Olandijos ambasada

Taupykite pinigus su mažomis asmeninėmis paskolomis – negarantuotos ir žemos palūkanos

parašė , 2015-05-11 09:22

Maža asmeninė greitas kreditas paprastai priverčia žmones galvoti apie mokėjimo dieną ar grynųjų pinigų pažangos kreditus. Šitos neįprastai didelio procento kreditas yra skirta, kad padėtų įveikti jus iki kitos mokėjimo dienos. Deja, užmokesčiai šitose kreditase tampa biudžeto dalyku per daug mėnesių ir mėnesių, vertingų šimtų su palūkanomis daugeliui.

Kiti žmonės galvoja apie paskolą ar liniją kredito apie 10.000$ ar apačioje. Apie juos galvoja, kadangi palengvėjimas nuo padidintos kreditinės kortelės skolos ar kitų išlaidų tipų užsitęsia biudžetas. Jie yra daug pigesni negu kreditinės kortelės skola.
Skaityti visą straipsnį “Taupykite pinigus su mažomis asmeninėmis paskolomis – negarantuotos ir žemos palūkanos” »

Kaip išvengti įeiti į skolą su grynųjų pinigų paskolomis

parašė , 2014-11-14 12:20

Kartais, jūs turite pasiskolinti pinigų, kad nuspręstumėte grynųjų pinigų nenumatytą blogiausią atvejį. Tokiais atvejais, grynųjų pinigų kreditas gali iš tikrųjų padėti. Jūs turėsite pinigus, kurių jums reikia akimirksniu, net jei jūs neturite puikios kredito istorijos. Tais pačiais laikais, šitos kreditas nėra pigios. Štai kodėl jūs turite imtis visų būtinų priemonių, kad išvengtumėte įsiskolinimo.

Neišimkite daugiau kaip vieno tuo laiku.

Tai yra viena iš blogiausių klaidų, kurias kreditas gavėjai gali padaryti. Kadangi grynųjų pinigų kreditas yra paprastai ribojamos iki 1.000$, kai kurie žmonės išima du ar daugiau nuo skirtingų kreditas gavėjų tuo laiku. Tai kartais galima kadangi skolintojai negali aptikti kitų naujų paskolų buvimo skubiai
Skaityti visą straipsnį “Kaip išvengti įeiti į skolą su grynųjų pinigų paskolomis” »

Vadovas apie asmeninį parašą paskolina su blogu kreditu

parašė , 2014-06-22 07:15

Kai jūs turite paskolą, kuri yra asmeninė, jūs sužinosite skubiai, kad tai nėra ta pati rūšis kreditas dėl to, ką jūs galėtumėte turėti su komercine greitas kreditas ar su greitas kreditas verslui. Priežastis, kodėl yra todėl, kad greitas kreditas yra panaudota medicinos sumetimais, mokomosiomis priežastimis ir kartais ji eina į išlaidas, kuris apima namų ūkį. kreditas gavėjas galėtų turėti asmeninę paskolą, kad nueitų atostogomis ar tik panaudotų pinigus į nuolaidžiavimą, bet asmeninė greitas kreditas yra daugiausia klasifikuota kaip negarantuotos ar gautos kreditas.

Gauta asmeninė greitas kreditas yra, kai laiduotojas aprūpina parašą, ir laiduotojas sutinka grąžinti paskolą, jei yra finansinių įsipareigojimų nevykdymas su kreditas gavėju. Gauta greitas kreditas galėtų taip pat reikalingas, kad vertingi dalykai padėtų nuleisti skolintojo pavojų, jei kreditas gavėjas negali įvykdyti įsipareigojimo, kurį jie turi su greitas kreditas
Skaityti visą straipsnį “Vadovas apie asmeninį parašą paskolina su blogu kreditu” »

5.000$ skelbimas pažinčių skyrelyje paskolina su blogu kreditu: kaip pasidaryti garantuotas pritarimą

parašė , 2014-04-30 13:12

Užvaldymas 5.000$ asmenines kreditus su blogais kredito reitingais, kabančiais per pretendento galvą, gali būti sudėtingu daiktu. Problema yra tokia, kad pirmas rinktinis pasirinkimas yra paprastai tradiciniai skolintojai, kaip bankai, bet jie tikėtina atmes 5.000$ kreditus po momento, jei joks įkeistas turtas ar pasirašantysis kartu su kitais nėra pateikti.

Bet yra visada pasirinkimas, atidarytas tiems labiausiai reikalingume – ypač, kai finansinis nenumatytas blogiausias atvejis šmėkšteli. Ir tiesiog galvodamas už dėžės, garantuotas kreditas pritarimas nepaisant blogo kredito gali būti gautas greitai.
Skaityti visą straipsnį “5.000$ skelbimas pažinčių skyrelyje paskolina su blogu kreditu: kaip pasidaryti garantuotas pritarimą” »

Asmeninės kreditai be kreditingumo patikrinimo: nepaprasti fondai gavo prieigą greitai

parašė , 2014-02-12 16:52

Finansinė kritiška padėtis gali įvykti bet kuriuo metu, ar todėl, kad nelauktas paskutinis pranešimas ar medicinos sąskaitos po nelaimingo atsitikimo. Tai yra, kai greita prieiga prie būtinų fondų yra gyvybinė, ir su tinkamumu asmeninių paskolų be kreditingumo patikrinimų, greita prieiga yra iš esmės patikinta.

Tiksli nenumatyto blogiausio atvejo priežastis gali keistis dramatiškai, bet poreikis yra tas pats. Tikrovė yra tokia, kad kreditas pritarimo su blogu kreditu gavimas yra kažkas loterijos, su skirtingais skolintojais, turėti skirtingą politiką, kuri priverčia galimybes keistis ganėtinai truputį. Nunešdamas reikalingumą tikrinti kredito istorijas, procesas yra pagreitintas ir besiruošiančio pretendentų padidėjimo skaičius taip pat.
Skaityti visą straipsnį “Asmeninės kreditai be kreditingumo patikrinimo: nepaprasti fondai gavo prieigą greitai” »