Žemų palūkanų blogo kredito skelbimas pažinčių skyrelyje paskolina nuo privačių skolintojų,

parašė , 2015-08-09 14:55

Imdama ant žemos metinės procentinio dydžio normos (BALANDIS) blogas kreditas, negarantuota greitas kreditas nėra niekas, kad būtų paimta lengvai. Jei jūs neturite jokio įkeisto turto, kuris yra, saugumas vertingo turto formoje palaikyti paskolą, jūs turite būti kantrus ir parduotuvė išmintingai. Jei jūs įsitraukiate į padėtį, kur jūs negalite sutikti savo įsipareigojimo, jūs turite pakelti tam tikras sunkias pasekmes.

Privatūs Skolintojai, Siūlantys Žemas Palūkanų normas, Laukia

Tai gali būti dažnu nusiskundimu, kad nėra jokių privačių skolintojų ten, kurie nori aprūpinti asmenines kreditus pagal protingai žemą metinę procentinio dydžio normą be saugumo ar įkeisto turto. Skolintojai yra pasiekiami, bet surasti gerbiamą skolintoją, jūs turite pabandyti naudoti FCGC Metodą: Surasti
Paskambinti. Gaukite Citatą. Lygintis.

Suraskite

Tikslais surasti padorų privatų skolintoją, geriausia vieta pradėti paiešką yra su Geresniu Verslo Biuru (BBB), ir non-BBB akreditavo ne banką, ar privatus, skolintojai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

1. Nustatykite vietą savo artimiausių kreditas kompanijų ar netradicinių skolintojų, naudojančių BBB paieškos įrankį, kurį jūs surasite BBB žinynuose.

2. Tada panaudokite pagrindinį žodį ar pagrindinę frazę, kad įvykdytumėte paiešką., Pavyzdžiui, – kreditas, asmeninės kreditas, blogo kredito kreditas. Netikrinkite BBB Akredituota Dėžė.

3. Apžiūrėkite BBB Verslo Apžvalgos puslapį privačių skolintojų ar netradicinių skolintojų rezultatų sąraše. Jūs norėsite išsirinkti iš tų su aukščiausiais reitingais.

4. Padarykite visapusį kiekvieno skolintojo sąrašą, jūs pasirenkate, ypač susisiekiate su detalėmis ir telefono numeriais. Čia jūs taip pat norėsite gauti kryptis nuo savo vietos į skolintojo įstaigą, rinkdamas jūsų savame adrese.

Paskambinkite

Būkite įsitikinęs, kai jūs kviečiate skolintojus savo sąraše. Būkite atviras, ir pasakykite jiems jūs domitės jų negarantuotomis asmeninėmis paskolomis su žmonėmis, kurie turi blogą kreditą. Užduokite šituos klausimus.

1. Klausinėkite skolintoją apie jų negarantuotus asmeninius kreditas produktus tiems su blogomis kredito istorijomis. Duokite jiems jus FICO rezultatas jei galimas.

2. Tai labai svarbu, paklauskite jų, kuo tikslus BALANDIS yra blogai kredito skelbimo pažinčių skyrelyje greitas kreditasi. Paklauskite jų, jei tai taisoma ar netaisoma. Pastovus reiškia, kad norma pasiliks tas pats visai greitas kreditasi, netaisyta priemonė, norma pakils ar nukris pagal rinkų skolinimą.

3. Paklauskite jų apie įperkamą užmokesčio planą. Turėkite savo biudžetą, patogų taip jūs ne išorinės ribos to, ką jūs galite mokėti kas mėnesį.

4. Paklauskite visos visos negarantuotos asmeninės kreditas kainos. Tada, tik tokiu būdu jūs žinosite, paklauskite jų, kuo kaina būtų, jei jūs turite pasirašantįjį kartu su kitais.

Gaukite Citatą

Jūs turite gauti įkainį surasti ir palyginti visas kainas paskolų nuo skolintojo skolintojui. Jei skolintojas nenori duoti jums citatos, svarstykite kitą kompaniją. Šitas citatas gali tiekti per elektroninį paštą ar faksas ar peržiūra. Dažnai pagrįstas ant to, ko jūs trokštate. Gaukite taip daug įkainio kiek galima.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lyginkitės

Kai tik jūs turite visas savo citatas, jūs turite pasodinti ir pradėti lyginti tai, ką jūs studijavote iš įvairių privačių skolintojų. Jūs norėsite pasirinkti blogą kreditą negarantuota greitas kreditas, kuri neša žemiausią BALANDĮ ir žemiausią mėnesinį atmokėjimo planą. Būkite labai atsargus ir ištirkite kiekvieną pasiūlymą.

Metodo Darbai

Tiktai reikalas su skolintojais, kurie gali specialiai ir apskritai tiekti atsakymus ir įžvalgumą į žingsnius metodo, nubrėžto bendrais bruožais virš. Tie, kas nebus ar nenegali nėra verti turėti reikalo su. Jei jūs esate blogo kredito reikalingume negarantuota greitas kreditas nuo privataus skolintojo, jūs neturite griežti smuiku aplink su žmonėmis, kurie nenori padaryti atviro ir pasiruošusio verslo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *