Nemokami skelbimai ir jų galimybės

parašė , 2013-03-24 19:26

Gyvename amžiuje, kai žmonės nuolat ką nors perka ir parduoda. Taip vyksta mainai: už savo uždribtus pinigus perkame pačias įvairiausias prekes: pradedant maistu ir buities reikmenimis, baigiant prabangos prekėmis. Vienas būdų daiktus parduoti arba įsigyti yra nemokami skelbimai internete. Žinoma, anksčiau buvo gausybė specializuotų laikraščių, kur, sumokėjus tam tikrą mokestį, kartais ir simbolinį, įdėdavo jūsų skelbimo tekstą. Reikėdavo vykti į dienraščio redakciją, užsisakyti skelbimą, sugalvoti jam tekstą ir taip toliau. Vėliau laukti, kol skelbimą išspausdins ir naiviai tikėtis, kad tuo skelbimu kažkas susidomės. Šiandien viskas yra kur paprasčiau – skelbimai dažniausiai yra nemokami. Viskas, ko užtenka, kad skelbimą galėtume patalpinti – tai turėti kompiuterį ir interneto ryšį.

Nemokamų skelbimų svetainių Lietuvoje yra apie pusė šimto, gal net ir daugiau. Žinoma, skelbimai skelbimams nelygu: vienos svetainės specializuojasi, tad jose publikuojami tik darbo skelbimai, pažinčių skelbimai, tik daiktų ar buitinės technikos skelbimai ir panašiai. Kitos svetainės bando apimti viską – pradedant paslaugomis, butų ir namų pardavimu, baigiant prekyba įvairiais smulkiais daikteliais. Vis dažniau į skelbimų paieškas pasineria būsimos ar jaunos mamos: jos ieško pigesnių daiktų, pavyzdžiui, vežimėlių, rūbelių, įvairių kūdikių reikmenų, žaislų, lavinimo priemonių, netgi sauskelnių, ypač daugkartinių, ir panašiai. Žmonės, turėdami laiko, tikisi sutaupyti pinigų, taigi nemokami skelbimai tampa naudingi ne tik parduodantiesiems, kurie susigrąžina dalį pinigų, bet ir pirkėjams, kurie kur kas pigiau įsigyja reikiamų daiktų.

Nemokami skelbimai

Nemokami skelbimai

Gyvename laikais, kai ne visi išgali daiktus pirkti parduotuvėse, todėl nemokami skelbimai šiomis dienomis užima tvirtas pozicijas interneto rinkoje. Ypač jei norima parduoti nedidelės vertės daiktą, už skelbimo talpinimo paslaugas išties mokėti neverta. Kas žino, gal to daikto neparduosime ir jis namuose ar viename namų kampų liks dulkėti metų metais? Pavyzdžiui, įsigijome naują mobilų telefoną, o senąjį norime parduoti. Senas telefonas nėra toks patrauklus, jis apsibraižęs, trumpiau laiko baterija ir panašiai. Taigi ar daiktą parduosime, yra savotiška loterija. Viskas priklauso ne tik nuo telefono gamintojo vardo, kokybės – daug lemia ir tai, ar skelbimai pateikiami patraukliai, ar deramai pabrėžiame parduodamo daikto privalumus ir panašiai.

Nemokami skelbimai pravers ne tik norintiems parduoti prekes, bet ir paslaugas. Nemokamus skelbimus potencialių klientų paieškai dažnai pasirenka verslą pradedantys žmonės, ypač teikiantys grožio paslaugas, pavyzdžiui, kirpėjos, manikiūrininkės, kosmetologės, blakstienas priauginančios merginos, masažuotojai ir kiti grožio specialistai. Nemokami skelbimai pasireklamuoti padeda ir tinklalapių, tekstų kūrėjams, programuotojams ir kitiems laisvai samdomiems pačių įvairiausių sričių specialistams. Taigi neverta praleisti progos – galbūt nusišypsos sėkmė ir įsigysite daugybę naujų klientų. Juk svarbiausia – pabandyti  nieko nekainuoja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *