Studentų paskolų finansavimas iš naujo: faktoriai, kurie daro juos vertus

parašė , 2012-12-05 13:48

Kolegijos išsimokslinimas yra visai ne pigus, ir kaip kreditas, išimtos, kad apimtų mokesčius už mokslą, ir pragyvenimo išlaidos auga, studentai galų gale susiduria su didžiule skola. Tinkamai šios skolos vadovavimas yra būtinas, jei studentai turi sumažinti silpninantį spaudimą, kuris yra sinoniminis su grąžinimu jų, ir studentų paskolų finansavimas iš naujo yra įrodytas, kad būtų efektyviausias būdas padaryti tai.

Studentams ilgai davė lūžius skolintojai, bet tuo metu, kai kreditas yra įperkamesnės bendruose terminuose, pajamų trūkumas kuria tikrą problemą. Vadovaujančios kolegijos skolos yra tikrai ne lengvos, bet neabejotina, kad šitų paskolų finansavimas iš naujo daro skirtumo pasaulį.
Yra diapazonas konsolidacijos programų, pasiekiamų, kurie yra suprojektuoti, kad pamatytų studentų kreditus, išvalytas tiek skubiai kiek galima. Bet, kaip yra atvejis su visomis finansinėmis programomis, svarbu žinoti mechaniką, apimtą prieš tokio atidavimą.

Mechanika kreditas, Iš naujo finansuojančios

Pagrindinė mintis už finansavimo iš naujo yra gana lengva sugriebti. Konsolidacijos programa apima finansavimo iš naujo studento kreditus, pirkdama juos visus lauke vienos didelės konsolidacijos kreditas naudojimas. Ir todėl, kad konsolidacijos kreditas terminai yra geresni, spaudimas yra pakeltas dramatiškai, leisdamas studentą ar duoti diplomą galimybei paimti jų skolos kontrolę.

Tai yra efektyvus būdas valdyti kolegijos skolas todėl, kad skolos grąžinimą padaro paprastesnį. Pavyzdžiui, 5 atskiros kreditas turės 5 atskirus atmokėjimo sąrašus ir 5 besiskiriančias palūkanų normas. Sumažinimas jų į vieną paskolą su viena palūkanų norma mažina kiekį pinigų, įsiskolintų kas mėnesį, ir daro biudžeto sudarymą lengvesnį.

Pavyzdžiui, kai sujungtos skolos pasiekia 75.000$ per 10 metų trukmę, mėnesinis atmokėjimas galėjo būti tiek daug, kiek 650$. Tačiau, keisdamas juos viena greitas kreditas ir plėsdamas trukmę į 20 metų, atmokėjimas gali nukristi į tik 350$. Taip, išpirkdamas 5 studentų kreditus su viena greitas kreditas priveda prie reikšmingų santaupų.

Svarstomos problemos, kad Turėtų galvoje

Kriterijai, apimti kvalifikavimo bet kokiai konsolidacijos programai, gali keistis truputį. Studentų paskolų finansavimas iš naujo yra plačiai įvertintas kaip puikus judėjimas, bet taip pat kaip kiekviena kita kreditas rūšis, yra kai kurios svarstomos problemos, kurias turi svarstyti anksčiau iš tikrųjų pateikti paraišką.

Pirmas yra, ar kreditas yra privačios ar federalinės. Ne kiekvienas skolintojas nori apgyvendinti abu toje pačioje programoje. Ir, daugiausia, vadovaujančios kolegijos skolos tokiu būdu tiktai tinka konfidencialiai gautoms paskoloms. Priežastis yra tokia, kad kadangi federalinės kreditas yra remtos vyriausybės, jie atvyksta su žemomis procentinėmis išmokomis bet kokiu būdu, tokiu būdu jie yra dažnai gana naudingi.

Tai verta pažymėti, kad yra federalinių konsolidacijos programų, pasiekiamų federalinėms studentų paskoloms. Bet didesnė skola, sukurta per privačias kreditus, gali būti sumažinta daug efektyviau su privačiomis programomis.

Kriterijai, kad Susitiktų

Žinoma, yra pagrindinių sąlygų ir kriterijų, kad susitiktų, jei studentų paskolų finansavimas iš naujo ketina teikti naudą. Šis pasirinkimas yra rezervuotas studentams ir absolventams, kurie susiduria su didžiulėmis skolomis ir vargiai sugebės išvalyti juos. Geros žinios yra, kad kvalifikavimas nėra toks sudėtingas procesas.

Pirma sąlyga yra tokia, kad skola turi būti reikšminga, su minimaliu balansu 10.000$, dažnai įvertintų skolintojų. Galų gale, vadovaujančios kolegijos skolos yra lengvas, kai skola yra žema, tokiu būdu šios specifinės pagalbos rūšies nelaiko būtinos. Vietoj to, didesnė greitas kreditas gali būti išvalyta, ir tikra reikšmė turėta.

Ir su studentų paskolomis pagaliau atsilygino, spaudimas yra palengvintas, ir galimybė ar susikoncentruoti ties studijavimu, ar pradėti karjerą nuo mažiau finansinio galvos skausmo, yra gauta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *