Paskolos internetu – kaip gauti geresnį pasiūlymą?

parašė , 2015-10-13 22:45

Paskolos būstuiKo gero visi žinome kas greitoji paskola ar greitasis kreditas, tad apie tai labai daug kalbėti nereikėtų. Lygiai taip pat visi žinome kur reikia gauti tokią paskolą. Neabejotinai daugelis iš mūsų net yra išbandęs šią paslaugą. Tačiau mažiau žinoma apie tai, kaip reikėtų ieškoti geriausių paskolos internetu pasiūlymų ir kokius triukus galima pasitelkti norint “išsimušti” geresnį pasiūlymą sau. Toliau rasite informaciją būtent apie tai, kaip gauti paskolą internetu geresnėmis sąlygomis.

Bet apie viską nuo pradžių ir todėl pradedame nuo paprasčiausio būdo gauti geresnę paskolą, nes galbūt ne visi žinos ir apie jį. Nereikėtų nė sekundei suabejoti, jog tie, kas suteikia greitą paskolą internetu nori užsidirbti kuo daugiau pelno. Todėl jei matote akciją/pasiūlymą, kuris teigia, jog yra suteikiama pirma paskola nemokamai, galite pradėti abejoti šio pasiūlymo tikrumu ir pradėti ieškoti paslėptų sąlygų. Tačiau šioje vietoje nieko panašaus nėra. Jei matote tokią akciją, tai žinokite, kad ji yra visiška tiesa ir kad galite ja pasitikėti. Žinoma, kad pirmos paskolos nemokamai nėra suteikiamos veltui – jas teikiančios bendrovės turi savų motyvų, tačiau jums jie rupėti neturėtų, nes šis pasiūlymas iš ties yra realus. Tik turėkite galvoje tai, kad jis suteikiamas tik tais atvejais, kuomet iš akciją siūlančio kreditoriaus skolinatės pirmą kartą. Bet čia problema yra menka, nes visuomet galite skolintis vis iš kitos bendrovės ir taip nemokėti palūkanų ilgesnį laikotarpį. Čia yra viena iš paskolų internetu skolinimosi gudrybių.

Kitas būdas gauti geresnį paskolos internetu pasiūlymą yra kur kas subtilesnis, bet jei galite jį įgyvendinti, tuomet gerokai pasilengvinsite sau gyvenimą. Jei turite tokių žmonių savo gyvenime, kuriais labai pasitikite ir kurie labai pasitiki jumis, tuomet galite paprasčiausiai jų paprašyti, jog jie pasiskolintų už jus iš tų kreditorių, kurie jums pirmos paskolos be palūkanų akcijos nebesuteiks. Todėl jei esate išnaudojęs visus akcijinius paskolos internetu pasiūlymus, galite tiesiog naudotis jais per kitus žmones. Tokiu būdu jūs tiesiog neformaliai susitarsite su šiais žmonėmis, kad pasiskolintą sumą grąžinsite, o paskola galėsite naudotis nemokamai. Net jeigu paskolą internetu grąžinti laiku pasidarys per daug sudėtinga, jūs vėl galėsite pasinaudoti ta pačią gudrybe ir pasiskolinti nemokamai tam, kad grąžintumėte savo draugui pasiskolintą sumą.

Galiausiai prieiname prie paskutinio pasiūlymo, kaip galite gauti geriausią paskolos pasiūlymą. Tikriausiai mažai kas žino, kad jūs galite paskambinti į bendrovę, teikiančią paslaugas ir pradėti derybas dėl geresnio pasiūlymo. Na tarkim, kad jūsų netenkina jūsų interneto paslaugos kaina. Tokiu būdu jūs galite tiesiog paskambinti savo interneto tiekėjui ir pasakyti, kad norite geresnio pasiūlymo bei pagrąsinti atsijungti paslaugas. Labai dažnai viskas baigiasi tuo, kad jūs geresnį pasiūlymą gaunate. Lygiai taip pat mažai kas žino, kad tą patį galite padaryti greitos paskolos internetu atveju. Jūs galite paskambinti į šiuos kreditus teikiančią bendrovę ir pasiteirauti kodėl jūs turėtumėte skolintis būtent pas juos bei pagrąsinti skolintis iš kitų tiekėjų. Labai dažnai tai suveikia geriau jei jūs esate lojalus bendrovės klientas, o tokių ji nenorės prarasti. Tai prives prie to, kad jūs turėtumėte gauti tam tikras nuolaidas, pavyzdžiui mažesnes palūkanas ar kitas išlygas. Išimtinais atvejais jums netgi vienam kartui gali būti atsatyta pirmos paskolos nemokamai akcija.

Šie trys būdai yra laiko patikrinti ir beveik garantuoja, kad jūs skolinsitės daug pigiau nei tą darydavote įprastai. Pasinaudokite bent vienu iš šių būdų, išbandykite juos ir pamatysite, kad jūsų išleidžiami pinigai paskolos internetu paslaugai ženkliai sumažės. Be to jei turėsite daug patikimų žmonių savo pažįstamų rate, galėsite naudotis antrąją šiame straipsnyje aprašyta gudrybe ir praktiškai imti paskolą internetu be palūkanų. Šie patarimai gali būti itin naudingi kuomet artėja Kalėdos ir padidėja poreikis skolintis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *