Stalinės apžvalgos – asus eee pralenkia 15.6 colių touchscreen Pc

parašė , 2013-01-02 10:01

Projektas: Ėjimas apskritai blizgiam nespalvotam paviršiui Asus kompiuteriai yra iš esmės 15.6 colių touchscreen parodymas su pastatytu kompiuteryje, įkurdintame žemiau ekrano. Ši konfigūracija yra kraštutinė kompaktiškas su pėdsaku 6.75 colių x 15.7 colių stačioje padėtyje, ji užima labai nedaug vietos. Tuo metu, kai tai neatvyksta su baterija, tai tiktai sveria 9.5 svarų ir lengva nešti apie pastatyto dėka – rankenoje, kuri taip pat veikia kaip pozicija. Tuo metu, kai tai tikrai siūlo belaidę pelę ir klaviatūros reikmenis, dauguma kontrolių yra nuo touchscreen parodymo, savarankiškai naudodamos ar surištą į ryšulį rašomąją plunksną ar jūsų pirštus.

Specifikacija: Kainuodamas mažiau kaip pusę to, kokia panaši touchscreen sistema būtų, Asus kompiuteriai panaudoja Intel Atomą N270 procesorius, bėgantis 1.6GHz su 1 GIGABAITO verte 667 MHZ DDR2 SDRAM. Darbalaukis naudoja integruotą 128 MB Intel GMA 950 GPU, kad nueitų su 160 GIGABAITŲ diskasukiu taip pat kaip Gigabit Ethernet ir 802.11n belaidė sujungimo galimybė. Dėl greičiau underpowered netbook-panaši aparatinė įranga geras sprendimas, kad ASUS nusprendė panaudoti Windows XP Namo SP3, kad varytų ASUS Eee Viršūnė. Išmintingas ypatybe tai siūlo pastatytą – tinklo kumštelyje, šešiuose USB uostuose, apimties kontrolėse, žiniasklaidos kortelės plyšyje ir girdimuosiuose domkratuose.

Ypatybės & Atlikimas: Kadangi Asus kompiuteriai panaudoja netbook komponentus, kuriuos jūs galite laukti stalinio asmeninio kompiuterio įvykdyti atitinkamai. Tuo metu, kai tai gali užsiiminėti banglenčių sportu internetas, parašykite elektroninį paštą, pasielkite su paprastomis įstaigos paraiškomis ir net stebėkite iki 720p HD video, tai yra apie tai, tiek daug, kiek tai gali padaryti, darant tai rimtai underpowered palyginti su kitomis stalinėmis asmeninio kompiuterio sistemomis. Touchscreen parodymas yra stebėtinai aiškus ir jautrus, atsakydamas gerai į didelius pirštus ir surištą į ryšulį rašomąją plunksną. Surištos į ryšulį touchscreen paraiškos yra truputį ant pagrindinės pusės, bet vis dar siūlo paprastą pastabos paėmimą ir virtualią klaviatūrą apps, kurį kiti panašūs prietaisai pasiūlo.

Apskritai, ASUS Eee Viršūnė yra puikus informacijos Fotoaparatai centras savo kraštutinio kompaktiško naudojimo ir labai įperkamos kainos dydžio ir formos taip pat kaip savo lengvumo dėka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *