Turto akcija

parašė , 2017-06-17 08:16

Neturėkite pilno 20 % indėlio, yra kita opcija padėti jums gauti jūsų koją duryse.

Šiomis dienomis jūsų pirmų namų pirkimas tampa tiek sudėtingas ypač gelbėjimas viršuje 20 % būtinas indėlis. Yra kitos opcijos jums įeiti į nekilnojamojo turto rinką be 20 % indėlio, ir mes anksčiau aptarėme Skolintojų kreditas Draudimą taip dabar, aš pasakysiu jums apie Turto Akciją. Pasakykime, kad jūs suradote savo svajonę namo apie 400$ k tada, jūs žiūrite į indėlį 80$ k, tai nėra daug teisės? Neteisingai, daugeliui mūsų tai yra daugiau, negu jų metinis atlyginimas ir jei jūs nomuojate dabar, kaip jūs sugebate užmokėti nuompinigius ir sutaupyti?
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai yra, kur Turto Akcija yra puikus pasirinkimas. Turto Akcija yra, kur jūs perkate turtą su artimu draugu ar šeima member* tačiau, kreditas yra perskeltos į dvi atskiras kreditus. Tai reiškia, kad jums reikia 200$ k, kad padarytumėte pirkimą, ir kitai partijai reikia jų 200$ k.

Nuo jūsų, asmeniškai tiktai skolinasi 200$ k tada, jums tiktai reikia indėlio 40$ k (idealiai) ar tik 16$ k, jei jūs norite užmokėti Skolintojų kreditas Draudimą. Kita partija gauna jų paskolą pirkimui, ir jie taip pat gali paaukoti savo savą indėlio kiekį.

Kadangi kiekviena greitas kreditas yra atskira, ir atskirais vardais jūs galite nustatyti atmokėjimą iki kostiumo jūs, jūs galite atsilyginti daugiau ar padaryti minimalų atmokėjimą, jūs galite pasirinkti pastovią palūkanų normą ir taip toliau. Geriausia ypatybė yra, kaip jūs nusprendžiate įkurti savo paskolą, nepaveiks kitos partijos, iki tol, kol visas įsipareigojimas yra sutiktas.

Kas, jei kitas asmuo nemoka kreditas? Skolintojas duoda jums opciją išpirkti juos ar jei jūs nesugebėsite padaryti tai, skolintojas parduos turtą tačiau, jūsų greitas kreditas yra grąžinta iš pradžių ir visiškai. Tai reiškia, kad jūs neturite jokio finansinių įsipareigojimų nevykdymo, įrašyto ant jūsų vardo, ir jūsų kredito reitingą palieka nesugadintą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pros · Mažiau indėlio būtinas · Atskiras skolinimasis, kuris nepaveikia vieno kito · Lankstumas · Gaukite jus į nekilnojamojo turto rinką greičiau · Gebėjimo skolinimasis padidėjo · Skilimo Vyriausybė kainuoja · Kadangi investicinės ypatybės ar Savininkas užėmė

Argumentai prieš · Turi iš tikrųjų patikėti asmeniu, jūs esate turto pasidalinimas su · Reikalingumas surasti turtą jūs abu mėgstate · Reikalingumas turėti ilgalaikį planą, nustatytą pradžioje

Kadangi jūs galite pamatyti, kad Turto akcija yra didelis pasirinkimas tačiau, jūs turite turėti iš tikrųjų gerą diskusiją apie tai, jei jai tinka jūsų aplinkybėms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *