Kreditas – kai pritrūksta pinigų iki algos

parašė , 2013-12-13 09:00

Kartais atsiduriame tokioje situacijoje, kad pritrūksta pinigų ir būtiniausioms prekėms bei paslaugoms, o iki algos dar būna likę šiek tiek laiko. Tokiu atveju paprastai tenka skolintis pinigų iš artimųjų, tačiau tai tikrai nėra labai malonu. Tokioje situacijoje rasti išeitį gali padėti greitųjų kreditų bendrovės, kurių siūlomas kreditas gali padėti įsigyti būtiniausių prekių bei paslaugų iki tol, kol gausite algą.

kreditasGreitųjų kreditų bendrovės jums gali pasiūlyti kreditą nuo 150 iki 10 000 litų, o taip pat ir paskolos grąžinimo laikotarpį nuo 2 savaičių iki 2 metų. taigi, kiekvienas pagal savo poreikius gali išsirinkti tinkamiausią variantą.

Kaip suteikiamas kreditas internetu?

Norintys gauti kreditą turi prisiregistruoti kreditus teikiančios bendrovės internetiniame puslapyje ir užpildyti paraišką. Tuomet reikės pervesti 1 cento mokestį iš savo sąskaitos numerio – tokiu būdu bus patvirtintas jūsų sąskaitos numeris. Kartais klausiama, kam tai reikalinga, tačiau atsakymas labai paprastas – kartais sąskaitos numerį įvedinėjant ranka, priveliama klaidų, taigi, kad taip nenutiktų, reikia pervesti simbolinį mokestį.

Jei dėl kredito suteikimo kreipsitės įmonės darbo metu, kreditas jums gali būti suteiktas nedelsiant, kai tik bus išnagrinėta jūsų paraiška, paprastai tai užtrunka vos 10-15 minučių, ir, jei priimamas teigiamas sprendimas suteikti jums paskolą, pinigai jus pasieks nedelsiant.

Jei paraišką užpildysite įmonės nedarbo metu, jūsų paraiška bus išnagrinėta artimiausią darbo dieną ir jūs sulauksite atsakymo. Jei skolinatės pirmą kartą, visas procesas užtruks kiek ilgiau, nes jums reikės įvesti savo asmeninius duomenis, tačiau, jei skolinsitės antrą ar trečią kartą, viskas vyks daug greičiau – jums nereikės iš naujo įvedinėti savo asmeninių duomenų, ir tereikės užpildyti paraišką norimam kredito dydžiui.

Kreditas internetu paprastai suteikiamas pilnamečiams asmenims, gaunantiems pastovias pajamas. Labai svarbu, kad norintis pasiskolinti asmuo seniau nebūtų pradelsęs mokėjimų – šie duomenys bus patikrinti, ir jei jūs esate įtraukti į skolininkų bazę, kredito jums gauti nepavyks. Jei esate pasiėmę paskolą (pavyzdžiui, būstui), jūs vis tiek galite gauti kreditą, svaru tik tai, kad neturėtumėte pradelstų mokėjimų, kurie gali neleisti pasiskolinti ir ateityje.

Kreditą grąžinti lygiai taip pat paprasta, kaip ir pasiskolinti – tereikia pervesti pasiskolintą pinigų sumą į bendrovės sąskaitos numerį, taigi, kreditas internetu ir greitas, ir paprastas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *