apdirbimo Vienetus, ar SPU’s, kad apdirbtų viską, 1 yra rezervuotas XMB OS, 6 yra rezervuoti žaidimams, ir paskutinis yra rezervuotas Antivirusinės programos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *