Amerikiečių svajonė tampa siaubo romanu

parašė , 2013-10-03 14:10

Jimmy Karteris atgal hippy dippy dienos 1976, jo pirmais metais valdžioje, norėtas, kad padarytų gražus su nacionaliniu blogu kiekvieno paskelbimu turi turėti namus, matyt nesuprasdamas, kad, jei jūs negalėjote leisti sau to jūs negalėtumėte finansuoti to, kai jie buvo kritiškai kreditas, kurį susilpninama. Turėtas jokia reikšmė jam jis ėjo pirmyn bet kokiu būdu ir pasirašė į įstatymą Bendruomenės Reinvesticijos įstatymą (CRA).

Politikai, Norėti, Kad Pažiūrėtų Geras

Tai davė bendruomenės organizatoriams ir gung ho politinius išsišokėlius, su kuriais valdžia susukti bankininkų rankas, kad duotų šalia daro šulinį žemiau vidutinių kredito reitingų (kuris reiškia, kad jie praleido lauke ant užmokesčių anksčiau ir taip pat pavėlavo ant užmokesčių), galimybė valdyti jų savus namus net nepaisant to, kad jie buvo diskvalifikuoti didelės rizikos mažo darbo užmokesčio kreditas gavėjai
Politikai, būdami valdžios keistuoliai, kuriais jie yra, tik norėdavo atrodyti geri viduriui trukmės rinkimų, davė CRA visą pagalbą, kurią turėjo pūsti dargi-sayers iš vandens, palaikant šiuos niekus į rankeną.

Federacijos, būdamas genijai, jie yra, paneigti anapus leidimo bankams (kuris nepajėgė įvykdyti CRA kreditas kvotas), kad padarytų korporacinius susijungimus, įsigijimus ar galimybę išplėsti jų verslą. Federacijos pasmaugė tą supratimą, kad naudotų vyriausybinį šantažą palei kelią, išskyrus nieką nenuėjo į kalėjimą.

Ninjas

Bankininkai skubiai skirstė kategorijomis žmones be Pajamų, Jokio Darbo ar Vertingų dalykų, ir todėl menko tradicinio kreditingumo, NINJAS.

Po didžiuliu spaudimu nuo Karterio ir vėlesnio Bill Clinton & George W. Bush, bankininkai buvo priversti į atlygynimą trilijono dolerių subsvarbiausių paskolų žmonėms žemame maisto grandinės gale. Kitaip tariant pirmi vieno dolerio banknotai šovė, kai nuosmukis trenkiasi. Blyksnio smūgis į ateitį 2007 nuosmukio smūgiai, kreditas krizė eina paskui; kas daro jūs galvojate yra atidėtas iš pradžių? Mažų pajamų žmonės, kurie buvo dabar be darbo tiesiog pasitraukė nuo užmokesčių ir ar nuėjo, kad gyventų su giminaičiais ar išnomuotas kažkur kitur. Kas daro jūs galvojate suklumpa su trilijono dolerio etikete?

Labai daug šitų CRA mortgagers, kuris turėjo vos tik bet kokią odą žaidime ant jų aukštyn kojomis namai tik išeidavo, pritvirtindamas bankus su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimais ir galų gale mokesčių mokėtojais su trilijono dolerio skola. Bankininkai tada užstringa su 1.7 milijonais pašalintų namų, jie negali uždėti rinkos dar, kad perteklinis apsirūpinimas nevairuotų žemyn namų kainos net toliau.

Kruizas į Ateitį

Fannie May & Freddie Mac, kuris pradėjo šią fiasko pirmiausia, buvo tada nacionalizuotas federacijų ir buvo panaudotas nuo 2008, kad sugertų potvynį nuodingų paskolų, kurios dabar lėtai nuodija banko balanso lapus. Dabar 2013 šie šešėliniai inventoriaus bankininkai dabar sako mums, išsipūtė į 5,3$ Trilijoną kreditase. Iš šio kiekio 13.5 % yra subsvarbiausios kreditas.

Išvada

Šios Federalinės vyriausybės sukeltą žlugimą tada apkaltino bankininkais, kurie tada turėjo susivienyti su didesniais bankais ir nukritimu po tyrimu Naujo Dodd-Frank Bill, kuris užtrenkė net daugiau taisyklių ir regs ant bankų. 8 000 puslapių sąskaita uždarys didžiąją dalį atsakingo skolinimo tokiu būdu shorting pramonės šakos, kurios nori pasiskolinti, kad išplėstų ir pasamdytų naujus tarnautojus. Politikai, saugodami jų lizdą, tiesiog perdavė kaltę ant pinigų alkani bankininkai, kadangi juos kvietė.

Šitie arogantiški politikai ir politiniai aktyvistai vieną kartą gyrė tai, jie vairavo nuosavybę 68 % Amerikos šeimų. Šis ekonominis siaubo romanas dabar vairavo būsto nuosavybę į savo žemiausią punktą Amerikos istorijoje, darančioje amerikiečių svajonę apie pirkti naminį net toliau nuo tikrovės. Jei federacija laikytųsi to, kas jie žino, kad Amerika būtų finansiškiau saugi, negu tai yra šiandien.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *