Kokie faktoriai yra ten kreditai gavime?

parašė , 2015-11-14 16:06

Pagrindinė prielaida, kad turėtų galvoje yra, kad, jei kažkas skolina jums pinigus, jie nori, kad jūs sugebėtumėte sumokėti juos. Jie norėtų, kad jūs sumokėtumėte tai lėtai, kad skolintojas pelnytų su palūkanomis. Principo sumokėjimas rodo, kad jūs turite tikimybę, bet tai nedaro skolintojo pinigų. Ką svarsto, kai greitas kreditas yra sukurta? Faktoriai yra:

Palūkanų norma

Palūkanų norma gali būti taisyta ar kintamasis. Pastovi palūkanų norma lieka tas pats tam tikrą laikotarpį. Norma gali pasikeisti, kai tik laikotarpis baigėsi. Kintama norma yra surišta rinkos palūkanų norma kaip svarbiausia norma ar palūkanų norma ir keisis tipiškai kiekvieną dieną ar kas mėnesį. Jei jūs norite numatomos palūkanų išmokos kas mėnesį todėl, kad jūsų pajamos yra taisytos, ar jūs negalite leisti sau užmokėti daugiau, negu tam tikras kiekis, pastovi palūkanų norma duotų jums daugiau numatomumo jūsų biudžete
Pastovi palūkanų norma yra taip pat palanki, jei jūs manote, kad palūkanų normos pakils, ir jūs norite užrakinti normoje iš anksto. Jei jūs turite lankstumą savo gebėjime užmokėti, ir jūs esate gerai su besikeičiančiu procentų sumokėjimu, tai kintama norma gali būti tinkama jums. Jei palūkanų normos smuks ar likęs butas, kintama norma bus linkusi būti žemesnė negu pastovi palūkanų norma todėl, kad jūs užmokėtumėte aukštesnę normą mainais už pažemintą palūkanų normų keitimo pavojų.

Uždarytas Prieš Atidarytą Paskolą

Uždaryta greitas kreditas yra toks, kuriame trukmės ar užmokesčio sąrašas yra taisytas tam tikram laikui. Jei jūs norite paleisti šią paskolą, jūs tipiškai mokėtumėte visas palūkanas sudarytai trukmei viršuje priekis, kas reiškia, kad nubaudimas yra didelis, jei yra daug laiko, kurį paliekama anksčiau, negu greitas kreditas baigsis. Neįsitraukite į uždarytą paskolą, jei jūs nežaidžiate, kad sulaikytumėte paskolą visą laiką ar jei tai verta to jums, kad užmokėtų šį nubaudimą. Atidaryta greitas kreditas yra toks, kuriame jūs galite užbaigti bet kuriuo metu ir neiškęsti sunkų nubaudimą. Mokesčiai ir nubaudimas keisis šiuo atveju, prašom įsitikinti, kad sąlygos yra suprastos prieš kažko pasirašymą.

Kaip jūs nusprendžiate, kas pasiekti? Klausimai, kad paklaustų yra: Kas yra jūsų laiko horizontas greitas kreditasi? Kitaip tariant, kaip ilgai jūs turite pasiskolinti pinigų? Jei jūs perkate namą ir laukiate, kad gyvensite tame 30 metų, jūs galite būti labai lankstus tame, kokio ilgio jūsų greitas kreditas gali būti. Jei jūs planuojate nupirkti namą ir parduoti tai per metus, gaudamas penkerių metų uždarytą paskolą nėra gera mintis, net jei norma yra pigesnė. Jei jūs turite penkerių metų pastovios palūkanų normos paskolą ir norite paleisti tai po 1 metų, naudodamas normą 3 % ir 100.000$ pasiskolinto principo, jūs mokėtumėte 3000$ per metus 4 metus palūkanų, kurias jūs neužmokėjote dar, tuo laiku greitas kreditas yra paleista.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Mokesčiai, kad Įkurtų Paskolą

greitas kreditas yra kontraktas tarp kreditas gavėjo ir skolintojo, kuris nustatys terminus, sąlygas ir kreditas kainas. Paprastai bus sąrankos mokestis, kad gautų paskolą ir nutraukimo mokestį, kad paleistų paskolą. Gali būti mokesčių, kad atnaujintų paskolą, persvarstyti terminus, ar nubaudimas įkrovė, jei kreditas gavėjas nedaro užmokesčio laiku. Geriausias būdas įvertinti šituos mokesčius sudaro juos "visa" apskaitoje, kad pamatytų tai, kuo visi mokesčiai būtų nuo pradžios kreditas periodo į periodo galą. Jūs taip pat turėtumėte užduoti kai kuriuos klausimus apie tai, kaip jūs asmeniškai darote užmokesčius. Jūs esate labai organizuotas ir retai vengiate mokėti savo sąskaitas? Jei taip, nubaudimas už ne užmokestį nėra didelė svarstoma problema. Jei trūkstami užmokesčiai yra įprotis, jūs galite norėti nupirkti kreditas draudimą ar turėti kai kuriuos atleidimo punktus, įstatytus į kontraktą, tokiu būdu jūs nesate sunkiai nubaustas. Jūs planuojate padaryti bendrosios sumos užmokesčius ar papildomus užmokesčius per metus? Jūs turėsite paaiškėti, ar jiems leidžia ir ar yra ribos iki dažnio ar šitų užmokesčių kiekio. Jūs norite gebėjimo užbaigti ar pakeisti paskolą bet kuriuo metu? Jei jūs padarysite, jūs turėsite padaryti kontraktą lankstų, kad atsižvelgtumėte į šituos pakeitimus. Turėkite galvoje kad, kuo daugiau lengvatų jūs klausiate, tuo daugiau greitas kreditas kainuos, kuris būtų tipiškai atspindimas terminuose ar didesnėje palūkanų normoje.

Teisingumas Paskoloje

Jei jūs pasiskolinate pinigų, kad nupirktumėte kažką, skolintojas paprastai nenori paskolinti jums 100 % pinigų, kad padarytų pirkimą. Jie nori, kad jūs pakeltumėte kai kuriuos iš atvirų pinigų, kad, jei vertingo dalyko kaina mažėja tiesiai po to, kai jūs pasiskolinate pinigų, skolintojas neprarastų jų principo. Ant kreditas, šį pinigų kiekį pavadina mokėjimu grynaisiais. Skolintojas tipiškai naudoja santykį to, ką jūs skolinatės į vertingo dalyko kainą, kad sumažintumėte riziką, kurią jie prisiima kreditas sukūrime. Tai pavadina greitas kreditas, kad vertintų santykį. Kuo konservatyvesnis skolintojas, tuo žemiau šis santykis bus, kuris verčia į, "jei jūs norite kreditas, jūs turėsite parūpinti daugiau fondų, tokiu būdu skolintojas galės turėti mažiau pavojaus." Procentinį dydį dalyko, už kurį jūs užmokėjote pavadina teisingumu.

Kas Svarstyti Užmokesčių Sukūrime

Jei jūs ieškote kokios nors rūšies kreditas, yra daiktų, kuriuos jūs galite įvertinti, kad suvoktumėte geriausią pasiūlymą, kurį jūs galite gauti. Kas yra maksimalus užmokestis, aš galiu padaryti visų daiktų manymą buvimu tas pats? Jūsų skolintojas turbūt duos jums šį skaičių, kai jūs paprašysite kreditas pritarimo. Antras būdas pažiūrėti į tai apskaičiuoja jūsų pajamas ir išlaidas kas mėnesį ir pamatyti tai, ką palieka. Išlaidos turi apimti tokį nuo daiktų kaip kelionė, remontas, suremontavimas ar nelauktos išlaidos. Su nelauktu gali turėti reikalo dviejuose būduose. Jūs galite turėti atsarginį pranešimą su grynaisiais pinigais, kad turėtumėte reikalo su šitomis išlaidomis, ar panaudotumėte atsarginę kredito liniją. Abu pranešimai būtų idealiai papildyti kai galimas.

Kas, jei dalis kintamųjų pakeitimo? Svarstomi kintamieji yra pajamų pakeitimai ar išlaidų pakeitimai. Nelauktos išlaidos yra apimtos paragrafe virš, ir specialus fondas gali būti naudingas, kad sušvelnintų kai kuriuos iš jų. Pajamų mažėjimas gali būti apimtas draudimo kai kuriais atvejais. Kitas būdas turėti reikalo su pajamų smukimu yra, turėdamas užmokestį, kuris yra mažiau, negu maksimumas, kad, jei jūsų pajamos yra sumažintos, jūsų kreditas situacija nepasikeistų.

Kas Dalykas yra Vertas, Kuriam aš Pasiskolinu Pinigų?

Kadangi skolintojas naudoja vertingą dalyką kaip įkeistą turtą tuo atveju, jei jūs nesumokate kreditas, skolintojas nori žinoti tai, ko šis vertingas dalykas yra vertas. Pagrindinis daiktas, kad atsimintų yra, kad skolintojas nori žinoti tai, ko dalykas yra vertas gyvenimo laiku kreditas, ir ypač kreditas periodo pabaigoje. Jei jūs pasiskolinate pinigų, kad nupirktumėte namą, manoma, kad kainos apskritai kyla ilgainiui. Tai nėra teisinga mašinai, automobiliui ar pramogų transporto priemonei. Skolintojai gali sužinoti vertę dalyko per palyginamų dalykų ar rinkos tyrimo įvertinimus, kainas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pajamų įrodymas

Skolintojas nori žinoti, jei jūs sugebate sumokėti paskolą. Jei jūs turite standartinį darbą ir galite įrodyti jūsų pajamas lengvai su T4 klaida, skambutis jūsų darbdaviui, pajamų deklaracijai ar banko sąskaitos tvirtinimui, gaudamas paskolą turi būti palyginti paprastas kadangi pavojus negalėti užmokėti yra mažas. Naudojant kreditą rezultatas rodo, kad jūs sumokėjote kreditus praeityje ir galite būti pasitikėtas ateityje.

Jei jūsų pajamos yra kintamos ar ne atpažįstamos, kriterijai tam, kad gautų paskolą gali būti sudėtingesni. Skolintojas turės pažiūrėti į visą situaciją artimiau dėl to, kaip jūs sumokėsite paskolą ir kas ne užmokesčio pavojus yra visame paveiksle. Kaip pavyzdys, jei jūs pasiskolinate pinigų, kad pradėtumėte verslą, kuris neturi jokios profesinės patirties, bet jūs valdote namą, kuris toli viršyja kreditas vertę, namas gali būti panaudotas kaip įkeistas turtas vietoj verslo. Jei jūsų pajamos yra kintamos, bet jūs turite investicijas, kurios kuria stabilias pajamas, tai yra kita galimybė.

kreditas gavimas gali priklausyti nuo to, ką jūs pasiskolinate pinigų, o ne jūsų gebėjimo užmokėti ir ne užmokesčio pavojus. Jei jūs pasiskolinsite pinigų nuomojamam turtui, ir tai yra savipalaikymo vertingas dalykas, skaičiai nuomojamam turtui užmokės už paskolą prie savęs savarankiškai. Jei jūs turite verslą, kuris turi profesinę patirtį daugelį metų su stabiliomis pajamomis, tai gali taip pat būti žaidimo keitikliu išreiškiant kvalifikavimu greitas kreditasi.

Pagrindinės temos kreditas skolintojui gavime yra: aš galiu patikėti jumis kreditas gavėjas, kad sumokėčiau paskolą laiku? Yra daiktas, kurį jūs pasiskolinate pinigų tam, kad padidintumėte vertėje ilgainiui? Kuo pavojai yra ten, kurį einamosios aplinkybės pakeis, padėdamos mane rizikoje? Aš padarysiu pakankamai pinigų, kad padaryčiau šią paskolą vertą? Jei jūs galite kreiptis į šitas problemas, tai nueis ilgas kelias į supratimą, ką jūs turite žinoti, tardamasis dėl kreditas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *