Toshiba nešiojamasis kompiuteris praturtinantis jūsų kasdienybę

parašė , 2013-08-31 07:54

Toshiba Satellite L855 serijos nešiojamieji kompiuteriai su LED liečiamais ekranais praturtins Jūsų kasdienybę. Šie naujos kartos nešiojamieji kompiuteriai atvers Jums naujas vaidzo galimybes. Kietas aliuminis korpusas apsaugo nuo įbrėžimų ir pirštų antspaudų likučių.

Toshiba Satellite L855 serijos kompiuteriai su didelės raiškos ekranais suteiks Jums galimybę mėgautis nuostabios kokybės nuotraukomis bei video filmais. Šiuose kompiuteriuose rasite naujausios kartos procesorius ir kietąjį diską iki 1TB, kur galėsite turėti savo nuosavą muzikos, nuotraukų ir filmų biblioteką.

Toshiba Satellite L855 serijos nešiojamuosius kompiuterius, turinčius Full HD kokybę, lengva sumaišyti su televizoriais. 39,6cm įstrižainės, TruBrite ekranas su LED apšvietimu ir HDMI jungtis leis Jums prijungti savo nešiojamąjį kompiuterį prie televizoriaus ar projektoriaus. Jeigu pasirinksite modelį su Blu-ray disku, jūs netgi galėsite žiūrėti filmus 3D formatu.

Toshiba Satellite L855 serijos kompiuteriai imontuota aukšos raiškos vaidzo kamera, didelį garsiakalbį, kuris leis nevaržomai bendrauti nors ir su visu pasauliu. SRS Premium Sound HD programa, Thoshiba Satellite L855 srijos kompiuteriuose, suteiks Jums itin turtingą garsą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *