Asmeninių paskolų pagrindų supratimas

parašė , 2013-05-07 12:10

Kartais gali jausti, kad asmeninės kreditas yra tiesiog per sudėtingos vidutiniam asmeniui suprasti.

Jei jūs stebite skelbimus ar tinkle ar po skelbimų žiūrėjimo televizorių, tai jūs galite būti sutrikdytas dėl to, ką jūs turite padaryti, kad pasiektumėte labai. Ir svarbu pažymėti, kad terminai gali keistis priklausomai nuo to, kur greitas kreditas yra išimta.

Tačiau, asmeninių paskolų pagrindai yra gana paprasti ir kerta tarptautines sienas. Idealiai jūs norite loanto:

– Turi palūkanų žemą kursą, kad kiekis, kurį jūs sumokate nebūtų per aukštas.

– Būti mokėtinas per laiko protingai ilgą periodą, kad jūsų mėnesinis atmokėjimas nebūtų per aukštas.
– Neturi bet kokį nubaudimą už ankstyvą kreditas atmokėjimą

Kad surastų paskolą, kuri atitinka šituos tris reikalavimus, jūs turite nedelsiant išvengti bet kokio mokėjimo dienos skolintojo, kaip, palūkanų norma yra tiesiog per aukšta.

Praktiškai daugiau kaip 50 % žmonių, kurie išima mokėjimo dienos paskolą turi tada išimti antrą paskolą tiesiog, kad į įdėtų lėšų grįžimą pirma greitas kreditas, kurią jie išėmė. Tai yra todėl, kad jie tiesiog negali sumokėti to. Ši forma legalizuotų pinigų sharking yra tada ne tipas kreditas, kurią jūs turite kada nors gauti.

Laimei, nėra jokio stygiaus kompanijų, kurios tikrai skolina pinigus pagal protingas normas palūkanų ir tokiu būdu jūs turite surasti tuos iš pradžių.

Pažiūrėkite į palyginimo diagramas palūkanų normoms skirtingų skolintojų, kuriuos jūs galite noriai surasti tinkle, ir sutelkti daugiau į galutinio rezultato skaičius tada atkreipiančias dėmesį kampanijas, kurias skolintojai turi.

Dienos pabaigoje pinigai yra prekinis dalykas, kuris yra ne skirtingas nepriklausomai nuo to, kas skolina jums pinigus, ir tokiu būdu pagrindiniai faktoriai yra palūkanų normos ir atmokėjimo terminai.

Priežastis pavyzdžiui, kad mokėjimo diena skolina kompanijoms gali išleisti tiek daug pinigų ant įmantrių reklaminių kampanijų, ir futbolo komandų rėmimas yra todėl, kad jie krauna tolimas daugiau palūkanų ir spaudžia jų klientus daug sunkiau.

Nekvailinkite! Vietoj to pažiūrėkite į tai, ką kiekviena kompanija siūlo jums nešališkai ir dėl pagrindinių skaičių. Kas svarbu yra, kiek pinigų jūs turėsite sumokėti ir kreditas terminai.

Tai yra gera mintis prasidėti, klausiant banko, kad jūs šiuo metu turite ilgiausią santykį su apytiksliai greitas kreditas, kadangi jūs galite surasti, kad jūs sugebate gauti lengvatinius terminus, kurie nėra pasiekiami tiems žmonėms be egzistuojančio santykio su banku.

Pirmi du kriterijai yra svarbiausi, bet jei jūs galite surasti paskolą, kuri taip pat neturi varginančio ankstyvo išpirkimo nubaudimo, tada kuris yra taip pat bonusas.

Svarbiausia būkite įsitikinę, kad apsipirktumėte aplink rūpestingai ir gautumėte paskolą, kuris esate gebantis darbą jumyse ilgam laikui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *