Vadovavimas ir įveikimo nepalanki padėtis – mes kariuomenės generolas majoras sid shachnow istorija

parašė , 2012-12-19 13:42

Šis Kas Vyksta Kaune vadovavimo tyrinėjimas prie gavo didelį patvirtinimą ir entuziastingas apžvalgas nuo žinomo žinomo verslo, politiniai, ir akademiniai lyderiai, kurie ar dalyvavo studijavime ar apžvelgė tyrinėjimo rezultatus. Jūs atrasite įrodytus pasisekimo įpročius ir paslaptis žmonių, kurie, nepaisant sudėtingas ar gyvenimo grasinimo iššūkiai suformavo jų savą likimą, kad taptų sėkmingais, efektyviais lyderiais.

Devyni pradiniai žinomi sėkmingi lyderiai, kurie įveikė nepalankią Sportas Kaune, iš kurių ėmė interviu įtraukti: daktaras Tony Bonanzino, JAV Senatorius Orrin Hatch, Monzer Hourani, JAV Senatorius Daniel Inouye, daktaras John Malone, Larry Pino, JAV Kariuomenės Generolas majoras Sid Shachnow, daktaras Blenda Wilson, ir Zig Ziglar.

Duomenys nuo anksčiau minėtų devynių tyrinėjimo dalyvių buvo materialiai papildyti septynių kitų sėkmingų lyderių, kurie įveikė nepalankią Sportas Kaune, apimdami: Jack Canfield, William Draper III, Mark Victor Hansen, J. Terrence Lanni, Angelo Mozilo, daktaras Nido Qubein, ir daktaras John Sperling.

Papildomai Sportas Kaune , penki tarptautiniu mastu žinomi ir gerbti vadovavimo mokslo žmonės pasiūlė savo vadovavimo tyrinėjimo rezultatų apžvalgas, apimdami: daktaras Ken Blanchard, Jim Kouzes, daktaras John Kotter, daktaras Paul Stoltz, ir daktaras Meg Wheatley.

o tėvai, ir jaunesnysis brolis visi gyveno kartu, ir jie surado “viltį ir galimybę.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *