Kaip surasti skolintoją, kuris siūlo blogas kredito kreditus be pasirašančiojo kartu su kitais

parašė , 2014-01-26 20:04

Tradicinių skolintojų ir finansų įstaigų didelis kiekis nesuteiks vartotojams blogo FICO rezultato greitas kreditas. Tuo metu, kai tai gali būti sudėtingiau tiems su finansiniu sunkumu, yra daug žingsnių, kuriuose kiekvienas gali žengti, kad gautų blogą kredito vidaus paskolą be pasirašančiojo kartu su kitais. Raktas yra tyrinėjimas pasirinkimo, pasiekiamo saugiam ir informuotam sprendimui.

Galima gauti paskolą, ar jūs esate finansiniame sunkume ar paskelbėte apie bankrotą. Dauguma skolintojų pataria laukti laiko 2 metams ir pastatyti gerą daugybę, kad sumažintų palūkanų normas, kurias įkraus ant šitų pasiskolintų kiekių. Jūs galite sugebėti ruoštis FHA paskoloms, nors šitie skolintojai taip pat reikalingas minimalaus FICO rezultato pristatymo.
Tyrinėkite gerbiamus finansinius skolintojus savo srityje. Nepriimkite skuboto sprendimo, kadangi jūs galite negalėti suteikti atsiskaitymą su besaikėmis palūkanomis kas mėnesį, palikdamas nepadarytus finansus, kad sukauptumėte ir stovėtumėte su tolimesne skolos krize. Yra umbra kredito sąjungų, siūlančių pasiūtus sprendimus asmenims su palyginti bloga FICO daugybe, kad gautų paskolą.

Kai tik jūs sugebate susiaurinti radinius keliems gerbiamiems ir pripažintiems skolintojams, pabandykite gauti finansus, su kuriais gali atsiskaityti palyginti trumpesniame laikotarpyje. Kad gautumėte kreditus be pasirašančiojo kartu su kitais, jūs turėsite parodyti gerą finansinę praktiką tuo laiku. Reguliarūs mažesnių skolų užmokesčiai gali parodyti jūsų grynųjų pinigų vadybos atsakomybę, ir jūs galite būti apžiūrėtas palankiau.

Neskubėkite, kad studijuotumėte skirtumus tarp gautų ir negarantuotų paskolų. Jūs nereikalingas, kad pasirašantieji kartu su kitais gautų gautas kreditus, kadangi nepadaryti finansai yra palaikyti kažkokios įkeisto turto formos, apimdami jūsų namus, vertingus dalykus ar automobilį su protingomis palūkanų normomis. Negarantuotos alternatyvos yra pavojingesnės ir yra dažnai pateikiamos mažesnėse sumose, kad apimtų smulkias skolas ar finansinius reikalavimus.

Kai prieita prie kreditas gavimo, susitikimas su gerbiamu skolintoju ir jūsų atvejo pateikimu gali pagerinti kvalifikavimo šansus. Neskubėkite, kad prisitaikytumėte prie daugiau kaip vieno skolintojo. Gaukite gautą kreditinę kortelę ir nustatykite teigiamą atmokėjimo istoriją ant mažesnių skolų, apsipirkdamas žemiausioms normoms ir mokesčiams.

Finansiniai konsultantai yra didžia dalimi pasiekiami, kad patarinėtų srityje atmokėjimo planų ir pasirinkimo, pasiekiamo atskiram poreikiui. Tikslas padeda jums pasiekti finansinę laisvę ir saugumą. Galima gauti blogą kredito vidaus paskolą be pasirašančiojo kartu su kitais iki tol, kol tyrinėjimas yra įgyvendintas, ir jūs žinote apimtus pavojus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *