Įžanga, kad paskolintų apytikrį apskaičiavimą ir baigiamąjį atskleidimą kreditai brokeriams

parašė , 2013-12-14 17:34

Vartotojas Finansinis Apsaugos Biuras (CFPB) netrukus debiutuos naujas kreditas atskleidimas kreditas Brokeriams ir kreditas Bankininkams panaudoti. Šitas naujas atskleidimas tikėtina paims vietą einamojo Gero Tikėjimo Apytikrio apskaičiavimo (GFE) ir Tiesos (TIL) Skolinime.

Tuo metu, kai pradinis atsakymas yra tikėtinas "Kas?!?! Naujos formos… Aš tik suvokdavau paskutinius vieno dolerio banknotus!" Pagalys su manimi truputį ir mes galime nagrinėti pasiūlytas formas ir kaip lengviausiai dirbti su jais.

Prieš šokinėjimą į naują formą, geriau žengti žingsnyje nugara ir suvokti, kodėl jie buvo sukurti pirmiausia. CFPB buvo sukurtas su ketinimu apsaugoti vartotojus, kurie užsiima finansiniais sandoriais ir padeda jiems priimti labiausiai išsilavinusį galimą sprendimą

Taip su tuo turint omenyje atrodo, kad CFPB bando sukurti pastovumą to, kaip informacija yra pristatyta kreditas gavėjams ir pagrindiniams kreditas kreditas skaičiavimams, kuriuos kreditas gavėjai gali panaudoti, kad lygintųsi, viena greitas kreditas skolina kitam.

Du nauji dokumentai bus kreditas Apytikris apskaičiavimas, duotas pradžioje kreditas proceso, ir Baigiamojo Atskleidimo, pristatyto ir pasirašyto sandorio pabaigoje. Abu dokumentai turi kalbą ir skolina skaičiavimus, su kuriais kiekvienas kreditas pramonėje yra pažįstamas, tačiau jie taip pat turi kai kuriuos naujus skaičiavimus.

kreditas Apytikriame apskaičiavime nauja trukmė yra Visas Palūkanų Procentinis dydis (PATARIMAS), kuris šį rašymą yra surastas dokumento Palyginimų skyriuje.

Tai verta pažymėti, kad tiesiai šalia palyginimų skyriaus tai sako ‘naudojimą šitie matai, kad palygintų šią paskolą su kitomis paskolomis.’

PATARIMAS yra apibrėžtas kaip palūkanų bendroji suma, kad kreditas gavėjas išmokės kreditas trukmę kaip jų viso kreditas kiekio procentinį dydį.

Tuo metu, kai apibrėžimas ir normos skaičiavimas yra gana paprasti, procentinis dydis gali kartais duoti trupučio lipduko smūgio., Pavyzdžiui, 30 metų kreditas atveju paskolina su 5 metų palūkanomis tiktai periodą, jūs galėjote turėti palyginti aukštą PATARIMĄ.

Vadinasi tai taps būtiniau negu kada nors, kad sugebėtų paaiškinti kreditas gavėjams, kuriuos palūkanų vertė tiktai skolina ir kodėl tai yra jų interesų paimti paskolą.

Kitas dokumentas, kuris debiutuos netrukus forma CFPB yra Baigiamasis Atskleidimas. Šį rašymą yra keli nauji terminai ir santykiai, pristatyti kreditas gavėjui.

Tie terminai yra Visas Palūkanų Procentinis dydis (PATARIMAS), kurį mes aptarėme virš, ir Apytikrė Kaina Fondų (ACF).

Apytikrė Kaina Fondų (ACF) yra apibrėžta ant formos, kadangi apytikrė fondų kaina turėjo papratimą padaryti šią paskolą.

Paprastesnis sakytinis apibrėžimas galėtų būti ‘Palūkanų norma plius Apytikrė Fondų Kaina, lygina Metinę Procentinio dydžio Normą.’

Šitie nauji kreditas kreditas skaičiavimai yra gana paprasti, kai mes įeiname, kaip jie yra apskaičiuoti. Tačiau, jie galėjo lengvai sutrikdyti kreditas gavėjus kadangi jie bus nepažįstami skaičiavimai net tiems, kurie praėjo kreditas procesą.

Kaip su kažkuo kreditas Pramonėje, užtaisydamas save savarankiškai su informacija dabar gali padaryti jus efektyvesnį kada nors besikeičiančioje reguliavimo aplinkoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *