NT brokerių patarimai, kad naujas butas džiugintų ilgus metus

parašė , 2018-07-24 20:32

Atėjo metas pirkti naują butą? Sveikiname! Naujų butų pasiūla auga lyg ant mielių, todėl didžiuosiuose Lietuvos miestuose greitai ir lengvai rasite namus, kuriais džiaugsitės daugelį metų. Nekilnojamojo turto brokeriai pastebi, kad Vilniuje išskirtinio pirkėjų dėmesio sulaukia AmberCity projektas. Tiesa, nereikėtų apsiriboti vardu ir pirkėjų rekomendacijomis. Svarbiausia – tiksliai sau atsakyti, kokių namų norite, kad šie neštų laimę ir jums, ir jūsų šeimai ne vieną dešimtį metų.

Atsakykite į klausimus

NT projektaiPirmiausia turite žinoti, kokios „charakteristikos“ butas jums reikalingas. Nuo to viskas ir prasideda. Turite kuo tiksliau susidėlioti savo prioritetų sąrašą. Šiuolaikiniai nekilnojamojo turto projektai gana stipriai tarpusavyje skiriasi, todėl gerai pagalvokite, ko reikia jums ir jūsų šeimai. Paprastai esminiai klausimai skamba taip:

  • Kuriame miesto mikrorajone norėčiau gyventi?
  • Kokio dydžio butas man reikalingas?
  • Kokia gyvenamoji aplinka atitiktų mano lūkesčius?
  • Kokie papildomi reikalavimai keliami naujiems namams? Pvz., galbūt norite pilnai įrengto buto, jums svarbi šalia esanti automobilių stovėjimo aikštelė, vertinate privatumą ir saugumą, todėl norite, kad daugiabučių rajonas turėtų privatų kiemą, vaizdo stebėjimo sistemas, rakinamas laiptines ir pan.

Susidėlioję visus taškus ant i, žinosite, kokie namai atitiks jūsų poreikius. Jei neturite pakankamai laiko būsto paieškai, siūlome bendrauti su ne vienerius metus sėkmingai rinkoje dirbančiais nekilnojamojo turto brokeriais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir pateiks tik konkrečiai jums aktualius nekilnojamojo turto pasiūlymus.

Įvertinkite kainos ir kokybės santykį

Rinkdamiesi naujus namus, žinoma, negalime užmiršti ir jų kainos. Vis dėlto, NT brokeriai ragina neapsigauti ir vertinti ne tik pačią kainą, bet atsižvelgti į kainos–kokybės santykį. Pvz., jau minėtas naujas AmberCity projektas kainuoja šiek tiek brangiau nei senos statybos butas, tačiau jūs investuojate į gyvenimo komfortą, saugumą ir patogumą. Be to, toks būstas ilgesnį laiką išlaiko savo vertę, todėl vėliau jį lengviau parduoti. Dar vienas svarbus privalumas yra tai, kad paskolos teikėjai naujos statybos daugiabučius vertina kur kas palankiau, todėl suteikia lankstesnes, geresnes finansavimo sąlygas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *