Patys populiariausi žaislai vaikams

parašė , 2018-04-26 06:49

Žaislai kūdikiams turi labai didelę reikšmę jų vidinio pasaulio formavimuisi. Žaislai vaikams padeda tyrinėti juos supantį pasaulį, pažinti save pačius, vaikiški žaislai moko juos bendrauti ir kurti, įtakoja intelektą bei vaizduotę. Todėl žaislai vaikams turėtų būti parenkami labai atidžiai ir atsakingai. Žaislai kūdikiams ir vyresnio amžiaus vaikams turi būti kokybiški, įdomūs ir naudingi.

Šiuolaikiški žaislai vaikams atitinka visus rūpestingų tėvų reikalavimus. Norėtųsi išskirti du prekės ženklus: Lego ir TMNT. Lego konstruktoriai ir kiti lego zaislai gerai žinomi visame pasaulyje, o štai kas yra TMNT, deja, žino ne kiekvienas. Nežiūrint to, štai jau 30 metų TMNT prekės ženklas populiarus vaikų tarpe.

Lego konstruktoriai: vaikams nuo pusantrų iki 100 metų

Be jokių abejonių, Lego zaislai priklauso pačių populiariausių vaikiškų žaislų kategorijai. Tai žaislai, kurie įdomūs ir vaikams, ir suaugusiems. Lego žaislai lavina kūrybinį ir erdvinį mąstymą, išradingumą, smulkiąją motoriką, vikrumą, sumanumą ir vaizduotę. Norite įsigyti kokybišką ir ilgaamžį žaislą? Įsigykite Lego konstruktorių. Lego konstruktoriai pagaminti iš saugaus ir tvirto termoplastiko, o detalės pritaikytos viena prie kitos 10 µm tikslumu.

Įdomus faktas: lego kaladėlės forma ir dydis nuo 1949 metų nė kiek nepasikeitė. Tai reiškia, kad net pusės amžiaus senumo detalės puikiai tiks pačiam naujausiam konstruktoriui.

Lego konstruktoriai gaminami pačių įvairiausių rūšių. Sau tinkantį ir patinkantį ras tiek berniukai, tiek mergaitės. Ir visai nesvarbu kiek jiems metų ar koks jų skonis. Lego patenkina visų lūkesčius. Patiems mažiausiems Lego siūlo „Duplo“ , kuriame didelės ir ryškios detalės, vaikams nuo 4 iki 7 metų – Lego „Junior“. Mergaitėms Lego sukūrė „Friends“, berniukams tikrai patiks automobilių lenktynių serija „Speed Champions“. Yra konstruktorių, kuriuose kuriamas pasakiškas elfų ir viduramžių riterių pasaulis. Yra konstruktorių ir „Marvel“ visatos ar „Žvaigždžių karų“ gerbėjams. Absoliučiai visiems patinka Lego “Classic“ serija.

TMNT zaislai – pamėgti herojai visada šalia

TMNT toys (Teenage Mutant Ninja Turtles) kompanijos Playmates Toys prekės ženklas specializuojasi animacinio filmo “Vėžliukai nindzės” žaislai – personažai gamyboje. Pirmoji žaisliukų serija pasaulį išvydo 1988 metais. Nuo to laiko iki pat šių dienų tmnt zaislai džiugina savo pirkėjus aukšta gaminių kokybe ir tiksliomis herojų kopijomis.

Įsigyti TMNT žaislų – puiki idėja dovanai. Yra net keletas šios produkcijos rūšių:

  • Transformeriai. Tai žaidimų rinkiniai „Vėžliukai nindzės“. Juose – didelės animacinio filmo personažų figūrėlės, kurių viduje slepiasi treniruočių aikštelės, laipteliai ir kambariai, mažytės vėžliukai nindzės figūrėlės, ginklai ir šoviniai – viskas, ko reikia žaidimui. Kiekvienam herojui skirta sava istorija, ištisas pasaulis – „ Leonardo pasaulis“, „Rafaelio pasaulis“.
  • Didieji rinkiniai. Didieji žaidimo „Vėžliukai nindzės“ rinkiniai išsiskiria savo įvairove. Galima įsigyti kovinę mašiną su Leonardo figūrėle arba kovinį ginklą, leidžiantį žaidžiančiam vaikui pasijausti mėgiamu herojumi. Galite turėti tikslią vėžliukų štabo kopiją arba didžiulę, metro aukščio žaidimų aikštelę. Kiekvienas berniukas tikrai ras sau patinkantį žaidimą.
  • Mini figūrėlės. Ypatingai populiarios nedidelės, vos 12 cm vėžliukai nindzės figūrėlės. Įsigyti galima ne tik pagrindinių herojų figūrėles, bet ir antraeilių – Šrederio, beždžionėlės Monkey Brains, Mutagenoido ir kt.

Įsigyti žaislų vaikams iš garsių ir patikimų gamintojų galite internetinėje parduotuvėje KIDY.EU. Lego konstruktoriai kainos Jus maloniai nustebins. Tik KIDY.eu už prieinamą kainą galite įsigyti tokių prekių, kaip kokybiški žaislai vaikams internetu, zaislai kudikiams internetu, lego žaislai internetu, lego konstruktoriai internetu, ninja turtles zaislai ir daug kitų. Be to, čia Jūsų dėmesiui puikios naujagimių prekės, grazus rubai naujagimiams bei kokybiški ir stilingi vaikiski drabuziai internetu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *