Kaip asmeninės kreditai be kreditingumo patikrinimų gali išspręsti finansinę kritišką padėtį

parašė , 2013-09-01 20:42

Didžiausias finansinis spaudimas retai atvyksta iš ilgalaikių skolų, kurios buvo sukauptos, bet paprastai nelauktų išlaidų, kurios atsiranda be įspėjimo. Jie daro rezultato grynuosius pinigus greitai prioritetu, ir kai bloga kredito daugybė yra apimta, paskui gaudama asmenines kreditus be kreditingumo patikrinimų, tampa būtinas.

Iššūkis radime skolintojo, pasiruošusio suteikti kreditus asmenims su nepaprastai blogomis kredito istorijomis, nėra lengvas. Tuo metu, kai pretendentai su daugybe tarp 580 ir 650 galėtų būti apgyvendinti tradicinių skolintojų, bet kas su mažiau kaip 580 daugybe gali surasti tai labai sudėtingas – ypač kai greito kreditas pritarimo reikalingume.
Bet skolintojai, kurie siūlo pritarimo procesus be kreditingumo patikrinimų aprūpina greitą prieigą prie asmeninių kreditas fondų, ir garantuoja, kad net tie su baisia kredito daugybe turi galimybę gauti grynuosius pinigus, jie turi turėti reikalo su finansine kritiška padėtimi.

Atitikite Būtinus Reikalavimus

Yra įvairovės pranašumų gavimo asmeninės kreditas be kreditingumo patikrinimų (žr. apačioje), bet, kad gautų prieigą prie jų, reikia atitikti pagrindinius reikalavimus iš pradžių. Ten nėra netikėta šituose kriterijuose, su įstatymu, išdėstydamas tiktai asmenis metų 18 ir gali gauti kreditus, tuo metu, kai pretendentai taip pat turi būti Amerikos gyventojais ar būti teisėtu ilgalaikiu gyventoju.

Galbūt svarbiausia sąlyga yra tokia, kad pretendentas yra dirbančiame visą darbo laiką darbe ir laikė tą darbą minimumui 6 mėnesių anksčiau paraiškos pateikimo. Ir tuo metu, kai užėmimas daug laiko, kad atliktų kreditingumo patikrinimą reiškia, kad greitas kreditas pritarimas yra galimesnis, yra reikalingumas įrodyti affordability.

Jei darbas, laikytas pretendento, yra gerai užmokėtas, jų priežasčiai padeda labai. Bet affordability yra įrodytas tiktai, kai papildomos pajamos patvirtina, kad atmokėjimas naujoje asmeninėje paskoloje gali būti padarytas patogiai.

Pranašumai Parduodamas

Kai finansinis nenumatytas blogiausias atvejis muša, prioritetas yra laikas. Paprastai, kreipimas dėl kreditas apima pateikimą paraiškos ir laukimą bent jau 24 valandas, bet iki 72 valandų, kad gautų žinias apie jos pritarimą ar atmetimą. Asmeninės kreditas be kreditingumo patikrinimo gavimas reiškia, kad laukimo periodas yra perpjautas į tik kelias minutes.

Tai yra todėl, kad procesas apima naudojimą kompiuterio programų, kurios apskaičiuoja kreditas terminus, vertindamos affordability pagrįstas pateikta informacija. Tai gali būti padaroma per sekundes, tuo metu, kai kai kurios smulkios svarstomos problemos, pasiekiamos per jūsų Socialinės apsaugos Skaičių, yra tikrintos taip pat.

Kadangi nėra jokio atlikto kreditingumo patikrinimo, laikas yra taupytas, ir greito kreditas pritarimo galimybė yra gera. Tačiau, yra kai kurie negatyvai, kad svarstytų taip pat, ypač kai bendriausia asmeninė greitas kreditas, pasiekiama su šitais terminais, yra mokėjimo dienos greitas kreditas.

Mokėjimo dienos kreditas: Punktai, Kad Svarstytų

Svarbiausias mokėjimo dienos kreditas pranašumas nėra toks, kad pritarimas yra pasiekiamas per minutes, bet kad pritarimas yra beveik garantuotas. Galų gale, siekdama asmeninės kreditas be kreditingumo patikrinimų, vienintelė informacija, kuri iš tikrųjų turi reikšmę yra susijusi su pajamomis, kurias pretendentas turi.

Mokėjimo dienos paskolą suteikia tiktai pabaigoj pajamų, skolingų kitame atlyginime todėl, kad greitas kreditas yra paprastai grąžinama visiškai su vienu užmokesčiu tiesiogiai iš to atlyginimo. Iš esmės, kreditas skaičius yra tiek daug, kiek ar mažiau, negu atlyginimas – su palūkanomis dėl skaičiavimų taip pat, žinoma.

Greitas kreditas pritarimas yra puikus, ir net su baisia bloga kredito daugybe tai galima, bet kompromisas yra, kad labai didelį procentų atlygį (35 %) įkrauna, ir atmokėjimo trukmė yra labai trumpa (14-30 dienų). Kas yra daugiau, pasiekiama suma yra žema, su daugumos mokėjimo dienos paskolų, apribotų iki 1.500$. Tai reiškia, kad šis asmeninis kreditas pasirinkimas yra idealus nepaprastam atmokėjimui, bet už labai aukštą kainą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *