Pinigų greitas kreditas be banko sąskaitos – 5 skelbimas pažinčių skyrelyje paskolina patarimus

parašė , 2015-10-28 13:27

Banko sąskaitos turėjimas atidaro jus iki galimybių pasaulio. Iš tikrųjų, tai leidžia jus daryti labai daug daiktų su jūsų pinigais, kad dauguma einamosios sąskaitos ir taupomosios sąskaitos savininkų laiko juos savaime suprantamu.

Galų gale, su banko sąskaita jūs galite gauti prieigą prie savo grynųjų pinigų nuo beveik kur nors per nacionalinį sujungtą ATM mašinų tinklą. Pranešimo apie jūsų savą turėjimas taip pat leidžia jums padaryti kreditą ir debetinį kortelės pirkimą, kokiu būdu pinigai yra debetuoti tiesiai nuo jūsų pranešimo. Ir yra kita pašalpa, be to, tokia kaip tinkamumas internetinės bankininkystės, ypatingas banko remtas automobilis & įkeiskite kreditus, turėdamas vietą gauti pinigus pagal čekį, parašytus jums, ir gebėjimui uždirbti palūkanas dėl jūsų pinigų

Jei jūs esate trumpas ant grynųjų pinigų, tai banko sąskaitos turėjimas taip pat įgalina jus išimti asmeninę paskolą. Kodėl? Kadangi asmeninių paskolų dauguma yra negarantuotas tipas. Tai reiškia, kad skolintojas nereikalingas, kad jūs pakeltumėte įkeistą turtą. Kad iš dalies išmokėtų kompensaciją už šį pavojingą kreditas tipą, skolintojas reikalingas, kad kreditas gavėjas turėtų banko sąskaitą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip, kaip jūs gaunate pinigų paskolą be banko sąskaitos? Yra 5 asmeniniai kreditas patarimai žmonėms be banko sąskaitų:

1. Svarstykite skolinimąsi iš pėstininko parduotuvės:

Jei jūs turite kažką vertės čia pat, jūs galite visada bandyti pėstininko parduotuvę. Jie įvertins dalyką ir leis jums išimti paskolą prieš jį – su palūkanomis, žinoma.

2. Pasiskolinkite pinigų nuo draugų ar šeimos:

Jei jūs neturite kažko vertės, kad pakeltumėte kaip įkeistas turtas pėstininko parduotuvėje, svarstykite pasiskolinančius pinigus nuo draugų ar šeimos. Tik būkite atsargūs: jei jūs nesugebate grąžinti paskolą, jūs galite atidaryti save iki tam tikrų rimtų santykio problemų žemyn kelias.

3. Pasiskolinkite prieš kreditinę kortelę:

Kai kurie žmonės, kurie neturi einamosios sąskaitos vis dar sugeba turėti kreditinę kortelę. Jei jūs darote, jūs galite visada skolintis prieš tai. Tik atsiminkite: palūkanų normos bus aukštos dangumi, ypač jei jūs neturėsite stipraus kredito rezultato.

4. Pasiskolinkite prieš savo automobilio pavadinimą:

Automobilio pavadinimo kreditas yra kita didelio procento kreditas forma. Iš esmės, jūs pasirašote savo pavadinimą (automobilių nuosavybės teisės) skolintojui. Jie yra paprastai trumpalaikės kreditas, ir kai jūs grąžinate paskolą, jūs sugrąžinate savo pavadinimą jūsų vardu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Kreipkitės dėl einamosios sąskaitos su antru galimybės tikrinimo banku:

Jei jūs norite išvengti, kad didelis procentas paskolintų, bet nenorėtų pasiskolinti pinigų nuo kažko, kurį jūs pažįstate, jūs turite svarstyti kreipimas dėl einamosios sąskaitos antrame galimybės tikrinimo banke. Šitie bankai specializuojasi darbe su klientais, kurie nesugebėjo būti priimti einamajai sąskaitai kituose bankuose. Antri galimybės tikrinimo bankai yra daugumoje būdų taip pat kaip kiti bankai, ir jie siūlo pilną paslaugų diapazoną. Vienintelis pagrindinis skirtumas yra, kad jie daug labiau tikėtina suteiks jums einamąją sąskaitą.

Svarstykite šituos 5 patarimus tam, kad gautumėte pinigų paskolą be banko sąskaitos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *