Finansų kompanijos yra gyvybingas pasirinkimas mokesčiams už mokslą?

parašė , 2012-12-08 17:39

Bankai ir Finansų Kompanijos yra ir versle skolinti fondams firmoms ir asmenims. Bankai gali priimti indėlius nuo klientų, ir Finansų Kompanijas nuo viduje sourced fondai tokie kaip akcininkai ir investitoriai. Nuo bankų įtakos į kitų žmonių pinigus ir pažadą užmokėti indėlininkų palūkanas, bankai turi prieigą prie platesnių fondų šaltinių. Jie gali investuoti indėlininko fondus ir padaryti pajamas iš kitų žmonių pinigų. Finansų Kompanijoms, antra, jie kuria savo fondus nuo jų akcininkų ar savininkų ir kaip nors reikalauja privačios investicijos nuo kitų asmenų. Šitos investicijos atvyksta su sudarytomis palūkanomis, kad Finansų Kompanijos turi užmokėti amžinu pagrindu, ir viršininku, kad būtų baliono užmokestis investicinės trukmės pabaigoje.

Tokiu būdu jūs matote, skirtingi grynieji pinigai numatė jus, kad pasiskolintų, KAINAVO
Palūkanos, kurias įkraunama, priklauso nuo rūšies fondų, pasiekiamų šitoms įstaigoms. Vadinasi, tai taip pat diktuoja, kaip toli jie gali apgyvendinti jus ant jūsų kreditas paraiškos, į punktą, kad jūs turite atvykti iš patenkinto reikalo.

Ir šitos įstaigos konkuruoja dėl jūsų kreditas paraiškos ar jūsų verslo! Jie siūlo terminus geros vertės jums. Vieneri iš šitų terminų turi ištempti skolos išmokėjimą ar reguliarių užmokesčių skaičių, kad apimtų palūkanas ir pagrindinius faktorius.

Taip, kaip daro jūsų mėnesinių užmokesčių ištempimą padeda jums jūsų biudžete? Kuo ilgiau skolos išmokėjimo periodas ar kreditas periodas, tuo žemiau jūsų mėnesiniai užmokesčiai. Pavyzdžiui jūs pasiskolinote Php10,000 pesus, ir jūsų trukmė yra 10 mėnesių, jūs turite mokėti Php1,000 per mėnesį. Jei trukmė leido, sako, yra 20 mėnesių, tai jūs turite mokėti tiktai Php500.00 per mėnesį. Šiame pavyzdyje, ilgesnio laiko rezultatas yra iš tikrųjų lengvesnis ant Parvesti namo Mokesčio, leisdamas jus tiktai sumokėti Php500 ir vis dar sulaikyti kitas išlaidas apimtas. Kad neminėtumėte, jūs jau gavote savo kreditas tęsimą būti Php10,000, kuris apėmė jūsų mokymo išlaidas šiame punkte.

Finansų Kompanijos yra pranašesnės skolos išmokėjimo ištempime. Finansų Kompanijos gali net suteikti jums nutrauktus terminus 3 mėnesių, 5 mėnesių, 14 mėnesių ar net 12 mėnesių su puse keliems, tai kaip nors reguliuoja skolos išmokėjimo mokestį tik tiesiai už jūsų biudžetą. Šiuo atžvilgiu, ar jūs pasirenkate banką ar Finansų kompaniją, įsitikinkite, kad jūs skaičiuojate skolos išmokėjimui ir tikrinate savo biudžetą, jei tai tinka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *