Paskolos įsiskolinusiems ir neturintiems pajamų

parašė , 2018-09-20 19:59

@page { margin: 0.79in }
p { margin-bottom: 0.1in; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2 }

Paskolos be pajamuTikrai ne kiekvienas žmogus galėtų pasigirti labai stabilia asmenine finansine situacija. Kur kas dažniau susiduriama su visiškai priešinga padėtimi. Trumpiau tariant, nemaža dalis žmonių jaučia asmeninių lėšų trūkumą, nėra patenkinti savo gaunamu mėnesiniu atlyginimu ir nežino, kaip galėtų pagerinti savo keblią situaciją. Todėl akivaizdu, kad mūsų šalyje greitieji kreditai iki šiol turi labai didelę paklausą – tai taip pat patvirtina ir didžiulis greitųjų kreditų bendrovių skaičius. Esant didelei greitųjų kreditų paklausai, atsiranda ir ne ką mažesnė pasiūla. Kita vertus, šiandien greitųjų kreditų rinka yra visiškai kitokia nei anuomet. Dabar greitieji kreditai internetu nėra suteikiami absoliučiai kiekvienam dėl jų besikreipusiam žmogui. Priešingai – dabartinė situacija rodo, kad kreditoriai vadovaujasi labai griežtomis taisyklėmis ir griežtais mūsų šalyje galiojančiais įstatymais, todėl kiekvieno kliento mokumas yra įvertinamas labai atsakingai ir kruopščiai. Dėl šios priežasties prieš kreipdamiesi į kreditorius turėtumėte pagalvoti ar jūs atitinkate kreditorių taikomus reikalavimus ir ar jūsų pasirinkta paskola iš tikrųjų pasižymi labai palankiomis sąlygomis.

Tačiau nepaisant sugriežtintų reikalavimų įr sąlygų, greitasis kreditas vis dar yra suteikiamas labiausiai jo reikalaujantiems žmonėms, nors atrodytų, kad jis jiems neturėtų būti suteiktas. Tai yra įsiskolinusiems ir neturintiems pajamų. Paskolos įsiskolinusiems asmenims yra savotiška naujovė. Prieš pasirodant šiai naujovei, jei įsiskolinusiems būdavo išduodamas kreditas, tai jis būdavo išduodamas tokiomis pačiomis sąlygomis kaip visiems kitiems. Bet šiandien paskolos įsiskolinusiems yra specializuotos ir suteikiamos tik turint problemų su skolų padengimų. Būtent skoloms padengti šios paskolos ir yra skirtos. Jos leidžia įsiskolinusiems žmonėms vėl pasijausti saugiau, nes tokių paskolų skoloms padengti tikslas yra sumažinti bendrą vartojimo paskolos palūkanų metinę normą ir – jei yra poreikis – padėti žmogui pasiskolinti papildomai.

Bet kartais įsiskolinę yra dar didesnėje bėdoje, nes neturi jokių pajamų. Bet šiandien ir tai nevisada yra problemas, nes paskolos be pajamų gali būti išduodamos įsiskolinusiems kai kuriose vietose jei yra atitinkami keli iškelti reikalavimai. Žinoma, kad tokios paskolos be pajamų gali tekti paieškoti, kaip ir kitų panašių paskolų, pvz., paskolos bedarbiams, bet ją surasti tikrai yra įmanoma.

Kiekvienas kreditorius vertindamas klientų mokumą atsižvelgia į jų gaunamas mėnesines pajamas, kurios turi būti oficialios. Taip pat visuomet yra įvertinamas ir darbo stažas. Net jei jūs iki šiol ne vienerius metus dirbote toje pačioje darbovietėje, tačiau vos prieš kelis mėnesius palikote darbą ir dabar dirbate naujoje darbovietėje, tai gali būti neigiamas veiksnys, nulemsiantis kreditorių neigiamą atsakymą. Jūsų darbo stažas dabartinėje darbovietėje neturėtų būti trumpesnis nei keturi mėnesiai, tačiau dažniausiai yra vertinamas kur kas ilgesnis laikotarpis.

Taip pat atminkite, kad kreditoriai atsižvelgs ir į jūsų turimus finansinius įsipareigojimus bei asmeninę kredito istoriją. Todėl paskolos įsiskolinusiems gali būti nesuteiktos jei jūsų skolos bus per daug didelės ar kredito istorija per daug prasta. Jei jūs iki šiol esate gavę ne vieną paskolą ir esate pasinaudoję įvairiomis lizingo paslaugomis, tai gali būti priežastis, kodėl kreditoriai jūsų pateiktą paraišką atmes. Kaip bebūtų, keliamų reikalavimų yra kur kas daugiau, todėl nėra ko abejoti, kad norėdami gauti greitąjį kreditą internetu, šiomis dienomis turite būti mokūs klientai, kurių kredito istorija yra teigiama. Dėl to greito kredito be pajamų išdavimas gali užtrukti…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *