Vienas – televizijos oro vaikino pakėlimas

parašė , 2012-12-13 11:34

Kai jūs žiūrite televizorių, kad gautumėte jūsų orai Palangoje, galimybės yra televizijos sinoptikas supras teisingai tai! Afterall, jis (ar ji) gauna jų informaciją tiesiogiai nuo Amerikos Oro Paslaugos (USWS) savarankiškai, ir Valdovas žino, jie nėra niekada neteisingi… teisė? NETEISINGAI! Aš žinau apie daugybę laikų, kai USWS davė su defektais prognozę, bet spėjimą kas? Aš žinojau, kad jie buvo neteisingi, kai tik prognozė buvo transliuota. Kaip?

Aš turiu naminę oro stotį. Jūs žinote, rūšis, tai pakraunama oro instrumentais ir prietaisais, kurie duoda jums orai Palangoje duomenis? Taip, aš turiu vienas, ir aš sužinojau, kaip panaudoti tai. Aš supratau teisingai visas savo oro pamokas nuo interneto ir kelių trumpų knygų. Informacija yra lengvai pasiekiama, ir svetainės yra labai įdomios batui.

Jei jūs perkate oro stotį, aš manau, kad jūs gaunate belaidę rūšį. Jūs padedate bateriją į daviklius (kurie yra patvirtinti prieš drėgmę), kartais, ir jūs tik paliekate juos lauke ore. Davikliai ima informaciją, kurią instrumentai siunčia jiems, ir jie, savo ruožtu, siunčia informaciją į vienetą name, ant mano kompiuterio. Aš tiesiog paspaudžiu paraišką ir yra visos tos didelės informacijos apie orą tiesiog lauke mano namo.

Aš gaunu temperatūrą (viduje ir atvirame ore), drėgmė, vėjo greitis, vėjo kryptis, atmosferinis spaudimas ir ar tai kyla ar krinta, santykinis orai Palangoje drėgnumas, kokie nors kritulių kiekiai ir einamasis mano rajono oro žemėlapis. Taip, kaip aš žinojau, kad televizijos sinoptikas buvo neteisingas? Aš žinojau, kad buvo priekis, vadovavo mano keliui tiesiog, lygindamas vėjo kryptį ir greitį, atmosferinį skaitymą, kuris krito greitai ir stebėjo oro žemėlapį rajono į vakarus nuo manęs.

Žr., vėjai šiame mėnesio smūgyje pirmiausiai nuo orai Vilkaviškyje. Gerai, per minutes, vėjo kryptis pakeitė 180 laipsnių ir žemą, kuris buvo į mūsų rajono šiaurę, pradėjo pajudėti į pietus, su vėju. Barometras pasakė man, kad žema spaudimo ketera prisiartino skubiai, ir aš žinojau, kad oras ketino pasidaryti audringas. Televizijos vaikinas sakė, kad mes galėjome laukti saulėto ir teisingo oro kitą dieną. Berniukas, buvo jis neteisingai!

Mes gavome 2 colius lietaus tą naktį, bet aš žinojau, kad jis atvyko dėl mano oro stoties ir pamokų apie orą, kad aš pasidariau internetinis. Jei jūs norite pradėti nuspėti jūsų savą vietinį orą ir susijungti su tūkstančiais panašių – linkę “oro riešutai” kaip aš, įsitraukti kai kurie oro instrumentai, verčiau, graži belaidė naminė oro stotis ir prisijungti prie mūsų malonumui. Ir tikėkite manimi, tai YRA smagu, pakeliantys televizijos vaikinus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *