Studentų kreditai su blogu kreditu: kai kurie faktoriai galvoti

parašė , 2012-12-17 09:51

Daugumai studentų, neįmanoma išvengti reikalingumo gauti finansavimą, kad įeitų ir užbaigtų universiteto išsimokslinimą. Su dauguma studentų, neturėti jokių pajamų ir jokios kredito istorijos, jie turi siekti studentų paskolų su bloga kredito daugybe, tuo būdu darydami iššūkį gauti gerus sudėtingesnius kreditas terminus.

Studentams duoda blogą kredito reitingą tik dėl to, kad nėra jokio įrodymo dar, kad įrodytų gerą požiūrį į vadovavimą finansų ir kreditas atmokėjimo sukūrimą. Tačiau, geros žinios yra, kad finansinės pagalbos paketai, ypač tos kreditas, pasiekiamos nuo Amerikos Išsimokslinimo Skyriaus, yra pasiekiami su žemomis palūkanų normomis.
Žinoma, yra pasirinkimas, pasiekiamas kai prieita prie studentų paskolų, taip pat kaip faktorių, kad svarstytų ir paieškotų. Yra trumpas trumpas išdėstymas kai kurių iš daiktų, kuriuos pretendentai turi žinoti.

Federalinių Paskolų pranašumai

Neabejotina, kad federalinis remtas ar jei finansinė pagalba yra populiariausia forma finansavimo studentams. Tai yra dalinai dėl lengvumo, su kuriuo studentai gali ruoštis, ir todėl, kad, siekdamas studento paskolina su blogu kreditu, jie yra tobulai suprojektuoti darbui. Bet yra tam tikri puikūs pranašumai, kad pasiektų nuo jų taip pat.

Iššūkis rasti kreditus, kurios turi žemas palūkanų normas gali būti labai sudėtingas, pasisukdamas į privačius skolintojus. Bet todėl, kad šitos kreditas yra pateiktos per Amerikos Išsimokslinimo Skyrių, terminai yra pasiūti, kad tiktų tam tikram spaudimui tas studentų veidas. Normos, todėl, yra žemesnės negu su privačiomis paskolomis, ir atmokėjimo sąrašas yra labai lankstus.

Dvi bendros federalinės studentų kreditas programos yra Stafford ir Perkins programos. Jie abu kuriuos gyrimasis žemai domina ir lankstus atmokėjimas, bet svarbiausias skirtumas yra, kad Stafford skolina, yra suprojektuoti atvykstantiems tiesiai iš vidurinės mokyklos, tuo metu, kai Perkins kreditas turi padėti studentams rimtuose finansiniuose sunkumuose.

Alternatyvus kreditas Pasirinkimas

Tai verta pažymėti, kad tik todėl, kad studentų tėvai turi puikias kredito istorijas neketina finansuoti, nėra pasiekiamas. Iš tikrųjų, gavimas pritarimo studentų kreditase su blogu kreditu yra labai galimas, net jei tėvai turi daug aukštesnę kredito reputaciją. Tačiau, kreditas gavėjas šiuo atveju yra tėvai, ne studentas.

Žinomas kaip PLIUS greitas kreditas, paskolą suteikia per Amerikos Išsimokslinimo studento Skyrių finansavimą programų, kaip Stafford ir Perkins programos, tiesiogiai tėvams. Tai yra todėl, kad šitos programos mano, kad tėvai aprūpins kažkokią finansinę pagalbą jų vaikais bet kokiu būdu. Tokiu būdu ten programos su žemomis palūkanų normomis tiktai dengia akciją finansavimo, paprastai 50 %.

Bet PLIUS kreditas yra numatyti, kad apimtų kiekį, kurį tėvas, kaip laukiama, užmokės, kai pagalba kolegijos kainoms, keldamas papildomą spaudimą, po kuriuo šeima galėtų surasti save. Taip, tai nėra techniškai studentų greitas kreditas, bet tėvų greitas kreditas.

Kvalifikavimas Paskoloms

Dauguma studentų išima privačių ir federalinių paskolų mišinį, nors tai gali sukelti nuniokojimą, siekiant studentų paskolų su blogu kreditu. Tačiau, apskritai sudėtinga negauti pritarimo, jei visos būtinos dėžės yra pažymėtos.

Kvalifikavimas poilsių kriterijais, su gebėjimu mokesčio pagrindinis faktorius. Jei studento šeima yra finansiškai patikinta, tai finansavimas galbūt nėra būsimas. Bet Stafford greitas kreditas yra pasiekiama, jei bent jau kainos pusė gali būti apimta tėvų.

Žemų palūkanų normų negalėtų būti pakankamai, kad sulaikytų studentą virš vandens finansiškai, kuris yra, kai Perkins greitas kreditas yra būtina. Finansinio sunkumo įrodymas yra būtinas, kad gautų šią paskolą, bet tai gali taip pat būti lengvai padaroma, lankant finansinės pagalbos įstaigą universiteto teritorijoje, ir siekiant studentų kreditas pasirinkimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *