Užuolaidos rykštės patarimai ar kaip pakabinti jūsų stiliaus užuolaidos

parašė , 2012-11-21 12:43

Anksčiau, jie buvo panaudoti, kad tiesiog atitiktų jų paskirtį – kabina užuolaidos. Šiandien, užuolaidos rykštės yra daugiau, negu tik įrankis. Jie plėtojosi į labiau funkcinius, labiau pažengusius prietaisus, kurie tik nekabina užuolaidų bet taip pat ir komplimento ir didina visaapimantį portjerų padarinį.

Rodydamos daugiau odos, užuolaidos rykštės nėra daugiau tipiški metaliniai ar mediniai pagaliai, panaudoti, kad pakabintų užuolaidos. Jie plėtojosi į nepaprastus įgūdžio ar talento darbus, rodydami kiekvieną projektą kaip painūs šedevro apmatai.

Medines užuolaidos rykštes dabar padaro labiau pažengusias ir klasiškas. Dauguma jų yra handmade ir meistriškai padarytas su labiausiai viršūne įvertintomis medžiagomis, kad išleistų medinės medžiagos grožį.

Įvairūs projektai buvo kurti skulptūras medienoje, su skirtingomis glazūros medžiagomis ar laku kaip paskutinės smulkmenos. Vadinasi, jūs galite padaryti ar Viktorijos epochos veikėją ar Western-inspired langą su užuolaidos rykštėmis, kurios buvo padarytos iš aukštos kokybės medinių medžiagų.

Antra, kietas ir galingas metalinių užuolaidos rykščių padarinys nėra daugiau apribotas paprastam paprastam metaliniam pagaliui. Su augančiu metalinių užuolaidos rykščių populiarumu, vartotojai dabar turi daugiau pasirinkimų. Jie gali išsirinkti iš plataus rinkinio metalinių užuolaidos rykščių tokių kaip kieta vadovybė, chromas, grafitas su vadovybe, ir valė chromą.

Su platesniu pasirinkimų diapazonu, vis daugiau gamintojų pabandė išvystyti naujesnius, naujesnius, ir įmantresnius projektus į komplimentą, skirtis, ar padidinti užuolaidų grožį. Jie gali net pakeisti paprastas užuolaidos, paversdami juos į kažką elegantiškesnio.

Užuolaidos rykščių montavimas taip pat plėtojosi į naujovę, atnešdamas lengvumą ir patogumą pakylančiose užuolaidos rykštėse ant sienų, miško, ar kitų paviršių tipų. Vadinasi, ar jūs gyvenate pilyje, kabinoje, ar klasikiniame būste, yra tikrai gera užuolaidos rykštė, kuri tiks jūsų skoniui, jūsų stiliui, ir, žinoma, jūsų užuolaidoms.

Tačiau, užuolaidos rykštės tik nesiskiria pagal savo projektus ar struktūrą. Jie taip pat skiriasi dydžiais ir formomis. Vadinasi, svarbu išmatuoti jūsų langus iš pradžių anksčiau, negu jūs išeisite ir nupirksite savo užuolaidos rykštes.

Yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs turite svarstyti, pirkdamas užuolaidos rykštes:

1. Jūsų langai Hello. Jūsų langai turi skirtingus dydžius, pagal jūsų planą, kai jūs tik statėte savo namą. Ir net jei jūs nupirkote paruoštas padarytą namą, lango dydžiai nėra standartiniai visiems namų tipams. Vadinasi, nepaprastai svarbu išmatuoti jūsų langus iš pradžių anksčiau, negu jūs pradėsite pirkti savo švietuvai rykštes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *