Kaip gauti paskolą – 5 puikūs būdai

parašė , 2014-01-11 10:00

Apskritai, dauguma žmonių sutiktų, kad įsiskolinusi konsolidacija tik tiesiog čiulpia. Bet nepaisant šio fakto, jie vis dar lieka labai viliojantys žmonėms, kovojantiems perleisti jų taip vadinamas skolas geresniam susitarimui. Bet kaip, kaip jie pasakytų tai, su noru atvyksta daug kelių. Padarykite kažkokį tyrinėjimą, pabandykite nukrypti truputį, žiūrėti pro pirštus su keliais, būti suktybe, ar jūs galite blag, jei jūs norite į, ir jūs tikrai pasirodysite geresniame reikale.

Tyrinėjimas

Praleiskite laiką su savo kompiuteriu ar nešiojamuoju kompiuteriu ir padarykite kažkokį tyrinėjimą tinkle kreditas terminams, pasiūlytiems su žemomis palūkanų normomis, bet visada darykite tai kiek galima greičiau, kadangi normos, kurios eina žemiau 7 % dings skubiai nepastebėtos
Jei jūs būsite tik gana atkaklus, jūs surasite padorų kreditas pasirinkimą ten.

Žiūrėkite pro pirštus

Žiūrėdamas į reikalą, jūs pamatysite BALANDĮ (metinė procentinio dydžio norma), ir turbūt saugų atrodantis žodis, ‘tipiškas’ pridėtas prie to. Tai reiškia, kad geros normos yra duotos apytiksliai pritartų pretendentų dviem trečdaliams, ir blogoms normoms pasiūlo vieną likučio pretendentų trečdalį. Tai taip pat reiškia, kad jie turi pasirinkimą pasirinkti klientus, kurių jie nori. Iš dešimt, yra galimybės, kuri septyni bus atmesta, kad "tipiška" norma būtų duota dviem trijų likusių pretendentų.

Todėl, jei vyksta, jūs turite blogą kredito istoriją, ar jūs tiesiog nepritaikote skolintojo reikalingo profilio, jūs galėjote būti atmestas su pasiūlymu ar duotas blogesnį. Jei jūs turite jausmą, kad jūs nebūsite vienas iš privilegijuotų pretendentų, galėtų būti geriausia pabandyti ieškoti skolintojų, siūlančių išlygintą normą visiems pritartiems pretendentams.

Blag

Jei jūs duosite kreditas tiekėjams paklausimą, jie labiau tikėtina duos jums citatą, duotą detales, kurioms jūs suteikėte savo finansus. Jei jie atšaukia jus, tai bent jau tai įvyko be kitos paieškos žymės ant jūsų kredito įrašo, kuris gali duoti neigiamą efektą jūsų reitingams beje.

Nukrypimas

Pamatykime faktus, kurie iš tikrųjų turi reikšmę. Jūs turėsite daugiau gavimo galimybės, kad tipiška norma, kai jūs kreipiatės dėl užmokesčio apsaugos draudimo (PPI), ir jūs iš tikrųjų turėsite geresnę galimybę gauti jūsų paskolą, kuriai pritariama. Liūdnas, Bet teisingas iš tikrųjų.

Geriausias patartinas kelias gauna citatą, ir labai paminėti, kad jūs planuojate užmokesčio apsaugos draudimo gavimas. Tada – yra pokštas – tučtuojau persigalvokite: paprašykite, kad jie nuneštų kainą, kurią jie davė PPI ir tiesiog iš naujo įvertinti. Jei citatos gavimas tiktai nėra galimas, tada tik išimti politiką, kuri apima PPI. Patarkite tai, jums duos pakankamą laiką, ir teisė panaikinti politiką per 2 savaites (kai kurie tiekėjai leidžia 30). Jie turi informuoti jus apie tai, kaip į šį procesą gali būti padarytas, ir raštiškas laiškas padarys pokštą, taip paims paskolą ir nuneš PPI.

Visada atsiminkite, nors, jei jūs nuviliate ar tiesiog užmirštate išsilyginti ant PPI, tai kainuos jums. Niekada neužmirškite panaikinti tai!

Būkite suktybe

Apsipirkdamas greitas kreditasi, įsitikinkite, kad būtumėte elastingas ir tikrinimas visur. Paklauskite kai kurių draugų, tikrinkite kiekvieną alternatyvą, bet turėkite galvoje, kad, kad ir kas jūs ketinate padaryti, niekada nenueikite į savo banką tiek kiek įmanoma, kadangi jie yra linkę būti labai brangiu pasirinkimu. Taip, kuo kitos alternatyvos yra ten? Yra kai kurie papildomi patarimai:

• iš tikrųjų negaukite PPI!

• Ir jei siūlytas, negaukite kintamos normos kreditas, atrodo, normos kyla, kadangi laikas praeina.

• Nesiartinkite prie gautų paskolų.

• Niekada nepasitikėkite BALANDĮ, kadangi tai gali suredaguotas ar valdytas. Vietoj to, siekite tikros mėnesinės kainos ir apmokėtinos bendrosios sumos (DERVA).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *