Išeikvoti kolegijos pinigai – pasirenka teisingą mokyklą

parašė , 2012-11-17 14:39

Jei jūs esate vidurinės mokyklos studentas, galimybės yra jūs, jau lanko kolegijos universiteto teritorijas po visą šalį, kad nustatytų, kokia mokykla patenkins jūsų norus ir norus ateityje. Kadangi jūs praeinate pasirinkimo procesą, neužmirškite nustatyti būtiniausią fundamentalų:" Kaip užmokėti už tai.

Straipsnyje, publikuotame tinkle kada nors prieš Rachel Hartigan Shea, autorius pažymi, kad studentai turi padaryti pasirinkimą iš maždaug 2 300 ketverių metų kolegijų, kurios daugeliui gali būti jų didžiausiu iššūkiu ligi šiol. Studentai dažnai pasirenka kolegiją ar universitetą, įkurtą tiktai jų planu į pagrindinį tam tikroje temoje, dažnai ieškodami mokyklą, geriausiai pripažintą už tą akademinį majorą. Deja, Shea rašo, "Daug studentų atvyksta, kad apgailėtų šią per daug paprastą strategiją, kai jie vėliau persigalvoja apie tai, ką jie nori studijuoti
Ir daugumos kolegijos studentų tikrai persigalvoja, perjungdami majorą bent jau vieną kartą, ir kartais du ar daugiau kartai."

Kas daro anksčiau minėtą scenarijų nelaimingą yra faktas, kad jis gali kainuoti studentams iki 25 %, ar kaip tik tada, kai daug kaip 50 % daugiau, kad užbaigtų jų kolegijos laipsnį. Dauguma pedagogų tiesiog nurodo į tai kaip kolegijos pinigai žemyn drenažas, ar išeikvotas. Ne kiekvienas susitaria su tuo scenarijumi. Galų gale jie sako, studentams leidžia persigalvojimo privilegiją. Dar, kiekvieną kartą kai, studentai keičia savo pagrindinę temą ar mokyklą, jų centro pakeitimas gali pridėti mėnesius ar net metus į jau povidurinio išsilavinimo aukštą kainą.

Stina Hans, nepriklausomas konsultantas Santa Barbaroje, Kalifornija, pasakė, "Studentai turi identifikuoti tris akademinius rajonus, kuriuos jie turi ir paskui ieško mokyklų, kurios turi kietus skyrius visuose trijuose."

Dilema gali būti toliau aukštinta, turi studentas nuspręsti lankyti privačią organizaciją. Tame punkte, tėvai ir studentai turi burtis, kad įvertintų privačias mokyklas, kurios priima federalinį finansavimą prieš tuos, kurie nedaro. Daug mokyklų visiškai yra prieš priėmimą bet kokios rūšies studentų finansinės pagalbos nuo vyriausybės. Jie turi gilius įsitikinimus, kad Dėdė Sam turi būti nutolusiu giminaičiu kai prieita prie bet kokios reklaminio lapelio rūšies.

Yra taip pat kai kurių pedagogų noras padėti jų studentams vengti finansinės vergovės, kuri dažnai kamuoja baigiančius universitetą su besaike vyriausybine kreditas skola. Kadangi studentai turi teisę gauti iki 138,500$ ar daugiau kreditase, yra tai koks nors stebuklas, kad kai kurios mokyklos teikia pirmenybę kietai rankai feds?

Tos kolegijos, kurios tikrai priima vyriausybinę pagalbą siūlo kelias programas, kurios gali padėti studentams jų kolegijos laipsnio persekiojime. Galbūt žinomiausias yra federalinė Pell Dotacija, kuri dabar artinasi prie 6.000$ žymės labiausiai skurstantiems studentams.

Tuo metu, kai aš nepritariu paskoloms apskritai, federalinė Perkins greitas kreditas yra žymiai geriausia studentų greitas kreditas, pasiekiama šiandien, su iki 10 metų atmokėjimui dėl tiktai 5 % palūkanų. Ar geriau vis dar, visa greitas kreditas (iki 40.000$) gali būti visiškai panaikinta pagrįsta studento okupacija po baigimo. Jei tas tas pats studentas įeis į lauką slaugymo, mokymo, įstatymo priežiūros ar korekcijų, ar tarnaus kariuomenėje, dirba kaip bibliotekininkas, kalbos patologas, medicinos technologija, ar dirbantis visą darbo laiką ugniagesys, studentas neturės niekada padaryti kreditas užmokesčio; 100 % jų Perkins kreditas bus panaikintas daugiau kaip penkeri metai.

Tada taip pat, Mokytojo kreditas Atleidimo Programa yra numatyta, kad padrąsintų asmenis įstoti ir tęstis mokomojoje profesijoje. Po šia programa, asmenys, kurie moko visą darbo laiką penkeriems nuosekliems, užbaigtiems mokslo metams tam tikrose pradinėse mokyklose ir vidurinėse mokyklose gali turėti teisę atleidimui iki jungtinės viršininko ir palūkanų 17.500$ visos sumos.

Pagaliau, federalinė Darbo studijavimo Programa įgalina studentus dirbti iki 15 valandų per savaitę universiteto teritorijos darbo vietose, pateiktose per kolegijos finansinės pagalbos įstaigą. Daug studentų yra entuziastingi apie savo universiteto teritorijos darbo vietas, uždirbdami didoką jų išlaidų pinigų dalį.

Kad nebūtų nurungiamos, privačios mokyklos siūlo didoką nuopelną ir nustatytas stipendijas vėl išrinktiems studentams. Keli mėgsta Pensakolos krikščionio Kolegiją, kuri smukdė federalinę studentų pagalbą per daug metų, siūlo finansinės pagalbos rengimų įvairovę, apimdamas stiprią darbo pagalbos programą. Kaip kalbama, studentai gali uždirbti iki 4.000$ per metus, kad padėtų atlyginti mokyklos įperkamą 7.996$ metinę kainą.

Nepriklausomai nuo kur studentas nusprendžia lankyti kolegiją, visada bus pasiekiama finansinė pagalba. Skirtumas bus pasiūlytos finansinės pagalbos tipe, nors ir, stipendija & dotacijos ar studentų kreditas.

Planuodamas priekyje, jūs galite pasiekti baigimo pasisekimą be girnos skolos, surištos aplink jūsų kaklą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *