Greitas skelbimas pažinčių skyrelyje paskolina su blogu kreditu: kodėl akimirksnis yra galimas

parašė , 2012-12-17 13:17

Apskritai manoma, kad mintis gauti greitas asmenines kreditus su blogu kreditu yra šiek tiek daugiau, negu svaičiojimas. Galų gale, skolintojai turi žinoti, kad jie gali patikėti žmonėmis, kuriems jie skolina pinigus, ir tikrai tai gali tiktai būti pasiekiama, leidžiant juos tikrinti pretendento kredito istoriją. Greitas pritarimas neleistų tam įvykti.

Tai yra vertas punktas, bet tiesa yra, kad greitas pritarimas yra galimas, su daugelio skolintojų pasiūlymo skelbimo pažinčių skyrelyje kreditas pritarimo be kreditingumo patikrinimų. Žinoma, yra apribojimas į šį kilnumą, su paskolomis, sulaikytomis griežtai žemo verčių diapazono viduje. Bet tiems neatidėliotinos finansinės pagalbos reikalingume, jie gali gauti prieigą prie fondų labai skubiai.
Neabejotina, kad kiekvienas pretendentas turi galimybę gauti asmeninę paskolą, jiems reikia. Su teisinga informacija, jei, ir teisingi kriterijai pasitenkino, paraiškoms gali duoti žalią šviesą.

Kaip Akimirksnis yra Galimas

Mintis gauti greitą pritarimą ant kreditas paraiškos yra pagrįsta prielaida, kad joks kreditingumo patikrinimas nėra atliktas. Tai yra ypač patrauklus tvirtinimas, siekiant greitos asmeninės kreditas su blogu kreditu, kaip pailginimas žemos kredito daugybės ir kaip jie buvo surinkti, yra laimingai išvengtas.

Tačiau, atrodo keista, kad skolintojai pasiūlytų pritarimą be kreditingumo patikrinimų ir paliktų save statytą nemokėtojams ir apgavikams. Bet, kaip visada, skolintojai tiesiog žaidžia šansus. kreditas ribos yra išlaikytos žemą (paprastai 10.000$ maksimumas), ir palūkanų normos, kurias įkraunama, yra aukštesnės, kad padėtų bet kokių galimų nuostolių sugrąžinime.

Ir, tuo metu, kai šitos sąlygos negalėtų būti tinkamesnės iš pusės kreditas gavėjų, faktas yra, kad pritarimo norma šitose asmeninėse kreditase yra statistiškai aukštesnė. Taip, tai yra didesnė tikimybė prieigos prie labai būtinų fondų, kuri yra svarbiausia atrakcija.

Kriterijų patenkinimas

Kriterijai, išdėstyti skolintojų, yra raktas turėjimo bet kokios galimybės gauti bet kokias kreditus, neimti į galvą greitos asmeninės kreditas su blogu kreditu. Todėl, būtina, kad du faktoriai yra patenkinti pretendentų. Visų pirmiausia, apskaičiuotas atmokėjimas yra realiai įperkamas. Antras yra, kad pajamų šaltinis yra patikimas.

Affordability visa yra kertinis akmuo gauti pritarimą, ir yra ypač taip, siekdama pritarimo be kreditingumo patikrinimų. Skolintojai tiesiog nežiūri į dydį pajamų, uždirbtų, bet skolos iki pajamų santykyje, kuris lygina pajamas su egzistuojančiomis mėnesinėmis išlaidomis. Griežtas pajamų 40 % maksimumas yra leistas įsiskolinusiam atmokėjimui.

Kad įrodytų affordability, atmokėjimas naujoje asmeninėje paskoloje negali pastumti santykio skaičiaus per 40 % ribą. Jei tai daro, tai paraiška yra tikra, kad bus atmesta; jei tai nedaro, tai pritarimas yra beveik patikintas.

Geriausio Skolintojo pasirinkimas

Žinoma, ne visi skolintojai siūlo šitas rūšis reikalų, ir net tarp tų, kurie daro, terminai ir sąlygos gali keistis. Taip, tai svarbu, besikreipiant dėl greitos asmeninės kreditas su blogu kreditu, kad surastų teisų skolintoją. Yra du pasirinkimas šiuo atžvilgiu: pirma, artėjime prie pažįstamo skolintojo; ir antra, paėmime į internetą, kad surastų internetinį skolintoją.

Daugiausia, internetinis pasirinkimas yra geriausias, su internetiniais skolintojais, garsiais jų žemesnėmis palūkanų normomis ir lankstesniais atmokėjimo sąrašais. Jie taip pat dažnai siūlo pritarimą be kreditingumo patikrinimų kaip standartas, darydami juos labai prieinamas.

Artėjimas prie pažįstamų skolintojų gali būti vertas, kadangi jie jau žino jūsų reputaciją, ir labiau tikėtina pritars jūsų asmeninei kreditas paraiškai. Terminai, tačiau, galbūt nėra idealūs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *