Sužinojimas apie asmenines kreditus

parašė , 2016-01-21 10:19

Asmeninės kreditas tapo populiariu pasirinkimu tarp kreditas gavėjų kai prieita prie fondų jų įvairiam poreikiui įsigijimo. Kadangi nėra specifinės priežasties asmeninės kreditas išėmimo, tai gali būti panaudojama daugialypiuose būduose kreditas gavėjų. Tie asmenys, kurie pasitiki jų kreditinėmis kortelėmis dažnai turi susidurti su dviem pagrindiniais trūkumais, kurie apima:

1. Kintama norma palūkanų, kurias įkraunama

2. Kadencija atsiskaitymo su atvejo kreditas gavėjo balansu nusprendžia padaryti minimalų užmokestį

Asmeninė greitas kreditas gali būti panaudota žmonių, kad reikalingas fondų tam, kad turėtų jų šventės atostogas, finansuodama jų išsimokslinimą, pirkdama transporto priemonę ar namą ar konsoliduodama jų kreditinę kortelę, skolą, ir taip toliau
Asmeninė greitas kreditas leidžia kreditas gavėjui kreiptis dėl specifinės pinigų sumos kaip dėl kreditas ir naudoja fondus, kad sutiktų jo ar jos tikslą. Laikotarpis ar apmokėjimo periodas ir kreditas palūkanų norma yra apibrėžti paraiškos laiku kreditas skolinančios įstaigos, ir nesikeičia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dauguma atvejų, asmeninės kreditas yra negarantuotos. Tačiau yra įvairių tipų gautų skolų, taip pat pasiekiamų kreditas gavėjams, kurie gali kreiptis dėl šitų paskolų pagal jų poreikį ir jų apmokėjimo gebėjimą. Negarantuotų paskolų atveju, finansų įstaigos nereikalingas įkeisto turto kai prieita prie paskolų pritarimo. Tačiau, finansų įstaigos tikrai tikrina kreditas gavėjų kreditingumo ataskaitas.

kreditas gavėjų kredito reitingas turi tiesioginę įtaką finansų įstaigų pritarimo sprendimui. Labiausiai atvejais, kredito reitingas taip pat paveikia normą palūkanų, kurias įkraunama prieš kreditus. Kai kurie iš kitų faktorių, kurie paveikia palūkanų normą asmeninėse kreditase gali apimti naudojimą tikrinimo ar taupomosios sąskaitos su skolintoju. Skelbimo pažinčių skyrelyje paskolų kreditas gavėjai turi pasitenkinimą mokėti premijas prieš pastovią palūkanų normą, kuri padeda laikyme namų biudžeto mėnesiniu stabiliu pagrindu.

Vienas pavyzdys negarantuotos asmeninės kreditas, kuri nereikalingas nei įkeisto turto, nei kredito reitingo tikrinimo, yra mokesčio dienos greitas kreditas. Šitos kreditas turi palūkanų didelį procentą kadangi pavojai skolintojui yra aukšti net nepaisant to, kad kreditas yra paprastai apmokamos kreditas gavėjų per dvi savaites. Tuo atveju, jei, kur kreditas gavėjų finansinių įsipareigojimų nevykdymas, jie krinta į įsiskolinusius spąstus ir baigia tuo, kad moka trys kartai kiekį viršininko, pasiskolinto kaip nubaudimo mokestis.

Gautos asmeninės kreditas, antra, iškelia mažesnius pavojus skolintojams, ir tokiu būdu turi žemesnę palūkanų normą. Taip pat, dauguma atvejų, šitie paskolų tipai yra palaikyti vertingų dalykų, kuriuos kreditas gavėjai praranda prieš teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą tuo atveju, jei jie neįvykdo įsipareigojimų. Vertingi dalykai, kaip namai ar automobiliai, yra dažnai iš naujo apimti skolinančių įstaigų šitais atvejais.

Yra daug pranašumų, jungtų su asmeninėmis skolomis, iš kurių kai kurios apima:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

1. Vidurinio vyro nebuvimas, padėdamas fondams kaip kreditas gavėjai turi reikalo tiesiogiai su finansų įstaigomis

2. Kada nors tinkamumas plytos ir cemento skiedinio įvairovių greta internetinių finansų įstaigų, kurios plečia šituos paskolų tipus

3. Dauguma atvejų, trumpalaikės asmeninės skolos užmokesčio periodas yra iki šešiasdešimt mėnesių maksimumo

4. Tai pigiau negu greitas kreditas

5. Tai pigiau negu kreditinės kortelės

6. kreditas gavėjai gali panaudoti šitas asmenines kreditus visapusiškam poreikiui nuo išsimokslinimo į pasilinksminimą

7. Taisytas mėnesinis užmokestis

8. Kita pašalpa

Nepaisant daugelio pranašumų, kad asmeninis skolų pasiūlymas, tai empirinis kreditas gavėjams, kad žinotų tai, į ką jie įeina. Tai yra priežastis, rekomenduojama, kad jie perskaitytų atidžiai dokumentus ir terminus ir sąlygas rūpestingai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *