kreditai apgaulės supratimas: statybininko išgelbėjimas ir kredito pakėlimas įkeičia planus

parašė , 2013-04-07 22:38

Gali atrodyti ironiška, kaip, bėdos laikais, taip daug planų persekioti gali pasirodyti taip, kaip ir pagalbos rankos poros. Deja, apgyvendinimo pramonė nėra apsaugota į nesąžiningų asmenų invaziją.

kreditas apgaulė yra nesuvaldoma pramonėje, ir atstovauja vienai iš greičiausiai augančios ‘baltos apykaklės’ nusikaltimai šalyje. Tai charakterizuojama bet kokio materialaus iškraipymo, neteisingo pareiškimo ar praleidimo, kad draudikai pasitiki, pirkdami, drausdami ar finansuodami bet kokią vidaus paskolą.

Du Apgaulės Tipai

kreditas apgaulė yra iš esmės motyvuota vieno iš dviejų daiktų: nauda ar turtas.
Apgaulė naudai apima daugialypius iškraipymus daugialypių profesionalų daugialypiuose kreditas sandoriuose. Viskas iš perdėtų pajamų ir vertingų dalykų į neužbaigtą įsiskolinusį atskleidimą įvyksta apgaulėje naudos planams.

Apgaulė turtui įvyksta mažesniu mastu, paprastai tarp kreditas gavėjo ir banko. kreditas gavėjas gali iškreipti jų turto vertę ar asmeninę skolą, ir gali taip pat turėti bėdą su jų mokėjimu grynaisiais. Kartais, pramonės profesionalai gali būti apimti.

Statybininko Išgelbėjimas

Šiandienė nekilnojamojo turto rinka iškenčia radioaktyvias dulkes, kurios paliko daug naujai konstruotų namų neparduotus. Kaip toks, daug statybininkų, turinčių sutikti jų kontraktų ir kreditas terminų įsipareigojimą, ieško būdo likviduoti jų neparduotų namų inventorių. Deja, per daug krinta į tai, kas žinoma kaip statybininko išgelbėjimo planas.

Šiame scenarijuje, apgaulingas naminis pardavinėjimas yra užmaskuotas kaip įstatyminis. Kad padarytų tai sėkmingai, kiti turi būti apimti be statybininko savarankiškai. Šitie asmenys apima sprendimo atstovus ir nekilnojamojo turto vertintojus.

Dėl statybininko išgelbėjimo plano sunkumo, yra daug galimų scenarijų. Kiekvienas yra formavimas iš vieno ar neteisingesnių korporacijų, kurios tada perka neparduotus namus rinkos vertėse, kurios buvo pripūstos. Visos baigiamosios kainos yra finansuotos statybininko, kuris taip pat reiškia, kad neteisingos korporacijos yra atsakingos už kreditas atmokėjimą.

Statybininko išgelbėjimo planai gali būti pripažinti sunkaus pakėlimo jokių pinigų žemyn pardavimai, besaikiai stimulai tam, kad nupirktų namus, ir abejotiną fondų šaltinį.

Kredito Pakėlimas

Sumažintoje nekilnojamojo turto rinkoje, skolindamas reikalavimus vis dar turi būti sutiktas, net nepaisant to, kad jie yra linkę būti labiau aptempti per šituos periodus. Ir tiems tariamiems būsto savininkams, kurie baisiai nori namų, kredito pakėlimas gali aprūpinti sprendimą, nors ir neteisėtas.

Kredito pakėlime, kreditas gavėjo kredito reitingas yra dirbtinai pakeltas kreditas apgaulės nusikaltėlio. Kad priverstų pretendento kreditą atrodyti palankūs, daug pokyčių gali būti padaryti. Jie gali apimti perkėlimą fondų į kreditas gavėjo pranešimus, pridėdami informaciją, kad kredituotų istoriją tokią kaip linijos kredito, ir net sąlyga mokėjimo grynaisiais pretendentui.

Nors idealus scenarijus turi išvengti būti signalizuotas prie pramonės, kreditas sarginiai šunys naudoja labiau pažengusią priemonę apgaulingų praktikų sekimo ir identifikavimo. Vieną kartą sugautas, bet kas apimtas kreditas plano gali laukti ne tiktai stambių baudų, bet ilgo įkalinimo laiko be to.

kreditas apgaulės auka tapsmo gali išvengti, pasiekdamas referrals visiems profesionalams, dirbtiems su, be vengimo būti kalbėtas į įtariamų dokumentų pasirašymą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *