Organizuoti kelionę patiems ar per agentūrą?

parašė , 2019-02-24 05:15

Pigūs skrydžiaiŠiais laikais, kai pigūs skrydžiai prieinami kiekvienam, mokančiam pasinaudoti internetu ir tiesiog užsisakyti juos, daugybė žmonių keliones planuoja patys. Kelionių agentūrų vaidmuo iš pradžių buvo labai svarbus tiesiog dėl to, kad žmonės tikrai neturėjo sąlygų patys įsigyti keliones. Tad kyla klausimas, kada visgi geriau keliones organizuotis patiems, o kada tai patikėti kelionių agentūroms.

Kada kelionę patys galite suorganizuoti pigiau?

Taigi, pigūs skrydžiai iš tiesų būna lengvai suorganizuojami, kai keliaujate į vietoves, kuriose nėra pavojinga, ir viską galima organizuoti internetu. Paprastai tai yra civilizuotos Europos šalys, kelionės nėra labai ilgos, ir iš tiesų galima gauti viską, ko reikia. Taip pat jeigu keliauja du ar keli puikiai angliškai kalbantys žmonės, kurie gerai orientuojasi, yra sveiki ir savarankiški. Kas kita, kuomet keliauja neturintys keliavimo įgūdžių, taip pat nemokantys savarankiškai orientuotis, ligoti, turintys specialiųjų poreikių žmonės, taip pat žmonės su vaikais, arba tiesiog labai užsiėmę ir patys kelionės negalintys organizuoti žmonės.

Keliaujant į svetimas kultūras – kada verta prašyti organizatorių pagalbos

Kuomet kelionės tikslas yra tolimas ir ruošiamasi į tokias vietas, kuriose sunku suprasti kultūrą, verta pigių skrydžių ieškoti ne tik patiems, bet ir kreiptis į kelionių agentūras, kurios galėtų padėti. Turėdamos daugiau patirties, jos padės suorganizuoti kokybiškai tokias keliones ir galbūt apsaugos nuo tam tikros klastos. Tad jeigu šiek tiek trūksta pasitikėjimo savimi ir norisi daugiau saugumo, verta pasitikėti turizmo agentūromis.

Kelionės su vaikais – organizuoti patiems ar per agentūrą?

Dar vienas atvejis, kada pigius skrydžius, viešbučius ir visus reikalingus kelialapius patogiau patikėti užsakyti organizatoriams – kuomet ruošiamasi į kelionę su vaikais ar kūdikiais. Tai tikrai nėra labai lengva patirtis, ir reikia viską gerai suplanuoti. Jeigu tėveliams niekas nepadeda, o gal netgi krinta viskas tik ant vieno iš tėvų pečių, tai tikrai ta situacija, kuomet verta kreiptis pagalbos ir samdyti kelionių agentūrą, kad jums suteiktų pagaliau tą poilsį, kokio esate verti.

Kelionių organizatorių rinkitės atsargiai

Tačiau prieš puolant prie pigiausių kelionių agentūrų, labai svarbu yra suprasti, kad jų būna visokių. Būna nepatikimų, kurios organizuoja prastai, pastato klientus į nepatogias situacijas ir nepatenkina poreikių, ir būna puikių agentūrų. Tad rinkitės jas ne pagal kainą, o pagal rekomendacijas, atsiliepimus – tik tada galėsite jaustis ramiai, kad jūsų atostogos praeis gerai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *