Pokalbių klausymasis: mitai ir tiesa

parašė , 2018-10-08 13:21

Pasiklausymo irangaTam kad, būtų galima išgirsti kai kuriuos pokalbius, kad apskritai vyktų pokalbių pasiklausymas, reikalinga pasiklausymo iranga. Tačiau reikia žinoti ir daugiau dalykų. O paprastai žmonės labai klysta ir netiksliai įsivaizduoja, kas būtent yra tas pokalbių pasiklausymas.

Telefoninių pokalbių klausosi specialūs agentai – ne visai tiesa

Aiškinantis bylas, kartais reikia išklausyti tikrai daugybės žmonių pokalbius, ir tą padaryti pasamdytiems žmonėms būtų tikrai per sunku. Pagalvokite, kiek daug turėtų dirbti žmonių visą dieną, besiklausančių pokalbius, kad tai įgyvendintų. Būtent dėl to telefoninių pokalbių pasiklausymas visuomet yra modernizuotas, kompiuterizuotas. Taigi, dėl to pirmiausia tie pokalbiai, kurių klausomasi, yra įrašinėjami. Tuomet visus įrašus apdoroja dirbtinio intelekto kompiuterinės programos, kurios klausosi ir iš dalies suvokia, apie ką kalbama, taip pat filtruoja tam tikrus raktažodžius. Taigi, pokalbių dalį, kuri yra atrinkta ir pristatyta kaip įtartina, klausosi žmonės, tačiau kita pokalbių dalis tenka klausytis, tiksliau, didžioji jų dalis – programoms ir sistemoms.

Išjungus telefoną, jūsų niekas nesiklauso – ne visai tiesa

Jeigu paklaustumėte žmonių, kaip telefonu pasiklausomi pokalbiai, dauguma žmonių atsakytų, kad tai daroma kažkokiomis bangomis klausantis žmonių pokalbių. Gal kas nors dar pagalvotų apie tai, kad galbūt gali kai kurie telefonai apskritai per tą garsiakalbį įjungtą klausytis. Tačiau būtų įprasta galvoti, kad išjungus telefoną, visos bėdos natūraliai išsisprendžia. Tačiau tai nėra tiesa. Kadangi iš tikrųjų, paklausymo įranga yra kiekvienas telefonas, net ir išjungtas. Tad jeigu norite būti tikri, kad jūsų tikrai nesiklauso, kalbėkitės prie išjungto telefono, esančio bent 6 metrai nuo jūsų, ir kalbėkitės, žinoma, tyliai.

Speciali pasiklausymo įranga didelė ir lengvai aptinkama

Dar vienas mitas, kad pasiklausymo įranga yra didelė, lengvai aptinkama. Gali susirasti ją kambaryje ir pašalinti. Deja, net ir profesionalai nežinodami, ko ieško, to ir neras. Kiekvienas kambaryje ar kitur esantis daiktas gali būti butaforinis arba turintis antrąją paskirtį – būti pasiklausymo įranga. Ir jeigu nežinote, kur ji paslėpta, sumontuota, tai tiesiog kito kelio ir nėra, tik nekalbėti dalykų, kurių nenorite, kad kažkas sužinotų, jeigu įtariate, kad jūsų klausosi.

Pasiklausymo įranga – šio amžiaus išradimas

Tikrai ne šiais išmaniaisiais laikais atsirado pasiklausymo įranga. Ji buvo aktyviai naudoja jau beveik kaip prieš šimtą metų, ir tiesą sakant, karo metu tai netgi tapo priežastimi, kodėl buvo sukurtas pirmasis kompiuterio protėvis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *