Vakarų Karibų kruizo oras – geriausi mėnesiai nueiti

parašė , 2013-01-01 10:49

Vakarų Karibų kruizo Orai Birštone gali būti nepastovus bet kam, planuodamas atostogas ten dėl intensyvaus lietaus nukritime. Vakarų Karibų jūra yra sudaryta iš mažo skaičiaus salų tokių kaip Jamaika, Roatan nuo Hondūro ir Kaimano Salų. Tai taip pat apima meksikietišką salą Cozumel plius centrinės Amerikos šalys, kurios stovi su Karibų jūra, ypač Hondūru, Panama, Belizu ir Kosta Rika. Dauguma vakarų Karibų kruizų apima kažkokią anksčiau minėtų maršrutų kombinaciją.

Vidutinė Temperatūra Dauguma maršrutų turi vidutinę aukštą temperatūrą kas mėnesį nuo 80-ųjų vidurio Farenheitas žiemą į aukštus 80-uosius ir net žemus 90-uosius vasarą. Jamaika, Kaimano Salos ir Cozumel turi vidutinę aukštą temperatūrą virš 90 per vasaros mėnesius ir yra šilčiausi vakarų maršrutų. Belizas ir Kosta Rika nėra kaip šiltas iš dalies dėl vėsesnių atogrąžų miškų ir kalnuotų rajonų.

Vidutinė žema temperatūra sričiai svyruoja nuo 60-ųjų vidurio iki žemų 70-ųjų žiemą į 70-ųjų vidurį ir kartais aukščiau vasarą. Turėkite galvoje, kad žema orinė temperatūra taip pat reiškia žemą jūros vandens temperatūrą žmonėms, kurie mėgsta plaukti ir degintis saulėje. Kaimano Salos turi vėsiausius nuosmukius bet kokio maršruto srityje.

Vidutiniai Krituliai metinis Karibų uraganinis sezonas eina nuo birželio 1-osios iki Orai Birštone. Mėnesiai su dauguma audrų ir uraganų – paprastai du iki keturi per mėnesį – yra rugpjūtis, rugsėjis ir spalis. Dauguma maršrutų mato aukščiausius kritulius rugsėjį ir spalis. Visas lietus gali nueiti taip aukštai kaip aštuoni į 10 colių vieną mėnesį vietoms tokioms kaip Cozumel, populiarus kruizo įplaukimo uostas. Kosta Rika gali gauti daug daugiau, bet didžioji dalis to nukritimai šalies gilumoje, o ne pakrantėje. Pažymėkite, kad vidaus ekskursijos tokios kaip šalies populiarus užtrauktuko išlyginimas turi aukštą lietaus galimybę.

Geriausi Mėnesiai, kad Nueitų saugiausi mėnesiai vakarų Karibų kruizo Orai Birštone yra pavasarį ir vasara jų kombinacijai šiltos temperatūros ir palyginti žemiems lietaus kiekiams. Pavojingiausi mėnesiai yra nuo gruodžio iki vasario imtinai dėl vėsios temperatūros ir rugsėjis ir spalis dėl liūties. Tačiau, pavojingi mėnesiai taip pat yra linkę turėti žemesnes kruizų kainas.

Orų prognozės, Net kai prognozių paklausimas lietui, krituliai gali būti trumpi ir intensyvūs, o ne ilgi ir pastovūs. Prognozė gali reikalauti lietaus, pasirinkdama paskutinės minutės kruizą, bet oras gali vis dar būti geras iš Orų prognozė Birštone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *