Kalėdinės puokštės ir gėlės namams

parašė , 2018-12-13 12:10

Gėlės ilgamKalėdoms norisi, kad geles dezuteje irgi puoštų namus, nors kalėdinė eglutė aišku yra pagrindinė Kalėdų puošmena. Visgi, nieko blogo norėti ir kažko naujo, kažko daugiau. Štai kokios kalėdinės gėlės galėtų puošti jūsų namus, artėjant tokioms šventėms.

Ilgalaikiai sprendimai: miegančios rožės ir gėlės dėžutėje

Žiemą geles Klaipedoje kaip ir kituose miestuose rinksitės iš esmės pagal sezoniškumą, nes žiema – tai ne vasara, ir viskas yra šiek tiek kitaip. Tad ir tokie augalai kaip miegančios rožės arba gėlės dėžutėje jau bus visai kas kita. Tai ilgalaikio gyvavimo augalai. Miegančios gėlės yra po stiklu, specialioje tam skirtoje ertmėje, kurioje yra pripurkšta tam tikrų dujų, ir dėl to galima džiaugtis gražiausiomis gėlių kombinacijomis. Tačiau apskritai šie ilgalaikiai sprendimai leidžia pasidžiaugti gėlėmis ilgiau. Kur kas natūraliau pavasarį pamerktą trumpai žydinčią puokštę lauko gėlių, o ne už stiklo žiemojančią rožę. Ir atvirkščiai: žiemą būtų keista matyti trumpalaikes laukų gėles. Gėlės dėžutėje irgi suteikia ilgalaikį efektą. Jos išsilaiko žymiai ilgiau, todėl tinka žieminiam namų papuošimui gėlėmis.

Kalėdų vainikai

Nebūtina žiemos šventėms namų puošti gėlėmis, kai galima naudoti kai ką efektyvesnio ir labiau tinkančio pagal temą – Kalėdų vainiką. Mes vis dar turime susidarę ribotą požiūrį į vainikus ir pernelyg dažnai juos siejame tiesiog su laidotuvėmis ir gedulingomis šventėmis. Bet juk yra visokių vainikų: laurų, ąžuolo lapų vainikai, kurie suteikia garbę. Taip pat gražūs vainikai, kurie atsiranda ant galvų, pievoje pinant gėles. O kurgi vainikas, atsirandantis ant namo stogo paskui, kai baigiamas jis daryti. Kalėdų vainikas – dar kitoks, simbolinę prasmę turintis vainikas. Būtent ant jo kas savaitę sekmadieniais uždegama nauja Advento žvakė. Tokį vainiką galima darytis patiems, jeigu turite tam įgūdžių, bet galima ir užsakyti iš gėlių, floristikos salono. Net jeigu tuo metu salone nėra vainiko, kokio pageidaujate, jūs galite paprašyti, kad jums jį pagamintų, nes kas daugiau jeigu ne gėlininkai gali pagaminti jums gražiausius vainikus.

Puokštės su žieminiais elementais

Galima namus puošti ir gėlėmis: puokštėmis, kurios turėtų gražių žieminių elementų. Tai gali būti puokštė su pušų ar eglių šakomis. Kaip ir puokštė su kankorėžiais. Visos puokštės gali tikti šioms šventėms, tačiau daug smagiau, kai jos atitinka žiemišką nuotaiką. Vyraujančios spalvos žiemą yra žalia, raudona, taip pat ir balta, jeigu mokate gražiai imituoti barstomą sniegą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *