Kaip išvengti įeiti į skolą su grynųjų pinigų paskolomis

parašė , 2014-11-14 12:20

Kartais, jūs turite pasiskolinti pinigų, kad nuspręstumėte grynųjų pinigų nenumatytą blogiausią atvejį. Tokiais atvejais, grynųjų pinigų kreditas gali iš tikrųjų padėti. Jūs turėsite pinigus, kurių jums reikia akimirksniu, net jei jūs neturite puikios kredito istorijos. Tais pačiais laikais, šitos kreditas nėra pigios. Štai kodėl jūs turite imtis visų būtinų priemonių, kad išvengtumėte įsiskolinimo.

Neišimkite daugiau kaip vieno tuo laiku.

Tai yra viena iš blogiausių klaidų, kurias kreditas gavėjai gali padaryti. Kadangi grynųjų pinigų kreditas yra paprastai ribojamos iki 1.000$, kai kurie žmonės išima du ar daugiau nuo skirtingų kreditas gavėjų tuo laiku. Tai kartais galima kadangi skolintojai negali aptikti kitų naujų paskolų buvimo skubiai
Ši praktika tikrai prives prie skolos, kadangi visos kreditas yra gautos su tomis pačiomis pajamomis. Jums bus faktiškai neįmanoma grąžinti jiems, jei, jūs nepradėsite uždirbti daug daugiau pinigų ir liaujatės leisti. Be to, ši praktika yra neteisėta ir gali gauti jus į rimtą bėdą.

Pasirinkite trumpesnę trukmę.

Tai yra efektyviausias būdas sutaupyti grynųjų pinigų kreditase. Kai trukmė bus trumpesnė, jūs užmokėsite mažesnį palūkanų kiekį. Su pigesne greitas kreditas, pavojus įeiti į skolą yra žemesnis. Tuo pačiu metu, jūs turite turėti galvoje, kad su trumpesne trukme, reguliarūs užmokesčiai bus aukštesni. Jūs turite garantuoti, kad jie įtilps į jūsų biudžetą. Kitaip, įsiskolinimo pavojus bus aukštesnis. Geriausia strategija, kurią jūs galite priimti pasirenka trumpiausią trukmę, duotą jūsų gebėjimą užmokėti tai, ką jūs įsiskolinate.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Suplanuokite atmokėjimą iš anksto.

Jums turi būti lengva suplanuoti atmokėjimą, duotą, kad grynųjų pinigų kreditas paprastai turi trukmę, kuri neviršyja šešių mėnesių. Jūs turite pritaikyti reguliarius užmokesčius savo biudžete. Tai gali būti pasiekiama su išpjovimu ant išlaidų. Jūs turite garantuoti, kad jūs turite pakankamai pinigų savo banko sąskaitoje mokėjimo terminą tuo atveju, jei užmokestis yra padarytas per tiesioginį debetinį užsakymą.

Pagalys su tuo pačiu skolintoju.

Jei jūs būsite ištikimas klientas, jūs turėsite didesnį kambarį deryboms, jei jūs negalite padaryti reguliaraus kreditas užmokesčio dėl galiojančios priežasties. Skolintojas labiau norės išplėsti atmokėjimo trukmę ar duoti jums atmokėjimo šventę. Be to, ištikimi klientai paprastai įgyja prieigą prie paskolų su geresniais terminais ir sąlygomis.

Pagaliau, jūs turite atsiminti, kad grynųjų pinigų kreditas yra tinkamos tam, kad nuspręstų kritišką padėtį ir ne reguliariai biudžeto vadybai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *