Kėlimo kranai – kokių jų yra Lietuvoje?

parašė , 2017-12-13 01:37

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad visi kėlimo kranai yra panašūs, tačiau tiesa yra ta, jog kranų konstrukcijos ir funkcijos tarpusavyje labai skiriasi. Bendrovė Certex.lt – didžiausia plieninių lynų ir kėlimo įrangos tiekėja Europoje – supažindina su gausiu kėlimo kranų asortimentu ir aiškina skirtingų kėlimo kranų ypatybes.

Tiltiniai kranai – tai viensijai ir dvisijai tiltiniai atraminiai ir pakabinami kranai. Tiltinių kranų gausus kėlimo, pervažiavimo greičių bei darbo režimų pasirinkimas leidžia įgyvendinti įvairiausius kėlimo uždavinius. Jų kėlimo galia – net iki 50 tonų! Darbo režimas gali svyruoti nuo lengviausio iki intensyviausio. Pritaikyti galima tiek patalpose, tiek lauke.

CertexGembiniai (atraminiai / konsoliniai) kranai – lankstūs ir lengvai pritaikomi įvairioms darbo zonoms, sandėliams ir gamybos linijoms kranai. Paprastai gembiniai kranų kėlimo galia siekia nuo keliasdešimties kilogramų iki 10 tonų. Pagrindiniai tipai skirstomi pagal tvirtinimo būdą, kėlimo galią ir aptarnaujamos zonos plotą. Gembiniai kranai yra tvirtinami prie sienos, su kolona ir montuojami į grindis. Jie gali būti komplektuojami su lyninėmis, grandininėmis elektrinėmis ar rankinėmis talėmis, pagal poreikius – su elektriniu gembės posūkio mechanizmu ir stabdžiu.

Lengvų konstrukcijų kranai – skirti darbui su lengvaisiais kroviniais (nuo 125 kg iki 2000 kg). Yra greitai surenkami, todėl ypač dažnai pasitaiko įvairiose pramonės srityse. Lengvi konstrukciniai kranai pasižymi tuo, jog jų sistemos yra lanksčios ir individualiai reguliuojamos, jie yra įvairaus aukščio, kelia mažai triukšmo, yra tinkami dideliems kelpločiams, tarnauja ilgai, o priežiūros išlaidos yra išties nedidelės.

Vakuuminiai keltuvai – rankiniai vakuuminiai kėlimo įtaisai. Bendrovė siūlo dviejų tipų vakuuminius kėlimo įtaisus: industrinei pramonei ir statybų pramonei. Industrinei pramonei skirtieji keltuvai VacuEasylift – pažangiausias pasaulyje šios srities originalūs švediški gaminiai, užpatentuoti daugelyje šalių, kuriose šie keltuvai yra naudojami. Ypatingai sklandų ir greitą vakuuminių keltuvų darbą užtikrina tos pačios rankenos naudojimas krovinio pakėlimui, nuleidimui ir atjungimui – krovinio išlaikymui ir pakėlimui naudojamas vakuumas. Vakuuminių keltuvų lanksčiai pritaikoma sistema yra naudojama paprastesniam, saugesniam ir efektyvesniam krovinių pakėlimui.

Plačiau apie kėlimo keltuvus gali skaityti tinklalapyje Certex.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *