Negarantuotų blogų kredito paskolų už ir prieš

parašė , 2012-11-20 14:25

Negarantuotos kreditas gundo daug žmonių todėl, kad jie neturi pateikti įkeisto turto. Jei jūs turite negarantuotą paskolą, jūs turite įvertinti savo atmokėjimo įsipareigojimą rimtai. Garantuokite, kad jūsų negarantuota greitas kreditas yra pagrįsta pastovios palūkanų normos sistema, kad jūsų mėnesinės įmokos nepasikeistų. Kad gautų negarantuotą paskolą, jūsų kredito istorija turi būti gera. Tačiau, aukšto kredito rezultato turėjimas priverčia jus gauti didesnę palūkanų normą negu ta gautos kreditas. Jūs galite vis dar pabandyti derėtis dėl žemesnės palūkanų normos, jei jūs turite gerą kredito istoriją. Įsitikinkite, kad jūs turite aiškią mintį apie kreditas paketą prieš to įsigijimą.
Negarantuotų Blogų Kredito Paskolų Pros

Lengvas Pritarimas

Negarantuotos kreditas yra duotos žmonėms su bloga kredito istorija. Skolintojai neužduoda klausimų, tokiu būdu tampa lengva įsigyti šitas kreditus. Tai yra taip pat didžiausias šitų paskolų pranašumas todėl, kad jis daro tai galima bet kam, kad įsigytų ar nuomininkas ar naminis savininkas.

Greitas Procesas

Taikomasis procesas šiai greitas kreditasi yra greitesnis palyginti su standartine greitas kreditas. kreditas pritarimas yra greitas; kai tik jūs pateikėte savo paraišką tinkle, jūs galite gauti pinigus tą dieną.

Menkas Kanceliarinis darbas

Šitos kreditas nereikalingas įkeisto turto, tokiu būdu jūsų nepaprašys pateikti jūsų žemės pavadinimo ar naminio pavadinimo kopijas. Jūsų paprašys pateikti jūsų identifikavimo kopiją, kad parodytumėte, kad jūs esate pilnametystės, įrodymas, kad jūs turite pajamas ir banko sąskaitą.

Nustatytų palūkanų Norma

Nustatytų palūkanų norma garantuoja, kad mėnesinis atmokėjimas yra pastovus, tokiu būdu jie nesikeis su laiku. Jūs turite palyginti skolintojus, kad išrinktumėte tokį, kas ima nustatytų palūkanų normą.

Negarantuotų Blogų Kredito Paskolų argumentai prieš

Didesnė palūkanų norma

Tai yra didžiausia negarantuotų paskolų nenauda. Palūkanos, kurias įkraunama, yra aukštesnės negu ta gautų paskolų, kad kompensuotų pavojų. Nors jūsų kredito istorija gali būti gera, jūs gausite didesnių palūkanų paskolą.

Apribotas kreditas Kiekis

Kiekis kreditas, kurią jūs galite pasiskolinti yra apribotas, kad išvengtų finansinių įsipareigojimų nevykdymo pavojaus. Išvenkite naudoti negarantuotas kreditus įsiskolinusiam atmokėjimui todėl, kad jie yra skirta, kad aprūpintų trumpalaikę finansinę pagalbą.

Trumpesnis Atmokėjimo Periodas

Trukmė kurią jūs paimsite, kad grąžintumėte šią paskolą yra trumpesnė palyginti su ta gautų paskolų. Skolinanti kompanija yra atsakinga nustatyti skaičių mėnesių, kuriuos jūs paimsite, kad atsiskaitytumėte su greitas kreditas. Turėkite galvoje, kad yra nubaudimo, išleisto tam, kad atsiskaitytų su skola anksčiau negu nustatytas periodas. Nepamirškite tikrinti išankstinio apmokėjimo nubaudimo mokestį prieš kreditas skolinimąsi; tai turi būti protingu kiekiu.

Lankstumo trūkumas

Kai tik jūs pasiskolinote negarantuotą paskolą, jūs privalote sumokėti tai įmokose. Jūs negalite sureguliuoti mėnesinio užmokesčio ir jei jūs norite atsiskaityti su juo anksčiau, puikus išankstinis apmokėjimas neleidžia jums daryti taip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *