Daiktai, kurie būtų atsiminti prieš tilto paskolų pasirinkimą

parašė , 2015-08-25 16:13

Jei jūs norite nupirkti naują namą anksčiau, negu jūs parduosite savo seną namą, patartina, kad jūs gautumėte tilto paskolą iš patikimo skolintojo. Apskritai, ši trumpalaikė greitas kreditas yra gauta kreditas gavėjo prieš jūsų einamąjį namą, kad nupirktų naują be bet kokios sunkumo rūšies. Tai taip pat pavadina siūbavimo greitas kreditas, ir jos visa kreditas trukmė yra šeši mėnesiai, ir tai gali net padidinti iki dvylikos mėnesių. Šis fondo tipas gali būti gautas, kai kreditas gavėjas rodo savo pasiruošimą suremontuoti jo didžiulį namą, bet tuo pačiu metu jis negali parduoti savo einamąjį namą tinkamam pirkėjui.
Einamojoje rinkoje, dvi tilto paskolų kategorijos yra plačiai populiarios tarp kreditas gavėjų. Iš tikrųjų, jei jūs jau pasirašėte būtiną kontraktą su potencialiu pirkėju jūsų namo ir jei jūs norite parduoti savo turtą tiek skubiai kiek galima, tada patartina, kad jūs gautumėte šį tipą fondo be bet kokios užlaikymo rūšies. Kita kategorija yra atidaryta tilto greitas kreditas, kur jūs neturite grąžinti pinigų pastovios datos viduje, bet patartina, kad jūs grąžintumėte tai bent jau per dvylika mėnesių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ar jūs norite gauti uždarytą tilto paskolą, ar jūs norite užvaldyti atidarytą tilto paskolą, labai svarbu atsiminti, kad jūs turite sugebėti pateikti konkretų savo savos kreditas atmokėjimo strategijos įrodymą. Ar jūs norite panaudoti teisingumą nuo savo turto pardavinėjimo, ar jūs norite ištraukti paskolą geriausiame būde, patartina, kad jūs informuotumėte visas detales savo skolintojui tiek skubiai kiek galima. Viskas kurį jūs turite padaryti turi duoti parodymus apie jūsų naują turtą, kurį jūs norite nupirkti ir bendroji suma pinigų, kuriuos jūs norite įsigyti, kad užmokėtumėte už jūsų namą jūsų skolintojui. Jei reikalingas, jūs taip pat turite aprūpinti tinkamą savo veiksmų įrodymą, kad jūs norite paimti, kad parduotumėte jūsų seną turtą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tie, kas turi blogą kredito daugybę ir kas nori didžiulio kiekio pinigų trumpo laikotarpio viduje turi pabandyti gauti šitas kreditus tiek skubiai kiek galima. Visi skolintojai, kurie yra jungti su tinkama pramone turi suprasti, kad šitos kreditas tiktai siūlo laikiniems fondams, ir nėra manoma, kad jie yra ilgalaikiai finansiniai sprendimai visiems firmų tipams. Yra keli skolintojai, kurie taip pat pritaiko šitas kreditus, kad pataikautų skirtingų firmų tipų reikalavimui. Skirtingai nuo tradicinių paskolų, šitos tilto kreditas gali būti gautos skubiai, ir jie gali būti gauti be bet kokios sunkumo rūšies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *