Visa tiesa apie dantų implantaciją

parašė , 2015-12-29 11:56

Dantų implantavimo subtilybėsPraradus nuosavus dantis nereikia galvoti, kad visas Jūsų gyvenimas yra baigtas. Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę susigrąžinti daugelį organų įskaitant ir dantis be kurių gyvenimas būtų kur kas sudėtingesnis. Dantų implantacija – dantų sugrąžinimo paslauga, kuomet naudojami dirbtiniai dantys. Jų dėka galima susigrąžinti visiškai normalų gyvenimą. Svarbiausia, jog pati procedūra yra labai paprasta ir gana greita, taigi jeigu kreipsitės į profesionalus – galėsite būti tikras, kad pavyks gana greitai džiaugtis naujais dantimis.

Kaip atliekama dantų implantacija?

Viskas atliekama gana greitai ir paprastai. Žinoma, pirmiausia reikia pasirinkti įstaigą, kurioje bus suteikiamos paslaugos. Kadangi Lietuvoje yra ne viena įstaiga, kuri teikia tokio pobūdžio paslaugas – įvertinkite galimybes ir pasirinkite tą instituciją, kuri labiausiai atitinka Jūsų galimybes bei poreikius. Tuomet nuėjus pas profesionalą pirmiausia bus apžiūrima Jūsų burnos ertmė. Jeigu turite skylučių likusiuose dantyse arba egzistuoja kokios nors kitos burnos ertmės problemos – tokiu atveju pirmiausia gydytojas išsprendžia tas problemas. Tik paskui keliaujama link implantavimo. Asmuo pažiūri burnos ertmę ir pasitaręs su klientu vėliau informuoja, kaip viskas vyks ir, žinoma, pradeda darbą.

Kodėl implantacija geriau nei protezavimas?

Dantų implantai ProDentum yra kur kas geresnis pasirinkimas nei kad protezavimas ir su tuo tikrai sutiktų visi. Paprasčiausiai, protezai yra išimami, taigi jie negali visiškai atstoti tikrų dantų. Juolab, protezai savo išvaizda šiek tiek skiriasi nuo tikrų dantų. Šiuo atveju dantų implantai visiškai atstoja tikrus dantis ir jeigu pats nepasakysite, kad jūsų burnoje yra netikri dantys – niekas to ir nesužinos.

Žinoma, jeigu nežinote ar Jums geriau yra pasirinkti implantaciją, ar protezavimą – tokiu atveju rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsižvelgdami į Jūsų poreikius gali pasiūlyti labiausiai tinkamą variantą. Juk ne visada ir galimybės leidžia susigrąžinti dantis.

Kaip pasirinkti odontologijos kliniką?

Dantų implantai yra dedami specializuotose odontologijos klinikose, kur suteikiamos tokio pobūdžio paslaugos galinčios padėti vėl džiaugtis šypsena. Kadangi tokio tipo įstaigų pasirinkimas yra labai platus – svarbu susidėlioti kriterijus ir pasirinkti teisingai. Juk norisi, kad profesionalai puikiai ir kokybiškai atliktų reikalingą procedūrą.

  1. Žinoma, norisi pasirinkti tą įstaigą, kuri yra kuo arčiau Jūsų namų. Taigi jos lokalizacija gali būti vienas iš veiksnių, kuris gali paskatinti pasirinkti teisingai.
  2. Tuo pačiu reikia įvertinti kainoraščius. Jeigu finansai jūsų nevaržo ir svarbiausia yra tai kad gautumėte kokybiškas paslaugas – tokiu atveju kur kas paprasčiau atrasite jums tinkamą kliniką. Kitu atveju pasidomėkite kiek preliminariai kainuos suteikiamos paslaugos.
  3. Reikia įvertinti ir tai, kad paslaugas gavę asmenys palieka komentarus, kurie gali padėti apsispręsti apie suteikiamos implantacijos kokybę. Pasiskaitykite internete.

Dantų implantacija padės Jums vėl džiaugtis gražia ir nuostabia šypsena. Įvertinkite paslaugas ir pasinaudokite jomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *